Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seks u trudnoći?

+17
xirene
Prop
Hell
jena
shakti
eva kant
walter
H[a]D
m
tanuki
mrkyblu
blackdevilles
Hitman
Love
House
THUNDER_DINIX
Neu
21 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Sex za vrijeme trudnoće?

Seks u trudnoći? I_vote_lcap77%Seks u trudnoći? I_vote_rcap 77% 
[ 10 ]
Seks u trudnoći? I_vote_lcap23%Seks u trudnoći? I_vote_rcap 23% 
[ 3 ]
 
Ukupno glasova : 13
 
 

Seks u trudnoći? Empty Seks u trudnoći?

Postaj by Neu sri sij 14, 2009 11:29 pm

Imati odnose za vrijeme trudnoće za neke je parove uživancija, dok je nekima mora. O tome je lakše raspravljati ovako sa strane i dijeliti savjete, no što onda kada se s takvom situacijom treba suočiti?


Zaista, neke žene za vrijeme trudnoće imaju odlične seksualne odnose, neke imaju loše, a neke uopće ne prakticiraju seks za vrijeme trudnoće.

Ali, mnogi od ovih nesretnih ljudi kojima su seks i trudnoća nespojivi ne moraju brinuti, tvrde stručnjaci, jer seks u trudnoći, ili barem intimni, trenuci mogu roditeljima i bebi biti od pomoći.

Kao što je pokazala i jedna poljska studija, seksualno zadovoljavanje trudne žene dobro je za poboljšanje samopoštovanja te bolju povezanost partnera.

Međutim, ni muškarci ni žene ne znaju što mogu očekivati kada žena zatrudni, ni kakvi će se osjećaji pojaviti, od tjelesnih promjena pa do seksualne želje.

"Mnogo je pitanja koja se pojavljuju vezano za seks u trudnoći", rekao je Armin A. Brott, autor knjige The Expectant Father: Facts, Tips and Advice for Dads-to-Be, koji je pričao s tisućama muževa trudnih žena.

"Čim žena počne primjećivati promjene na svom tijelu, postaje ga svjesnija, ne osjeća se dobro i najradije je puštamo na miru", rekli su mnogi muškarci.

S druge strane, mnoge se žene u trudnoći osjećaju strastveno i uzbuđeno, te žele seks više nego prije, ali misle kako njihovo tijelo u trudnoći više nije privlačno partneru, pa se također povlače i puštaju partnera na miru. Tako se oboje distanciraju, a zapravo žele jedno drugo.



Seks u trudnoći
Imati odnose za vrijeme trudnoće za neke je parove uživancija, dok je nekima mora. O tome je lakše raspravljati ovako sa strane i dijeliti savjete, no što onda kada se s takvom situacijom treba suočiti? Anketa!

Samo mjesec dana prije nego je rodila blizance Angelina Jolie je za US Magazine izjavila kako je trudnoća odlična za seksualni život, a uz to potiče i kreativnost. Neki bi na ovo rekli kako je život nepošten, jer dok je Angelina Jolie ta koja je, još i uživa u seksu za vrijeme trudnoće, dok druge žene sa seksom u trudnoći imaju ozbiljnih problema.

Zaista, neke žene za vrijeme trudnoće imaju odlične seksualne odnose, neke imaju loše, a neke uopće ne prakticiraju seks za vrijeme trudnoće.

Ali, mnogi od ovih nesretnih ljudi kojima su seks i trudnoća nespojivi ne moraju brinuti, tvrde stručnjaci, jer seks u trudnoći, ili barem intimni, trenuci mogu roditeljima i bebi biti od pomoći.

Kao što je pokazala i jedna poljska studija, seksualno zadovoljavanje trudne žene dobro je za poboljšanje samopoštovanja te bolju povezanost partnera.

Međutim, ni muškarci ni žene ne znaju što mogu očekivati kada žena zatrudni, ni kakvi će se osjećaji pojaviti, od tjelesnih promjena pa do seksualne želje.

"Mnogo je pitanja koja se pojavljuju vezano za seks u trudnoći", rekao je Armin A. Brott, autor knjige The Expectant Father: Facts, Tips and Advice for Dads-to-Be, koji je pričao s tisućama muževa trudnih žena.

"Čim žena počne primjećivati promjene na svom tijelu, postaje ga svjesnija, ne osjeća se dobro i najradije je puštamo na miru", rekli su mnogi muškarci.

S druge strane, mnoge se žene u trudnoći osjećaju strastveno i uzbuđeno, te žele seks više nego prije, ali misle kako njihovo tijelo u trudnoći više nije privlačno partneru, pa se također povlače i puštaju partnera na miru. Tako se oboje distanciraju, a zapravo žele jedno drugo.


