Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

+19
zbracun
Krsto
nikolina
silver fox
Teo
evitaa
pustinja
Stevo Largo
Amyicha
Hate
De Jerriais
scorpio57
Dawor
soprano
Ly
Mass
tanuki
Prop
Neu
23 posters

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by Teo pet srp 20, 2012 9:35 pm

evitaa je napisao/la:

Da, bas to i ne vjerujem da bi homoseksualac isao u vojsku da bi tamo trazio sex ili nekog napastvovao.Kako vjerujem da je homoseksualnost spolna orjentacija , onda pretpostavljam da isto kao heteroseksualci imaju neke kriterije u odabitu partnera.
Pa ni ja ne vjerujem da netko ide u vojsku radi seksa, samo sam spomenuo da je bilo da su i muškarci bili seksualno napastivani u odnosu na žene to su izolirani slučajevi i o tome se gotovo ne priča.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by silver fox ned srp 29, 2012 11:15 am

ne kužim zakaj bi im se branilo pridruživanje u vojnim postrojbama ...

kad se pridruže pružio si im osjećaj ravnopravnosti koju toliko žele ...

a razmišljati da će imati neke sexualne konotacije oko drugih baš i ne drži vodu ... znaju homići da se to ne postaje preko noći ( bar tako tvrde - da si homo odmah po rođenju ) pa su hetero opredjeljeni bez opasnosti da će imati popunjene rupe ...
silver fox
silver fox
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.04.2012
Broj postova : 432
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 124
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by nikolina ned srp 29, 2012 12:16 pm

Da zašto ne,pa i oni su ljudi....

aj se sagni i uzmi sapun podjebava
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by Krsto pet lis 04, 2013 10:08 am

Ne. To je kao da žene idu u vojsku.
Krsto
Krsto
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 05.11.2010
Broj postova : 44
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by m pet lis 04, 2013 10:45 am

ali žene idu u vojsku , u svim rodovima vojske služe , od pješaštva pa nadalje ..........

ne vidim zašto ne bi oni išli u vojsku ........

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty14 / 99914 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by zbracun pet lis 04, 2013 10:54 am

Nek idu. Al kak žene imaju odvojene spavaonice, nek imaju i oni. Po noći, ak tvrdo spavaš, se može svašta desit hopacupa .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty3 / 9993 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by m pet lis 04, 2013 11:32 am

je da oni su povampireni seksualni manijaci i karaju sve živo .......
svašta .......
stvarno svašta
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty14 / 99914 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by zbracun pet lis 04, 2013 11:47 am

Ajde si zamisli situaciju. Stojite u vrsti, a neki homić se nemre suzdržat i štipne te za rit. Kod mene bi se desilo to, da bi čisto refleksno, da ni neznam da je homić, dobil šaku u glavu, a onda bi ispalo da su ugroženi i da ih mrzim. I onda bi nastale velike demonstracije pedera za njihova prava koja se najgrublje krše.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty3 / 9993 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by damfisk pet lis 04, 2013 12:09 pm

Kakva strahovita budalaština, i uz to jezivo šovinistička gadarija
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by zbracun pet lis 04, 2013 12:41 pm

Ne, to je samo vrlo realno zamišljena situacija koja bi se vrlo lako mogla dogoditi bilo gdje. Pogledaj koji centimetar dalje od tvog uskog pogleda pa ćeš i sam vidjeti da je to čak vrlo vjerojatna situacija. A ti bi u takvoj situaciji stao u obranu pedera, bez obzira šta bi on bio uzrok, pokretač jednog nemilog lanca događaja.
Proširi malo vidike i razmišljanja, ne budi toliko ograničen.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty3 / 9993 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by m pet lis 04, 2013 12:43 pm

zbracun je napisao/la:Ajde si zamisli situaciju. Stojite u vrsti, a neki homić se nemre suzdržat i štipne te za rit. Kod mene bi se desilo to, da bi čisto refleksno, da ni neznam da je homić, dobil šaku u glavu, a onda bi ispalo da su ugroženi i da ih mrzim. I onda bi nastale velike demonstracije pedera za njihova prava koja se najgrublje krše.
jebiga , ne bi te tek tako štipnul za rit kako kažeš ....
jel se nemože suzdržati .......

meni su u vojsci više smetale u   " prave "  muškarčine koje se nisu htijele tuširati jel im je kaj ja znam  valjda bio bed da drugi vide ili  ne vide kako malene pimpeke imaju , pa su smrdili ko tvorovi u spavaoni , ko tvorovi , ko da si ušao u štalu ili tor ......
morao sam spavati pokraj otvorenog prozora ...
ej a tuširanje je bilo dva puta tijedno , ja sam se svaki dan hladnom vodom prao   u onim kacama...  

