Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty Re: Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete

Postaj by Ly on čet ruj 23, 2010 10:56 pm

da nije on to iz iskustva...
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty Re: Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete

Postaj by Gost on čet ruj 23, 2010 11:33 pm

Ma ne vjerujem, zvuči kao prvotravanjska šala...
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Ly on čet ruj 23, 2010 11:35 pm

a i meni, al eto...od pošemerene osobe svašta očekivati
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on pet ruj 24, 2010 10:35 am

Danas mislim u ovom vremenu i svijetu
ništa me ne čudi.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Ly on pet ruj 24, 2010 4:42 pm

I šta, njemu je dovoljno triput tjedno? kiša

Onda taj nije zdrav.

Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Pearl-carter

Ne želim znati kako izgleda oralno kod njih dvoje. povrača
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hate on pet ruj 24, 2010 8:07 pm

Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 888885
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on sub ruj 25, 2010 11:58 am

Lyraean je napisao/la:I šta, njemu je dovoljno triput tjedno? kiša

Onda taj nije zdrav.

Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Pearl-carter

Ne želim znati kako izgleda oralno kod njih dvoje. povrača

Pa L. ovo ni loša fotka :jastukić:
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Ly on sub ruj 25, 2010 1:37 pm

Ma znam, škorpi, ali svejedno. Bradavice, bore, staračke pjege plus ako baba koristi kreme da se ovlaži... ma jebeš to, mlado je mlado. Staro je bljak.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sub ruj 25, 2010 2:39 pm

Lyraean je napisao/la:mlado je mlado. Staro je bljak.
slažem se, ali bit ćeš i ti star, hoćeš li onda za sebe reći "bljak" ?

stara koka dobra juha. Very Happy

staro sa starim, mlado sa mladim, jedino tako to funkcionira.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on sub ruj 25, 2010 3:26 pm

a ša ti oš reć da si mlada koka? Laughing daj Neu ne pizdi help
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by minutus on sub ruj 25, 2010 10:43 pm

kazem nek se bace u prazan bazen
kreteni... nek se ubiju
haha bas to
Bog te vidio baku treba prijaviti za pedofiliju
a unuka za retardiranost
ahahahahahahahahahah baš mah ja bi njih strijeljala
ahahahahahahaha rep+
nek se pokopa debil
Možda dečko nije imao curu, a stara rimska znate kako glasi: "Bolje bakica, nego šakica"
ajmee....
užas...ovo može ispraviti jedino dobri i pouzdani kalaš!!
AK47 je jedino rješenje
M47
baba bogata?
di je minutus ........
da me uvijeri kako je to krasno divno , lijepo , pravo izražavanje obiteljske ljubavi
da nije on to iz iskustva...
a i meni, al eto...od pošemerene osobe svašta očekivati
I šta, njemu je dovoljno triput tjedno? Onda taj nije zdrav.
Ma znam, škorpi, ali svejedno. Bradavice, bore, staračke pjege plus ako baba koristi kreme da se ovlaži... ma jebeš to, mlado je mlado. Staro je bljak.

Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Smiley_emoticons_number1_a hrvatska škola
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Ly on sub ruj 25, 2010 11:08 pm

Pošto si nadrastao primitivan hrvatski mentalitet najbolje da promijeniš državljanstvo ili se na idućem popisu stanovništva ne izjasniš kao hrvat. Čemu patnja?

OT: ne znam, neka tako žive ako im se sviđa. Meni ne smeta niti znači da s takvima ne bih mogla normalno komunicirati, ali njihov odnos mi je bljak.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on ned ruj 26, 2010 1:07 pm

ni meni se ne sviđa-
ne sviđaju mi se ni pederi
ali koga oni ugrožavaju?
imam li ja pravo nešto osuditi, tražiti zabranu, linč- ako mi se ne sviđa?
boje li se hrvatski moralni čistunci da bi se svi mogli ugledati na ovaj slučaj-
-
zbog čega ste toliko perverzni da morate odmah razmišljati kako mladac liže osušenu pičku-ako to njima odgovara, sretno im bilo!
pitanje je dali je to uopće istinito-ili novinarska patka
na ovaj imaginarni par koji je tamo negdje- puno više pljuvanja nego na ratne zločince!
zašto nas to toliko smeta ako je netko drugačiji,
ako to njima odgovara?

Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Funnyfatgigantic16
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Ly on ned ruj 26, 2010 2:57 pm

@Tanuki: hoće li ih netko mrziti ili smatrati nastranima je njegova privatna stvar i ako ih ne ugrožava koga briga što misli taj netko? A mislim i da imam pravo reći da su mi bljak. Dok ih ne diram, koga briga što sam rekla?
@Neu: pa naravno da ću biti bljak kad ostarim!
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on ned ruj 26, 2010 3:51 pm

Lyraean je napisao/la:@Neu: pa naravno da ću biti bljak kad ostarim!
zašto bi bila? ako držiš do sebe... možeš biti prava koka.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by m on pon ruj 27, 2010 6:35 am

pa minutići jesili napisao da to može biti jedna dobra obiteljska briga za dijete , možda je ovo briga bake za unuka ......
svjestan sa mje da si ti htio popljuvati katoličke svečenika .....
i kc ........ jel i tebi je za sve kriva kc .....
jel kao bolje ti i žena nego kc svečenik ............
malo mi nisi jasan poterali te komunisiti kako pišeš , pokrali te Hrvati , jebu te KC svečenici ..... a da nije problem u tebi , jesi li porazgovaro sa nekim , možda su se svi urotili protiv tebe ------------

nadalje zašto ja nebih imao to pravo da mi se nešto ne sviđa , gadi .........
da su mi neke stvari neprihvatljive , a ti na to imaš pravo ......
pa čekaj malo jesili ti napisao da se u nekim grupama ljudi ne osjećaš ugodni , pa si ispao rasist .....
e ali dobro ja sam samo ispao školovan na hrvatski način .......