Usponi i padovi u krevetu
Studija za studijom pokazuje da većina žena za vrijeme trudnoće prolazi kroz različite faze po pitanju seksualne želje. Libido im pada u prvom tromjesečju, često je u porastu u drugom, i opet opada u trećem tromjesečju. Razlozi su poprilično očiti.

"Možete li zamisliti da vodite ljubav i morate stati jer vam se bljuje, što nije neuobičajeno u prvom tromjesečju trudnoće", rekao je Brott.

No, to se mijenja za vrijeme drugog tromjesečja kada mučnine prestanu. A što se tiče posljednja tri mjeseca, pravo je umijeće i izazov pronaći odgovarajuću pozu s obzirom na veličinu trbuha.



Dijete će dobiti po glavi
Iako su žene uglavnom one koje se zbog hormona čudno ponašaju za vrijeme trudnoće, muškarci su ponekad ti koji su iracionalniji jer neki imaju osjećaj da ih 'promatra' njihov potomak ili da bi mogli povrijediti dijete penisom. Međutim, takve brige su neosnovane. Nemoguće je da se tako nešto dogodi jer penis bi morao biti vrlo, vrlo velik, pa čak i kada bi bio takav ne bi mogao ozlijediti dijete.

Istraživanja su pokazala da su vrlo male šansa da se djetetu nešto dogodi prilikom seksa u trudnoći. To je moguće samo u slučaju ako postoje neke komplikacije u trudnoći, a tada se potrebno konzultirati s doktorom.

Dakle, ako nema nikakvih komplikacija za vrijeme trudnoće, što će potvrditi ginekolog, seks i orgazmi ne mogu štetiti partnerima ako oni žele imati seksualne odnose.

Kao što Brott kaže: "Nekim su muškarcima njihove trudne žene poželjne, a nekima nisu."

Neki se muškarci teško mire s činjenicom da će postati očevi jer to zahtijeva odgovornost, ali onda su na početku trebali misliti o tome jer seks vodi do trudnoće ako se ne pazi.

Ono što se uvijek preporuča je razgovor. Ako postoje bilo kakva pitanja partneri se trebaju zajedno informirati i konzultirati s doktorima i stručnjacima. Oni parovi koji i inače razgovaraju o seksu otvoreno moći će to nastaviti i u trudnoći.

Otvoreni i iskreni razgovori dobro će doći i onda kada beba dođe na svijet.


Zadnja promjena: Neukrotiva; sub lis 24, 2009 1:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty999 / 999999 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by THUNDER_DINIX sri sij 14, 2009 11:30 pm

ja sam za, barem u pocetnim mjesecima
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty889 / 999889 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by House čet sij 15, 2009 8:15 am

ja ne, kad zatrudni pusti da se rodi, moš se strpit devet mjeseci, ak ti dođe da moraš, sam se zabavi, a kad se rodi, onda kak oš

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty390 / 999390 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Love čet sij 15, 2009 11:21 am

ja sam za al samo u prvim mjesecima dok nije tak buša velika,onda se bolje strpit jer baš nije preporučljivo pogotovo ako je trudnoća rizična..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty672 / 999672 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Neu čet sij 15, 2009 11:34 am

ja sam za sex u trunoći samo prvih 2-3 mjeseca,kasnije nisam.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty999 / 999999 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Hitman čet sij 15, 2009 1:30 pm

Neukrotiva je napisao/la:ja sam za sex u trunoći samo prvih 2-3 mjeseca,kasnije nisam.
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty257 / 999257 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Neu pon vel 02, 2009 10:42 am

Seks u trudnoći? 371_big
Trudnice - uživajte u seksu



Suprutno mišljenjima, trudnice imaju jaku želju za seksom i nema razloga da ga se odreknu


Suprotno
onom što neki ljudi misle, trudnice imaju jaku seksualnu želju i
ukoliko nemaju komplikacija u trudnoći nema razloga da se suzdržavaju
od seksa. Seksualni položaji za vrijeme trudnoće moraju
uzeti u obzir privremene promjene na ženskom tijelu. Trudnoća nije
bolest i uz malo razuma i znanja, seksualni život para može se normalno
nastaviti.

Segmenti trudnoće

Trudnoća je podijeljena na tri dijela.

