Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

+9
pustinja
Zeus
scorpio57
tanuki
Prop
Neu
Amyicha
THUNDER_DINIX
Purgy
13 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Purgy ned kol 08, 2010 12:31 pm

Evo, pročitah ovaj članak i to me potaknulo da otvorim temu o ovoj gamadi prokletoj.
Dakle, ostali su bez Formule, Hajduka u gostima je prenosila NovaTV, ostali su bez pola LPa, gostujuće utakmice nogometne reprezentacije prenosi RTL... Ono šta su napravili sa košarkom...

A mi im svi plaćamo pretplatu. Po TVu. A za šta? Jebem ja njih i one njihove, nazovimo ih filmom, filmove i Mućke koje su se snimale još u doba Lenjinove vladavine u Rusiji...

Iduće godine Hrvati će prijenose utrka Formule 1 morati pratiti na drugoj TV postaji, neizravno je potvrdila Hloverka Novak Srzić, direktorica programa Hrvatske Radio Televizije.

Iako je ostanak Formule 1 na javnoj televiziji bio upitan i za ovu godinu, zbog nedostatka financijskih sredstava Novak Srzić je u razgovoru s Novim listom hladnokrvno otpisala ponovni zakup prava za prijenos.

"[Formula 1] definitivno odlazi s HTV-a, jer to po sadržaju pripada komercijalnim televizijama. Nećemo imati ni izbore za miss. Nijedan! To kao format ne pripada javnoj televiziji i to sam odmah ukinula," odgovorila je Novak Srzić na pitanje što će se dogoditi s Formulom 1 s novim preslagivanjem programa.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty142 / 999142 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 12:41 pm

LOL fiju Ja na HRT jedino što sam gledao je formule, vijesti, utakmica... Filmovi su uvijek isti kao i na ostalim programima. Zato se i koristi torrent kad nisu sposobni na TV staviti nove filmove.

Pošto nećemo imati što gledati na HRT, onda lijepo neka ukinu i pretplatu.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by THUNDER_DINIX ned kol 08, 2010 12:52 pm

bolje je gl filmove jer nema reklama
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty889 / 999889 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Amyicha ned kol 08, 2010 5:37 pm

aj skuži -.-'
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty113 / 999113 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 5:51 pm

Amyicha je napisao/la:aj skuži -.-'
Kaj HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Icecreamer4
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Neu ned kol 08, 2010 8:35 pm

i ja se pitam za što im plaćamo. repriziraju stalno iste filmove i to neke gluposti, a mi im plaćamo. ja mislim da bi trebali prestati plaćati.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty999 / 999999 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Amyicha ned kol 08, 2010 9:00 pm

zlocesti-ivek je napisao/la:
Amyicha je napisao/la:aj skuži -.-'
Kaj HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Icecreamer4


pa to šta ti piše tu u prvom postu. ne vjerujem
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty113 / 999113 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Purgy ned kol 08, 2010 10:53 pm

PeeMes?
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty142 / 999142 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 11:02 pm

Da ti j...m tko je izmislio tu televiziju. Dao Bog da svi tamo pockrali od smrada. Plaćam za ništa. A to je skoro da imam dva tjedna kruha. Majku im lopovsku da j...m. cici cici
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Prop ned kol 08, 2010 11:12 pm

Samo lud čovik bi im i plaća pretplatu?!
Koliko su dobrih serija, filmova ili dokumentaraca producirali zadnjih godina?
Osim Milićevih putopisa, što HRT ima da nije licencirano ili sport?
A uz to bere pare i na reklame!? HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) 292695
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty108 / 999108 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 11:38 pm

Eto upravo gledaš budalu koja plaća pretplatu. cici
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Prop pon kol 09, 2010 7:11 am

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) 91798
Pa prestani biti budala!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty108 / 999108 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Gost pon kol 09, 2010 11:42 am

cici
Ti meni govori da sam budala ?! Laughing Laughing

Koliko ja znam ! Da se ta pretplata nemoze ukiniti. Ako mislis ukinit pretplatu onda ti dojdu ovi iz i zapečate ti televizora i tako nemozes koristi tv-a hmm
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Purgy pon kol 09, 2010 12:07 pm

Možeš.

