Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by Prop on čet lis 21, 2010 1:39 pm

Milkman Dan je napisao/la:

Nogomet? Pa nogometaši su ulickane pičkice. Homići traže prave muškarčine a njih neće naći među tim metrićima Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 91798

Ok, malo se šalim Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 91798

Samo ti javi kad se triba početi smijati...

Neu je napisao/la:
Milkman Dan je napisao/la: Koliko se sjećam u upitnicima nema pitanja o homoseksualnosti.
affraid po meni je to glupo.

po meni treba biti pitanje koje je ko sex.or. pa nek se zna.

Zašto se to triba znati? Po toj logici bi ga tribalo pitati bračno stanje, broj cipela, broj foruma koje posjećuje...

Inače, negdi san čita kako je statistika rekla da je svaki četvrti muškarac gay - dakle, vojske su već sada pune homoseksualaca, tako da, neu, svaka tvoja unaprijed pada u vodu!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by Neu on čet lis 21, 2010 1:40 pm

ne disikriminiram ja nikog. već mislim da su ostali vojnici izloženi napadu od njih.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on čet lis 21, 2010 1:43 pm

Stvar je u tome što imaš predrasude prema homićima. Možda i poznaješ nekog geja za kojeg zapravo misliš da je hetero.. Ne vidim razloga zašto praviti razliku između gej i negej osobe. Kad se porežemo i meni i njemu curi ista crvena krv Laughing
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on čet lis 21, 2010 1:44 pm

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 101360 Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 101360

jel možete zamisliti modnog mačka u vojci? ok, on nije gej, ali ja gejeve zamišljam da izgledaju tako kao i on.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on čet lis 21, 2010 1:48 pm

To se zove predrasuda
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on čet lis 21, 2010 1:54 pm

može bit.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by soprano on čet lis 21, 2010 2:05 pm

mi ni nemamo vojske (ni avijacije)....vjerojatno nemamo ni homoseksualaca
soprano
soprano
Junior
Junior

Registriran/a : 05.10.2010
Broj postova : 588
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 63
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty7 / 9997 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Ly on čet lis 21, 2010 6:21 pm

Američko ministarstvo obrane izdalo je uputstva svojim zapovjedništvima za novačenje da moraju prihvatiti homoseksualne kandidate, poštujući odluku saveznog suda kojom je zabranjena politika nedopuštanja otvoreno homoseksualnog ponašanja u vojsci.

''Uputstva iz kadrovskog ureda Pentagona poslana su zapovjedništvima za novačenje u petak'', rekla je glasnogovornica Cynthia Smith, prenosi CNN.

Službenicima za novačenje je rečeno da ako kandidat ili kandidatkinja ne prikrivaju homoseksualnost a ispunjavaju ostale uvjete za novačenje, njihova prijava može ići u obradu. Oni koji rade na novačenju ne smiju u tom postupku pitati kandidata je li homoseksualac.

U uputstvima se također podsjeća službenike za novačenje da trebaju upoznati podnositelja zahtjeva s mogućnošću da odluka suda bude opozvana, pri čemu bi se Pentagon mogao ponovno vratiti na politiku ''ne pitaj, ne govori'', rekla je Smith.

Savezna sutkinja u Kaliforniji Virginia Phillips ubrzo bi trebala odlučiti hoće li povući nalog o zabrani provedbe politike ''ne pitaj, ne govori'' na zahtjev vlade, koja priprema žalbu na njezinu odluku.

Skupine koje predstavljaju homoseksualce i lezbijke, upozorili su protiv prijavljivanja u vojsku dok je odluka o politici Pentagona još u žalbenom postupku na sudu.

Skupina Mreža za pravnu obranu vojnika (SLDN) u utorak je izdala posebno priopćenje s tim upozorenjem.

''Tijekom ovog prijelaznog razdoblja nesigurnosti, vojnici ne trebaju s time ići u javnost, a novaci trebaju biti oprezni ako se odluče prijaviti'', rekao je izvršni direktor SLDN Aubrey Sarvis u priopćenju, dodajući da to Pentagon u budućnosti može iskoristiti protiv njih.