više su mi smetali te  " prave "  muškarčine nego što mi je smetao jedan gej , a mislim da je dečko bio gej ....



ustvari evo pitanje , znači dok je vojska ,tj , vojni rok bio obavezan kako znate da nije bilo gejeva među vama ,a  vi koj ste se borili u ratu , kako možete biti sigurni da vam  prvi suborac nije bio gej ........

ma račun , ne brij bezveze , a trenuto briješ bezveze a nemaš brkove ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty14 / 99914 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by damfisk pet lis 04, 2013 12:45 pm

zbracun je napisao/la:Ne, to je samo vrlo realno zamišljena situacija koja bi se vrlo lako mogla dogoditi bilo gdje. Pogledaj koji centimetar dalje od tvog uskog pogleda pa ćeš i sam vidjeti da je to čak vrlo vjerojatna situacija. A ti bi u takvoj situaciji stao u obranu pedera, bez obzira šta bi on bio uzrok, pokretač jednog nemilog lanca događaja.
Proširi malo vidike i razmišljanja, ne budi toliko ograničen.
Lažeš.

To uopće nije realno zamišljena situacija, i ne bi se mogla dogodit nigdje, osim eventualno u tvojoj mašti. To nije vrlo vjerovatna situacija, nego je to obično, čisto, najčišće šovinističko sranje, dostojno samo najvećeg prezira.

Ti si taj koji si ograničen, i ti si taj koji gleda svijet kroz svoje zadrte, zatucane, šovinističke i mrziteljske stavove. Ti si taj koji ljude promatraš kroz gnjusne stereotipove, ti si taj koji sve trpa u isti koš.

I na koncu, nakon šta si ispisao čitav niz gadljivih, primitivnih i šovinističkih floskula, imaš obraza druge optuživat da imaju uske poglede. Ali to, osim šta je užasno zadrto, je jednako tako i tipično ponašanje prosječnog šoviniste.

O širenju vidika mi docira šovinist. Tipično. I tragikomično.


Zadnja promjena: damfisk; pet lis 04, 2013 12:49 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by m pet lis 04, 2013 12:47 pm

a u ti to meni , jel ti to meni ....
a zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty14 / 99914 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by damfisk pet lis 04, 2013 12:48 pm

Ma daj ne zajebavaj, vidiš da sam editirao, jebi ga uletio tvoj post taman kad sam ja dovršio pisanje svog odgovora.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by m pet lis 04, 2013 12:49 pm

a ma da malo zajebavam ........
jebiga , moram malo .......

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty14 / 99914 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by duje0203 pet lis 04, 2013 1:13 pm

zbracun je napisao/la:Ajde si zamisli situaciju. Stojite u vrsti, a neki homić se nemre suzdržat i štipne te za rit. Kod mene bi se desilo to, da bi čisto refleksno, da ni neznam da je homić, dobil šaku u glavu, a onda bi ispalo da su ugroženi i da ih mrzim. I onda bi nastale velike demonstracije pedera za njihova prava koja se najgrublje krše.
Zamisli si situaciju da radiš s kolegicom u uredu i nemreš se suzdržat, štipneš ju za rit, ona te čisto refleksno ošamari, ti se osjetiš ugroženim kao muškarac i nastaju velike demonstracije muškaraca za njihova prava koja se najgrublje krše. Gospođu pozovu da pokupi knjižicu i bace je van...

To je vrlo realno zamišljena situacija koja se može dogoditi bilo gdje u heteroseksualnoj sredini. A ti bi u takvoj situaciji stao u obranu muškarca, bez obzira što bi on bio uzrok i pokretač jednog nemilog lanca događaja.

Usprkos tome muškarci i žene rade skupa, pa tako i svi zdravstveno sposobni homoseksualci trebaju ići u vojsku.

duje0203
Trajno baniran/a

Registriran/a : 27.08.2013
Broj postova : 180
Reputacija Reputacija : 24
Godina imam : 105
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by Mystogan čet vel 06, 2014 10:39 pm

Njegova/njena seksualna orijentacija nece ostetiti njegovo/njeno ciljanje. A ni potrebno razmisljanje.
Mystogan
Mystogan
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.02.2014
Broj postova : 249
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku? - Page 8 Empty Re: Treba li homoseksualcima dozvoliti da idu u vojsku?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.