Za
vrijeme prvog semestra trudnoće žensko tijelo prolazi velike hormonalne
i fiziološke promjene, iako se te promjene još ne primjećuju.
Ovo uključuje promjene na dojkama, učestalo mokrenje, mučninu itd.
Drugo
tromjesečje je period rasta, kada se tijelo smiruje i osim polaganog
postepenog rasta, uglavnom se tada kod žena javlja poteškoća sa
koncentracijom.
Posljednje tromjesečje nosi najviše promjena, osim
hormonalnih promjena, jako raste trbuh, učestalo je mokrenje i promjene
raspoloženja. Pa ipak, kod većine parova želja sa seksualnim odnosima
ne nestaje.

Najbolji seksualni položaji za trudnice

Očito
je da možete zaboraviti misionarski položaj i sve ostale položaje u
kojima je žena na leđima. Ovo zapravo otvara paru mogućnost da
eksperimentiraju i zadrže intimnost i nježnosti.

UpozorenjeZa
svaki od dolje opisanih položaja potrebna je povratna informacija
trudnice – ako osjetite bilo kakvu nelagodu, nemojte nastaviti sa tim
položajem. Pored toga, muškarac bi se trebao suzdržati od bilo kakvih
naglih pokreta i prilagoditi se ženinoj promijenjenoj fiziologiji.

Položaj u kojem je žena gore

Ovo
je najbolji položaj za posljednje tromjesečje, ali možete ga
prakticirati kroz cijelu trudnoću. U tom položaju žena ima kontrolu i
može kontrolirati dubinu penetracije i brzinu pokreta.

Položaj u kojem žena leži na rubu kreveta.

Ovo
je odličan položaj za par i muškarci ga preferiraju. Žena leži na
leđima na rubu kreveta, ali noge su joj na podu. Muškarac stoji ili
kleči ispred nje. Budući da u tom položaju muškarac može lako i duboko
penetrirati, žena ga treba navoditi kako duboko može ići te kojom
brzinom.

Spojene žlice

Odličan
položaj za par bez obzira na trudnoću, u kojem nema nikakvog pritiska
na ženin trbuh i predio abdomena. Par leži na boku, muškarac je otraga
i penetrira straga. Penetracija nije preduboka, a pokrete možete
zajedno koordinirati poput polaganog romantičnog plesa. Jednostavan pseći položaj

U
ovom položaju je žena na rukama i koljenima, a trbuh joj je slobodan i
bez pritiska. Muškarac ulazi odostraga, a žena može koristiti jastuk
kako bi poduprla gornji dio tijela. Budući da penetracija nije tako
duboka, ženi nije neugodno. Preporuča se da par proba ručnu ili
oralnu stimulaciju klitorisa. Ovo će ženama pružiti veliko zadovoljstvo
bez ikakvog straha od posljedica. Ipak, preporuča se da ovo ne rade
ležeći na leđima nakon 16. tjedna trudnoće (4. mjesec). Ovo se može
lako izvesti stojeći ili sjedeći.

Uživajte u ovom prekrasnom periodu života i održavajte svoj seksualni život.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty999 / 999999 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Love pon vel 02, 2009 12:01 pm

uf,ako su tako nagle promjene raspoloženja mo mislir da onda imaš želju za sexom a sve živo te hebe hehe
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty672 / 999672 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by blackdevilles ned vel 08, 2009 1:18 pm

neke zene tek u trudnoci dozive orgazam
seks je intezivniji bolji jaci. to sam procitala Very Happy
blackdevilles
blackdevilles
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 156
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty0 / 9990 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty sex u trudnoci

Postaj by mrkyblu pon vel 23, 2009 4:46 pm

Imati odnose za vrijeme trudnoće za neke je parove uživancija, dok je nekima mora. O tome je lakše raspravljati ovako sa strane i dijeliti savjete, no što onda kada se s takvom situacijom treba suočiti? Anketa!


Samo mjesec dana prije nego je rodila blizance Angelina Jolie je za US Magazine izjavila kako je trudnoća odlična za seksualni život, a uz to potiče i kreativnost. Neki bi na ovo rekli kako je život nepošten, jer dok je Angelina Jolie ta koja je, još i uživa u seksu za vrijeme trudnoće, dok druge žene sa seksom u trudnoći imaju ozbiljnih problema.

Zaista, neke žene za vrijeme trudnoće imaju odlične seksualne odnose, neke imaju loše, a neke uopće ne prakticiraju seks za vrijeme trudnoće.

Ali, mnogi od ovih nesretnih ljudi kojima su seks i trudnoća nespojivi ne moraju brinuti, tvrde stručnjaci, jer seks u trudnoći, ili barem intimni, trenuci mogu roditeljima i bebi biti od pomoći.

Kao što je pokazala i jedna poljska studija, seksualno zadovoljavanje trudne žene dobro je za poboljšanje samopoštovanja te bolju povezanost partnera.