Politiku ''ne pitaj, ne govori'', po kojoj se sankcionira otvoreno ispoljavanje homoseksualnosti u vojsci, Pentagon primjenjuje od 1993. godine, a skupine koje predstavljaju homoseksualce i lezbijke navode da je po odrednicama te politike u proteklih 17 godina iz vojske otpušteno oko 14.000 ljudi.

http://danas.net.hr/svijet/page/2010/10/20/0068006.html
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pet lis 22, 2010 6:55 am

neu definitivno ima predrasude prema pederima-
u homoseksualnim vezama je pravilo ono što se želi izbjeći u heteroseksualnim vezama-
a to je da je jadna osoba dominantna a druga podčinjena!

stereotip je da su pederi pičkasti a lezbe muškaraste-

to ja točno samo 50%
jer drugi dio homoseksualnog para se savršeno uklapa u standarde heteroseksualnog društva!
meni se izuzetno sviđa ljubavnica martine navratilove i nikada ne bi rekao da je lezba!
homoseksualna orijentacija je za mene greška, ali postoji-
ne smatram da je to bolest, ne smatram da se stiće odgojem, činjenicaje koja se mora prihvatiti i omogučiti tim ljudima sva prava-
jesam protiv homoseksualnih parada, (kao i svih parada uostalom) ali sam i za da homoseksualci budu normalni dio sastava vojske!
normalni čovijek kontrolira svoje nagone upušta se u seksualnu vezu sa drugom osobom iskljućivo na zajednićki interes- što je moralno i prihvatljivo!
to što ja nisam sklon homoseksualizmu, ne znači da sam homofob!
ja sam protiv nasilja i protiv vojske!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Dawor on pet lis 22, 2010 8:01 am

Neu je napisao/la:Čitam upravo članak jedan u vezi toga, i šokirana sam. Ja ne bi njima dozvolila da idu u vojsku iz razloga što bi možda naguzili nekog vojnika na spavanju.

I ja sam šokiran, tvojom izjavom.

Neu je napisao/la:Kako homoseksulac može biti vojnik?

Daš mu pušku, položi zakletvu a možda i život za tvoju slobodu (iako često samo za nečiji interes).

Neu je napisao/la:Pa homić je, ne? Zna se koje su osobine homića.... Tetkasti su, kao curice.

Ako su kao curice onda neče guzit, kako si konstatirala u prvom postu.

Neu je napisao/la:Nisam, nego zašto ugrožavati ostale vojnike koji su hetero?

Zna se šta homoseksualca traži!! Ne traži puške, nego traži guze!

Jel tebe možda ganjaju lezbe po ulici, ili na koji način te homoseksualne osobe ugrožavaju?

Neu je napisao/la:
Milkman Dan je napisao/la: Koliko se sjećam u upitnicima nema pitanja o homoseksualnosti.
affraid po meni je to glupo.

po meni treba biti pitanje koje je ko sex.or. pa nek se zna.

Koje si ti sex. or. Molim fotografski dokaz. hammer
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on pet lis 22, 2010 12:20 pm

soprano je napisao/la:mi ni nemamo vojske (ni avijacije)....vjerojatno nemamo ni homoseksualaca

a šta imamo ako nemamo vojsku?HV za tebe znači ne postoji ili imaš neko mišljenje jasnije o našoj vojci?o zrakoplovstvu nemam komentar,
šta se tiče homića ni ja im nebi dozvolio da budu pripadnici HV
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by soprano on pet lis 22, 2010 1:08 pm

scorpio57 je napisao/la:
soprano je napisao/la:mi ni nemamo vojske (ni avijacije)....vjerojatno nemamo ni homoseksualaca

a šta imamo ako nemamo vojsku?HV za tebe znači ne postoji ili imaš neko mišljenje jasnije o našoj vojci?o zrakoplovstvu nemam komentar,
šta se tiče homića ni ja im nebi dozvolio da budu pripadnici HV

nije HV kao pije,ko oće ide u vojsku tko neće ne ide,svaki vkend su doma a sada nemaju ni obavezno civilno služenje....morat će prmati i homiće fiju
soprano
soprano
Junior
Junior

Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty7 / 9997 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pet lis 22, 2010 1:32 pm

Daš mu pušku, položi zakletvu a možda i život za tvoju slobodu (iako često samo za nečiji interes).
[quote]A dobro to stoji.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on pet lis 22, 2010 1:51 pm

nije HV kao pije,ko oće ide u vojsku tko neće ne ide,svaki vkend su doma a sada nemaju ni obavezno civilno služenje....morat će prmati i homiće fiju

