Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da možete birati bilo koji auto ili motor...

+28
histrion
damfisk
Gabriel
Chulpan
bokaso1
Stevo Largo
SAS
zrinčica
eva kant
FALKON 2
Mr.Cooly
GUSTI
Capricornus
Hell
Amyicha
Ive
stidljiva ljubičica
Prop
goc
tanuki
Mass
WEYLAND-YUTANI
Purgy
House
Optimyst
Love
THUNDER_DINIX
Neu
32 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gost čet sij 16, 2014 6:33 am

Samo me jedan zanima, a to je Audi A7 sa S-line paketom, bas ovakav.

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 8nc2
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Chulpan čet sij 16, 2014 2:53 pm

Samo oldtimeri me zanimaju, tatra prije svih.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gabriel čet sij 16, 2014 4:40 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Samo me jedan zanima, a to je Audi A7 sa S-line paketom, bas ovakav.
https://2img.net/r/ihimizer/v2/640x480q90/20/8nc2.jpg

kad ga nabaviš, pošalji meni sadašnju folciku  sesirko Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by damfisk čet sij 16, 2014 4:47 pm

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 5q9bhv3qlw6p2rvk4kg4_thumb
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gost čet sij 16, 2014 5:02 pm

Samael je napisao/la:

kad ga nabaviš, pošalji meni sadašnju folciku  sesirko Very Happy

Spremaj pare, cim kuću dovrsim a to ti je 3 godine ako Bog da Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by histrion čet sij 16, 2014 5:12 pm

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Morgan-roadster-technical-specifications_89a8b
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gabriel čet sij 16, 2014 5:17 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:

Spremaj pare, cim kuću dovrsim a to ti je 3 godine ako Bog da Very Happy

ma lako za pare, pare nisu problem...para nema Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gost čet sij 16, 2014 5:22 pm

Nek je zdravlja i pameti uz malo sreće, para će bit Wink

Pa ne može ni ovo stanje u Hr trajat dovijeka....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gabriel čet sij 16, 2014 5:39 pm

istina, iako ja mislim da sreća ipak ima malo veću ulogu...ako je bude dogodine možda pokušam uzet b6
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gost čet sij 16, 2014 5:45 pm

Nemoj se zajebat sa injektorima, nadi neki di su već promijenjeni.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gabriel čet sij 16, 2014 5:52 pm

pomalo, još je daleko do toga, zasad je to samo želja, iako čuo sam da su u nekim stvarima dosta problematični, posebice 2.0 tdi
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gost čet sij 16, 2014 5:59 pm

Imaš na fhr dobru temu o tome pa cirni prije kupnje, bosch,siemens,motori godine etc....

Uglavnom ispod 2.0 TDI 140 KS nemoj kupovat jer mu je to minimum za ikakvu zivost a i oni su pogođeni greškom.
Idealno bi bilo da nađeš nekog sa ispunjenom servisnom i provjeris autentičnost iste u bilo kojem VW servisu, cijela povijest auta je u kompu ako je bivši vlasnik koristio ovlaštenog.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by zbracun čet sij 16, 2014 6:31 pm

Ovlašteni servisi nisu garancija dobrog održavanja. Mene su zajebali i sa ovim i sa prošlim autom i financijski i sa poslom, tako da sam moral nešto popravljat ja, a nešto moj prijatelj mehaničar. A i ovlašteni servis Mazde se isto tako nije proslavio, pošto sam i poslije njih morao sam popravljati. Uglavnom, do sada su me razočarali sve skupa na 4 auta. Ne vjerujem ovlaštenim servisima, a naročito od kada nedaju da si uz auto kad ga sređuju.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty3 / 9993 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gost čet sij 16, 2014 7:16 pm

Istina zbracun sto pises o ovlastenima, ali u ovom specificnom slucaju (poznata mana na tim motorima, 4 injektora, svaki 1000 Eur novi a 4000 kn reparirani) ne bih vjerovao na rijec prodavacu.

Ili kupiti od poznatog, ili dobro dokumentirana povijest automobila.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gabriel čet sij 16, 2014 9:55 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Imaš na fhr dobru temu o tome pa cirni prije kupnje, bosch,siemens,motori godine etc....