Međutim, ni muškarci ni žene ne znaju što mogu očekivati kada žena zatrudni, ni kakvi će se osjećaji pojaviti, od tjelesnih promjena pa do seksualne želje.

"Mnogo je pitanja koja se pojavljuju vezano za seks u trudnoći", rekao je Armin A. Brott, autor knjige The Expectant Father: Facts, Tips and Advice for Dads-to-Be, koji je pričao s tisućama muževa trudnih žena.

"Čim žena počne primjećivati promjene na svom tijelu, postaje ga svjesnija, ne osjeća se dobro i najradije je puštamo na miru", rekli su mnogi muškarci.

S druge strane, mnoge se žene u trudnoći osjećaju strastveno i uzbuđeno, te žele seks više nego prije, ali misle kako njihovo tijelo u trudnoći više nije privlačno partneru, pa se također povlače i puštaju partnera na miru. Tako se oboje distanciraju, a zapravo žele jedno drugo.



Usponi i padovi u krevetu
Studija za studijom pokazuje da većina žena za vrijeme trudnoće prolazi kroz različite faze po pitanju seksualne želje. Libido im pada u prvom tromjesečju, često je u porastu u drugom, i opet opada u trećem tromjesečju. Razlozi su poprilično očiti.

"Možete li zamisliti da vodite ljubav i morate stati jer vam se bljuje, što nije neuobičajeno u prvom tromjesečju trudnoće", rekao je Brott.

No, to se mijenja za vrijeme drugog tromjesečja kada mučnine prestanu. A što se tiče posljednja tri mjeseca, pravo je umijeće i izazov pronaći odgovarajuću pozu s obzirom na veličinu trbuha.

Dr. Kari Sproul s UCLA anketirao je 30 žena podijeljenih u dvije grupe: pacijentice koje su imale poteškoća prilikom pokušaja da zatrudne i one koje su zatrudnjele bez problema.

Studija je pokazala da su pacijentice koje nisu imale problema s plodnošću prije trudnoće mjesečno imale 6,6 seksualnih odnosa, 3,8 u prvom tromjesečju, 4,3 u drugom i 3,1 u trećem.

Žene koje su dugo pokušavale ostati trudne imale su za vrijeme prvog tromjesečja seksualne odnose manje od jednom na mjesec, 1,3 puta u drugom, te 0,7 u trećem.

Dijete će dobiti po glavi
Iako su žene uglavnom one koje se zbog hormona čudno ponašaju za vrijeme trudnoće, muškarci su ponekad ti koji su iracionalniji jer neki imaju osjećaj da ih 'promatra' njihov potomak ili da bi mogli povrijediti dijete penisom. Međutim, takve brige su neosnovane. Nemoguće je da se tako nešto dogodi jer penis bi morao biti vrlo, vrlo velik, pa čak i kada bi bio takav ne bi mogao ozlijediti dijete.

Istraživanja su pokazala da su vrlo male šansa da se djetetu nešto dogodi prilikom seksa u trudnoći. To je moguće samo u slučaju ako postoje neke komplikacije u trudnoći, a tada se potrebno konzultirati s doktorom.

Dakle, ako nema nikakvih komplikacija za vrijeme trudnoće, što će potvrditi ginekolog, seks i orgazmi ne mogu štetiti partnerima ako oni žele imati seksualne odnose.

Kao što Brott kaže: "Nekim su muškarcima njihove trudne žene poželjne, a nekima nisu."

Neki se muškarci teško mire s činjenicom da će postati očevi jer to zahtijeva odgovornost, ali onda su na početku trebali misliti o tome jer seks vodi do trudnoće ako se ne pazi.

Ono što se uvijek preporuča je razgovor. Ako postoje bilo kakva pitanja partneri se trebaju zajedno informirati i konzultirati s doktorima i stručnjacima. Oni parovi koji i inače razgovaraju o seksu otvoreno moći će to nastaviti i u trudnoći.

Otvoreni i iskreni razgovori dobro će doći i onda kada beba dođe na svijet.
mrkyblu
mrkyblu
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1482
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty165 / 999165 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by House pon vel 23, 2009 5:17 pm

u Bračnim vodama (Married, with children) Jefferson je rekao da je sex u trudnoći kao da slupanom autu točiš benzin.

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty390 / 999390 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Love pet vel 27, 2009 9:12 pm

Baš me zanima kako ču se osječat za vrijeme sexa u trudnoći al naravno samo na početku...
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty672 / 999672 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Love sri oľu 18, 2009 8:39 am

prebačeno u temu trudnice!
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty672 / 999672 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by tanuki sri oľu 18, 2009 9:18 am

Neukrotiva je napisao/la:ja sam za sex u trunoći samo prvih 2-3 mjeseca,kasnije nisam.

