Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Časopis za bucke

2 posters

Go down

Časopis za bucke Empty Časopis za bucke

Postaj by Neu ned lis 03, 2010 11:01 am

Časopis za bucke 60365312 Tara Lynn - jedna od najpoznatijih XXL manekenki

Časopis' Just As Beautiful' na prvi pogled se ne razlikuje odostalih ženskih lifestyle časopisa. Modni savjeti, noviteti iz svijetaljepote te ideje za uređenje doma ispunjavaju stranice ovog časopisakoji je ipak razlikuje od sličnih tiskovina na tržištu. U njemu će se,naime, nalaziti žene isključivo između konfekcijskog broja 44 i 54. Časopis za bucke 60365308 Naslovnica časopisa 'Just As Beautiful'

Osim mršavicama pristup je zabranjen i dijetama jer uredništvo želipodržati ljepotu koja nema veze s brojem kilograma na vagi. No,vježbanje će biti redovita rubrika u ovom eksperimentalnom dvotjedniku.

'Ukoliko nosite broj veći od broja 42 prisiljeni ste čitati tekstove uzkoje se ne osjećate dobro već posramljeno jer ne nosite broj 36.Većinažena misli kako se trebaju promijeniti jer su stalno izloženi porukamakoje veličaju žgoljavice' objašnjava urednica časopisa Sue Thomason.

Uredništvo ovog časopisa koji je prije tiskanog izdanja 3 godina'živio' u digitalnom obliku na internetu tvrdi kako se fotografije ženaneće fotošopirati.Časopis za bucke 60291711

zadovoljna.hr


@što kažete?


Zadnja promjena: Neu; ned lis 03, 2010 11:06 am; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Časopis za bucke Empty999 / 999999 / 999Časopis za bucke Empty

[Vrh] Go down

Časopis za bucke Empty Re: Časopis za bucke

Postaj by Gost ned lis 03, 2010 11:02 am

Kaj i takvih časopisa ima kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Časopis za bucke Empty Re: Časopis za bucke

Postaj by Neu ned lis 03, 2010 11:04 am

izgleda da će sad bit, u njemu će bit slike samo bucmastih cura, hoćeš li kupovati taj časopis?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Časopis za bucke Empty999 / 999999 / 999Časopis za bucke Empty

[Vrh] Go down

Časopis za bucke Empty Re: Časopis za bucke

Postaj by Gost ned lis 03, 2010 11:04 am

Neu je napisao/la:izgleda da će sad bit, u njemu će bit slike samo bucmastih cura, hoćeš li kupovati taj časopis?
Kupi ga ti sebi kes Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Časopis za bucke Empty Re: Časopis za bucke

Postaj by Ly ned lis 03, 2010 12:58 pm

Samo da upozorim na jednu zabludu u vezi konfekcijskih brojeva. Ne moraju imati veze s mršavošću. Npr. moja žgoljava mater ima jaka ramena, visoka je i nema šanse da stane u manje od 40.
Ovaj časopis je pun pogodak. Svakome treba dati šansu, a ovo što se dosad radilo lagano graniči s rasizmom. Koliko ih se ubilo ili završilo u ludnici jer nisu odgovarale uvriježenom idealu žgoljavosti? A koliko puta sam i sama ispalila na živce jer uđem u dućan, a tamo sve roba za kineze i tinejdžerke.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Časopis za bucke Empty61 / 99961 / 999Časopis za bucke Empty

[Vrh] Go down

Časopis za bucke Empty Re: Časopis za bucke

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.