Uglavnom ispod 2.0 TDI 140 KS nemoj kupovat jer mu je to minimum za ikakvu zivost a i oni su pogođeni greškom.
Idealno bi bilo da nađeš nekog sa ispunjenom servisnom i provjeris autentičnost iste u bilo kojem VW servisu, cijela povijest auta je u kompu ako je bivši vlasnik koristio ovlaštenog.

imam dobro mehaničara tu u selu, on vozi upravo takvog, 2.0 tdi, 103 kW...stroj je, ali mi preporučuje da radije idem na 1,9 tdi, veli da se može čipirati i podić mu snagu, veli da na 130 ks nema nikakvog opterećenja za sam motor...uz pravilno održavanje, naravno...a neznam još, kako sam rekao, to je zasad samo želja.

znaš li možda koliko je težak taj auto, to se nisam nikad raspitivao  huh 

o ovlaštenim servisima, moram reći da se slažem sa zbracunom, iako i ovo tvoje stoji, nije baš da ću 10-12 000 eura nać na cesti pa da bih vjerovao na riječ, posebno kad je poznato da su auti sa manom...heh
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gost čet sij 16, 2014 10:00 pm

Moj je oko tone i po a mislim da je stariji nešto teži. Konačna težina ovisi o opremi i motoru.
1.9 / 105 KS motor sam imao u Octaviji, OCT tuningom dignuo na 136 KS i u 5 god nisam imao problema ali na dulje ne bih garantirao da je tuning bezopasan.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Purgy čet sij 16, 2014 10:14 pm

 massy 

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Mercedes-benz-sl-65-amg-black-series_green_6

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 1600x1200_front
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty142 / 999142 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gabriel čet sij 16, 2014 10:36 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Moj je oko tone i po a mislim da je stariji nešto teži. Konačna težina ovisi o opremi i motoru.
1.9 / 105 KS motor sam imao u Octaviji, OCT tuningom dignuo na  136 KS i u 5 god nisam imao problema ali na dulje ne bih garantirao da je tuning bezopasan.
pa ok, moj je nepunih 1400 kg, sa ovih 90 ks sam zadovoljan, ok...ja ni ne putujem na neke "opasne" putove...ali meni sasvim ok
Purgy je napisao/la: massy 
sramežljivo skroman Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gost čet sij 16, 2014 10:40 pm

Onda ćes biti zadovoljan s B6 i 105 KS, ne prckaj s promjenom mape.

Lijep ovaj Purgyjev. Baš skroman Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Purgy čet sij 16, 2014 10:47 pm

Cijena gore navedenog audija na njuskalu je veća za 30% od cijene SL63 AMG na istoj stranici.
Razz
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty142 / 999142 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gabriel čet sij 16, 2014 10:56 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Onda ćes biti zadovoljan s B6 i 105 KS, ne prckaj s promjenom mape.

Lijep ovaj Purgyjev. Baš skroman Very Happy
ma samo govorim što mi je čovjek rekao..mogao bih i ovoga dignut na 110 ks...al nemam potrebe za time.
Purgy je napisao/la:Cijena gore navedenog audija na njuskalu je veća za 30% od cijene SL63 AMG na istoj stranici.
Razz
vječiti matematičar Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Gost čet sij 16, 2014 11:36 pm

Purgy je napisao/la:Cijena gore navedenog audija na njuskalu je veća za 30% od cijene SL63 AMG na istoj stranici.
Razz

Zato Audi manje trosi  snagator 


Samael je napisao/la:
ma samo govorim što mi je čovjek rekao..mogao bih i ovoga dignut na 110 ks...al nemam potrebe za time.

gore
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by m pet vel 14, 2014 2:12 pm

još uvijek se držim forda s max_a
ne znam zakaj ali auto mi je jako lijep , onak fin ..
još ovaj novi modelšto treba izaći ...

e to bih ja sebi kupio ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Tiodio pet vel 14, 2014 6:22 pm

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 2013_honda_civic_coupe-pic-2426371360314918535

Ekološki auto ni preskup ni nedostižan, ali za sad ostajemo u starom našem Volvu, dogodine ćemo si ispunjavati željice.

Tiodio
Trajno baniran/a

Registriran/a : 05.02.2014
Broj postova : 4
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by tanuki pet vel 14, 2014 9:45 pm

potpuno sam zadovoljan s autom kojeg imam, kad sam bio mlađi brijao sam  na terence,
ali nema smisla ovakav auto voziti samo po gradu, a glupi su mi auti  koji samo  glume terence!

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 36879_42936311_rookie-trip-04-range-rover
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Da možete birati bilo koji auto ili motor... - Page 4 Empty Re: Da možete birati bilo koji auto ili motor...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.