rekoh meni je to gadno , neprihvatljivo .......
ako su osobe odrasle preko 18 nek delaju kaj hoče , ali ako je dijete kao u onom tvom slučaju e to mi se ne gadi , to je za kako kaže onaj gore za AK47.... jel to je prvenstveno zlostavljane dijeteta , kažnjivo zakonom , ma koliko se ti trudio to predsatviti kao jako lijepu brigu za dijete , hvale vrijednom , to je zlostavljanje dijeteta ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by m on pon ruj 27, 2010 6:50 am

ma ne da si smješam minutus nego si ono drugo ........
znači mi smo školovani na hrvatski način a na koji si ti način kad pišeš da ti se ne sviđaju neke grupe ljudi , da se ne osječaš ugodno .........

isto ono što sam ja napisao da mi se ne sviđa , da mi je neprihvatljiv takav jedan odnos u obitelji .......

koji si ti lik ..........

ili si ti opet nešt malo drugačije mislio onim svojim postom

minutus je napisao/la:
Layla je napisao/la:ako su ljudi - ljudi, baš me briga jesu li crni ili bili, žuti ili zeleni

meni su takve sitnice važne. prema pripadnicima određenih društva i naroda sam rezerviran i klonim ih se. zašto bi tražio društvo koje me želi reglementirati ili na nekakav svoji ritualan način tretirati? sigurno je to jedan oblik rasizma, s obzirom da ne znam ništa konkretnog o individuumu. to ne znači da prema njima nastupam na uvrjedljiv način.
kad u šumi sretneš određene vrste životinja, prema svakoj vrsti se ponašaš drukčije, jednima ćeš se možda željeti približiti, od drugih ćeš bolje ostati podalje, u skladu sa svojim iskustvom ili umišljajem.
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon ruj 27, 2010 8:10 am

ako je što iritantno-
onda je iritantno što svi pizde na nekakvu kvazinovinarsku pričicu, koja ima argument incest, nedolični moral
to što imamo polančecaa u zatvoru, što nam je cjelokupna vlada korumpirana,
to što netko ima 80000 kn mjesećnu plaću, a radnice kamenskog nemogu ostvariti životni minimum!
to nije bitno-
bitno je u novinma objaviti ovakvu kvazi priću i da 90%kršćana u hrvatskoj popizde ba ovu temu
pljuju po nekakvim imaginarnim likovima, ( mada po meni nema blage sa istinom)
grotekstno je!
ali nema veze sa hrvatsko stvarnošću-
ovo što se nama dešava daleko je grotesknije Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by m on pon ruj 27, 2010 8:12 am

je slažem se apsolutno ....
narod gladan , žedan ,bos ...........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Ly on pon ruj 27, 2010 10:22 am

@Neu: naravno da ću sa 70 godina biti bljak u odnosu na neku koja tad bude imala 20 godina. Nekom starcu možda neću biti bljak, ali mladome bih mogla i to je sasvim normalno. Normalnije mi je da se svatko jebe s nekim tko mu je blizak po godinama nego s nekim starijim od sebe 30 ili 40 godina. Ali MENI je normalno. Drugomse ne mora biti.

@tanuki: vjeruj mi da ljudi pizde zbog svega, samo što ne rade na promjeni situacije u državi.

Ali ovo:

minutus je napisao/la:meni su takve sitnice važne. prema pripadnicima određenih društva i naroda sam rezerviran i klonim ih se. zašto bi tražio društvo koje me želi reglementirati ili na nekakav svoji ritualan način tretirati? sigurno je to jedan oblik rasizma, s obzirom da ne znam ništa konkretnog o individuumu. to ne znači da prema njima nastupam na uvrjedljiv način.
kad u šumi sretneš određene vrste životinja, prema svakoj vrsti se ponašaš drukčije, jednima ćeš se možda željeti približiti, od drugih ćeš bolje ostati podalje, u skladu sa svojim iskustvom ili umišljajem.

je prestrašno. Faca skače u obranu životinja i po meni nastranih baba, a svoju vlastitu vrstu tretira na ovakav način, samo zato što su neke jedinke te vrste drukčije boje.

Čemu nazivi "reglementirati", "individuum"? To se moglo reći i jednostavnim riječima,a ne da moramo čitati njegove postove pomoću riječnika stranih riječi.

Ako i imam siromašan riječnik, ali nisam toliko glupa da ne vidim dvostruka mjerila.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by m on pon ruj 27, 2010 10:28 am

nemoj tako mi smo hrvatske seljačine , primitivci , a eto on je gospon evropskih manira ...........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Ly on pon ruj 27, 2010 11:55 am

Bolje da sam primitivna i seljasta na svoj način nego napredna na nečiji drugi.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hate on pon ruj 27, 2010 12:51 pm

od koje god teme da se krene - uvijek se završi na jedno te istoj temi Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 155519
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by m on pon ruj 27, 2010 12:53 pm

a to je ..........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon ruj 27, 2010 7:15 pm

a to je nerazumjevanje-
pljuvanje po minutasovim stavovima koje ne kužite!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]