Šta si ti sada napisao,jel to nešta novo?

zašto bi morali primati homiće?ima momaka čak
i mnogo ih bude odbijeno.

kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by soprano on pet lis 22, 2010 1:57 pm

scorpio57 je napisao/la:

Šta si ti sada napisao,jel to nešta novo?

zašto bi morali primati homiće?ima momaka čak
i mnogo ih bude odbijeno.

kavica

ima i alkarskih momaka .....malo mi je čudno da alkar ima momka nn
soprano
soprano
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by soprano on pet lis 22, 2010 2:09 pm

toko ne voli homoseksualce ne voli ni životinje bravo
soprano
soprano
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on pet lis 22, 2010 2:16 pm

ja volim životinje,pse obožavam kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by soprano on pet lis 22, 2010 2:23 pm

scorpio57 je napisao/la:ja volim životinje,pse obožavam kavica

onda voliši homiće ludnica
soprano
soprano
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by De Jerriais on pet lis 22, 2010 6:26 pm

tanuki je napisao/la:neu definitivno ima predrasude prema pederima
..al nema ih prema komunikaciji.

..meni je pak fenomen kada kod bilo kojeg sadržaja i prilikon svake ljudske praxe i pojave dojde i "..zašto (i) homosexualci?" I unda počnu rafali homo"fobov" kontra homo"filov" i obrnuto sve ab ovo - tj. baš se mora u velikoj većini topikov o pederima razjašnjavati opet iznova i naširoko kako pederi, lezbe, transići jesu/nisu normalni/prirodni. Zašto se neka osoba ka ima pristup internetu, ka se zna služiti kompjuteron i najvažnije - ka u najmlađen slučaju taman prolazi kroz pubertet TO mora pitati? Ljudi imaju mozak, pa nek razmišljaju, ili baren zapantu ili bilo kuda provjeravaju par činjenic od pantivika: 1) LGBT (i bisexualcov) je malo - nikad više od 10% ukupne populacije, što je konstantno tako. A ima ih toliko jer "normalni" imaju dicu, i statistika kaže da jedna o curki i jedan od momkov MORE biti homo. 2) to je greška u moždanin centrima za sexualnu želju i ponašanje u rangu recimo daltonizma. Pa ki sve unda diskrimira daltoniste (osin avijatičarov, brodarov, šoferov i modnih stilistov)? Nije razjašnjeno jesu li geni ti ki okidaju tu grešku, ili je to neki krivi spoj u razvoju fetusa tamo nedera u 6-8. šemani, ili oboje. Ali nema lijeka, pa valjda eto nije ni bolest. A nije ni zarazno. Tj. moš probati, ali neš nastaviti ako nemaš to u sebi. Ti si osoba starija od 16g, djelatno sposobna i sa punon svisti pristaješ na sexualni odnos sa drugon osobon-ka-nije-5g-starija-od-tebe onoliko koliko van se sviđa. 3) puno životinja imaju gay (nave san bonobe - čovikove naaaaaajbliže rođake ki se stalno jebu svaki sa svakin i svuder. tako izbjegavaju agresiju). Ako mrziteljima homosexualnih nije jasno ovo pod točkan 2) i 3), neka se baren uvatu i ufaju na točku 1). Ako mrziteljima je odvratna slika zabadanja penisa u čmar (inače povijesno najsigurnija kontracepcijska metoda između žene i muškarca hopacupa ), neka izbacu tu sliku iz misli. Zbilja ne razumin zašto su mrzitelji tako guzocentrični.. Opsjednuti. Ne moraju voliti, ne moraju niti podržavati, moreju izbjegavati, moreju ignorirati ako ih se baš ne (do)tiče ali ne smiju zanijekati i osporavati nečigovo ljudsko/građansko/poslovno pravo, jer su LGBT/queer ljudi ka i većina po svakon mjerljivon dokazu i definiciji. Osin što se uglavnon ne žele razmnožavati, jer ne moraju, jer to radu onih 80% opće populacije. Drugih 10% su uglavnon kriminalci, pa neki ki uopće ne moreju smisliti dicu, katolički popovi i časne (legalno, ofkors..), pokoji psihopati. E, i SIDA, hepatitisi; sexualni praktitanti kojeg god izraza i oblika zajedno sa kokainon baš i ne pazu na kondome..