Mislim da prilićno usko prihvaćaš pojam sexa! Šta to znaći da nisi za kasmije,- misliš li da prestaje potreba?
Razumljivo je da je prioritetna briga oko nerođenog djeteta, ali seksulne igre se mogu i dalje izvoditi, a da se dijete ne ugrožava, paće mislim, da je za razvoj djeteta, potrebnije da bude što više sreće i zadovoljstva majke, a sex je u tome nezamjenjiv!
Šta misliš kako se napetost i nervoza majke odražava na nerođeno dijete?
Dali kunulingus može ugroziti nerođeno dijete???
Mnogi brakovi su propali , zato što su žene išle na prisilnu apstinenciju, misleći da zaštićuju dijete, ali napravile su kontra efekt!
Ako muškarac voli svoju partnericu, uživat će u njenoj trudnoći, veselit će se svome djetetu, i neće ga odbijati " trbuh do zuba" da bude nježan i pažljiv! i ako u krevetu neće imati klasićan seks, bit će mu ugodnije da ga zadovolji partnerica rukom, nego da to radi sam potajno, ili hvata i obnavlja veze sa strana!
Mislim da vi mladi nebi trebali biti puritanci! Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty700 / 999700 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by m sri oľu 18, 2009 10:29 am

čitam i slažem se ...
jebiga malo je problem što se pod sex smatra samo onak neka hard core jebačina ............... večinom ......... a on to nije .........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty14 / 99914 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Love pet tra 03, 2009 12:07 pm

bravo tanuki,bravo bravo
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty672 / 999672 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Neu čet ruj 17, 2009 9:45 am

sexom u "kasnijim mjesecima" trudnoće se riskira bebin život,zar ne?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty999 / 999999 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Gost čet ruj 17, 2009 9:46 am

Neukrotiva je napisao/la:sexom u "kasnijim mjesecima" trudnoće se riskira bebin život,zar ne?

ma svasta. odakle ti to? hammer

nadam se da to nisu oni tracevi iz kozmopolitena Laughing

inace ako se trudnica sexa tijekom trudnoce porod bude laksi a i ne trpi toliko pri samom dolasku do trudova jer traje krace.


Zadnja promjena: Abbath; čet ruj 17, 2009 9:47 am; ukupno mijenjano 1 put.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Neu čet ruj 17, 2009 9:47 am

negdje sam pročitala. a jel ne može doć ni do oštečenja bebe? mentalnog i slično?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty999 / 999999 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Gost čet ruj 17, 2009 9:48 am

Neukrotiva je napisao/la:negdje sam pročitala. a jel ne može doć ni do oštečenja bebe? mentalnog i slično?

ma nista covjece. stvar je sto sperma je puna bjelancevina i samo posluzi kao dodatni izvor hrane bebachu preko posteljice. Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by THUNDER_DINIX čet ruj 17, 2009 10:39 am

pumpas bebu proteinima i rodi se mali Rambo Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty889 / 999889 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by H[a]D čet ruj 17, 2009 10:43 am

Ne vidim ništa loše u tome...
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty0 / 9990 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by THUNDER_DINIX čet ruj 17, 2009 10:44 am

ni ja
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty889 / 999889 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by walter čet ruj 17, 2009 10:54 am

Neukrotiva je napisao/la:sexom u "kasnijim mjesecima" trudnoće se riskira bebin život,zar ne?

Neu...ovo nije točno...roditelj sam i sa svojom partnericom prakticirao sam sex sve do kraja 8 mjeseca trudnoče...kada smo oboje odlučili prestati sa sex-om kao penetracijom(znači prodiranjem u vaginu) međutim tada smo se posvetili jednoj drugoj fazi...koja je i inače svakodnevno bila prisutna u našem sexualnom životu....fazi milovanja...nježnih poljubaca...njenog oralnog zadovoljavanja mene kao partnera. Hoču reči da se partneri mogu prilagoditi svakom stadiju trudnoće...i ne moraju ništa manje uživati u sex-u iliti vođenju ljubavi kao što su prije trudnoće....i zaista puno razgovora...eksperimentiranja...istraživanja može vas dovesti do neslućenih užitaka koje tek trebate spoznati
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty80 / 99980 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Neu čet ruj 17, 2009 10:55 am

^^očekujete da će vam žena dat kad bude trudna? Seks u trudnoći? 572861
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Seks u trudnoći? Empty999 / 999999 / 999Seks u trudnoći? Empty

[Vrh] Go down

Seks u trudnoći? Empty Re: Seks u trudnoći?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.