Staviš onaj Samsungov iz 1944 pa nek ti ga pečate.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty142 / 999142 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Neu pon kol 09, 2010 12:30 pm

prope ban na 10 dana zbog vrijeđanja na intelektualnoj razni








































































HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) 589485
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty999 / 999999 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Gost pon kol 09, 2010 12:43 pm

Uf. Nemoj tako Neu,nemoj se igrati sa životima... herc mi skoro strefio. horor
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Purgy pon kol 09, 2010 12:43 pm

Zasluženo.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty142 / 999142 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Gost pon kol 09, 2010 2:51 pm

kao još jedan "ban" kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by tanuki čet kol 12, 2010 8:11 am

TV je mastadont iz nekih starih vremena
krivi je termin, TV pretplata-
jer ne ubire se pretplata, već porez na posjedovanje radiodifuznog prijemnika
shodno tome TV je pokušala progurati zakon, da svi potrošaći el energije moraju plaćati i pristojbu za posjedovanje radiodifuznog prijemnika-
zakoni su stari i nelogični, pa dakle ako primaš signal preko compa ili mobača, onda nisi obveznik plaćanja ovog poreza!
ja sam prekinuo sa plaćanjem tog poreza, godinu dana kasnije od kad mi je umro otac!
on je uredno plaćao, a ja nastavio-
međutim njihovi psi- inkasatori (uglavnom penzioneri- neznam koliko je to po zakonu) imaju gadnu naviku da tu "pretplatu" skupljaju nedjeljom u jutro- i kad "legnu" na zvono- ne puštaju!
poslje jedne takve budnice poslao sam simpatičnog penzionera nek ode na groblje i pokupi tu jbnu "pretplatu"
jer nije se udostojio godinu dana prebaciti "pretplatu" na moje ime!
poslije toga dolazila mi je kontrola dva puta-
naravno da sam im na vratima rekao da ne posjedujem radiodifuzni prijemnik!
ppitali su mi dali imam u autu-
naravno da sam im rekao da nemam ni auto!
e sad jbga-
logično bi bilo u sadašnjem društvu da postoji ponuda i potražnja-
pa nek gospoda sa hrt-a lijepo kodira svoj signal, i naplaćuje potrošačima proizvod, a ne ovakav bezobrazluk!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty700 / 999700 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by scorpio57 čet kol 12, 2010 3:40 pm

e viš ja tako 5-6 g.ti penzići dolazili
baš isto tako nedjeljom,evo danas baš dobio
opomenu na 370 i neš kn-moš mislit Very Happy
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty65 / 99965 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Gost čet kol 12, 2010 5:15 pm

zrine89 je napisao/la: cici
Ti meni govori da sam budala ?! Laughing Laughing

Koliko ja znam ! Da se ta pretplata nemoze ukiniti. Ako mislis ukinit pretplatu onda ti dojdu ovi iz i zapečate ti televizora i tako nemozes koristi tv-a hmm
šta nemože, šta zapečate?
nek si materi zapečati, ja im plaćal nebum i ne plaćam već 7-8 godina
a ak oće pečatit, tko će im dozvolit da uđu u moj grunt? kao drkica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Gost čet kol 12, 2010 5:18 pm

Pa zapečate ti televizora navodno. Stave neke plombe ili uredaj da nemozes upalit tv-ea.
Da se mene pita ja nebi odavna plaćao to. Ja staroj objasnavam stalno i ne vrijedi prepirat se s njom. 80 kuna za ništa placamo. cici
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Gost čet kol 12, 2010 5:24 pm

ma znam ja šta ti govoriš, ali tko će mu platiti strah da uđe u moju kuću,
da dira tv koji sam ja kupio,i na kraju krajeva, nek dokaže da ja gledam HRT..
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by tanuki čet kol 12, 2010 5:41 pm

ma sveje to po zakonu i stvar je kolko se hoćeš i imaš vremena zajebavati s tim!
ja samse navukao na max tv za 1 kn-
nikad nisam aktivirao to sranje, ali vidim da mi se uredno naplačuje- a jednostavno nemam ni volje ni vremena da odem, raskinem taj ugovor i bubnem im u glavu taj adsl max tv prijemnik koji je još uvijek neraspakiran u kutiji pod krevetom!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty700 / 999700 / 999HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty

[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Gost čet kol 12, 2010 5:48 pm

Ma max tv-e nije loš. Stvarno imas svega i svačega. I nije mi zao uopce placati 100 kuna mjesecno za preko 50 programa. Neznam koliko tocno ima nisam brojio.
Ali 80 kuna za jebena dva programa. Gdje stvarno ništa nema No
Mislim lijepo placamo bagatelu. Jos max i plus ta jebena pretplata 180 kuna. A i na max tv-u imam HRT programe mn
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRT  (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u?  ) Empty Re: HRT (Plaćamo li da gledamo smeće na TV-u? )

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.