..zašto pederi u vojskan? Pa zato jer i žene, eto. A pederi su "muškarci sa ženskin mozgon", što'š bolje? Možda lezbe? Fantastični "muški sa klitorison". Transići?? Višenamjenski špijuni.. Možda gay ne smiju u vojsku baš zato što imaju "ženski mozak", a žene ne volu bespogovorno klati i ubijati. kokice

..meni je neshvatljivo živciranje oko grupacije ljudi ka je najveća manjina. Kome oni činu štetu? Niti nisu organizirani u neki utjecajni lobi ili u tajna društva. To su ljudi ki imaju naročitog vrimena za glupiranja i ponekad kulturu, dok se ostali bave "normalnin" životon (u braku sa dicon).

..znate za hoplite? "THIS IS SPAAAARTA!!!!!" Najopasniji pederi. No i Stari grci su znali da je pravo muško onaj ki ima ženu djevicu, svoj imutak, posa i zemlju dovoljne da pristojno uzdržava svoju ženu i svoje minimalno dvoje zakonite dice, a di sve gura svoga u slobodno vrime - posve nebitno.
De Jerriais
De Jerriais
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.10.2009
Broj postova : 91
Reputacija Reputacija : 18
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Ly on pet lis 22, 2010 7:33 pm

Glupo mi je čovjeka promatrati kroz ono u šta gura svoju stvar ili kroz ono šta prima u istu, ne bi reći nego da taj niti jede niti spava niti diše niti stvara. Jebate, kad vidiš čovika na ulici kako raspoznaš je li peder ili nije? Kako kad je netko s tobom u vojsci raspoznaš je li peder ili nije? Ajme s čim se vi zamarate, počinjete mi biti smiješni ka onaj pop koji jedva čeka da vidi kako izgledaa lezba! A jadan mu bog u koga vjeruje, neka ga malo prosvitli da se ne sramoti onako po svitu!
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by soprano on pet lis 22, 2010 8:19 pm

homoseksualaca ima od vajkada cca 8-10% u društvu...priznali mi to ili ne....nisam zato da budaletine po ulicama pokazuju da su pederi,budi ono što jesi ali nemoj tlačiti druge...poznam i radim s gayom ali je sasvim normalan i ne ide na parade...i ne gnjavi okolinu i bio je borac u domovinskom ratu bbbb
soprano
soprano
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Ly on pet lis 22, 2010 8:38 pm

Pa jasna stvar, njih je 10% i uvijek će biti manjina. Mislite da je priroda blesava? Oni nikad neće biti većina jer bi u protivnom ljudska vrsta izumrla. Dakle, rvat'ne, šovinisti, kurčitelji i ostali nemaju pravo glasa. Ugroženi neće biti nikad.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by soprano on pet lis 22, 2010 8:53 pm

u dvorištu klaonice ,kada sam išao u srednju školu išli smoi pogledati rashladne uređaje,za klanje bili su samo bikovi...nama je bilo zanimljivije gledati njih nego strojeve....stalno su se penjali jedan po drugom,mi smo bili mladi i mislili smo da se penju da dalje vide.....mislim da je to prirodno mada ne bih volio da mene netko okiti dobrodošao
soprano
soprano
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by De Jerriais on pet lis 22, 2010 9:07 pm

..to je isto kao i oni zatvorenici. U nedostatku boljeg, svaka je rupa prigodna. A što in ne daju lutke na napuhavanje?

..što se tiče životinj; Imamo par maŠki okolo kuće. Sve divne i dobro ugojene. Vataju pantagane i fazane. A unda san vidi kako mačak gre jebati svoju mater.

..pa ajde, ne bi li čovik crkava od smiha i zgodne ironije kada queer počmu kvakati da je slobodna sexualnost zapravo evolucijski skok. Eh, "sve što kažeš moguće je upotrijebiti na sudu". Inače od tih max 10% queer u straight društvu, o njima sve OK. Gotov san sa propederlukon.
De Jerriais
De Jerriais
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.10.2009
Broj postova : 91
Reputacija Reputacija : 18
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by soprano on pet lis 22, 2010 9:15 pm

ma malo tolerancije ne bi škodilo...nisam peder(gay)....ne bi bilo normalno da ne namećemo svoju volju drugome i da ga ne ugnjetavamo s mojom orijentacijom.....ponavljam,nisam gay ali potpuno to odobravam...osim parada...ne možeš protiv prirode
soprano
soprano
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]