Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

+14
Marla Singer
Dr.Kiyu
Hate
JoHn_CeNa
evitaa
Alien
hogar_grozni
Neu
Shtiriputanac
Sinister
Prop
Little_Thin_Goddess
Purgy
Optimyst
18 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Optimyst pon sij 12, 2009 3:43 pm

Meni:

Queen
Deep Purple sa Blackmoreom
Nirvana...i hrpa drugih
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty168 / 999168 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Purgy pon sij 12, 2009 3:48 pm

Glazbenika...

Jimmy Pagea
Agnusa Younga
Slasha


A bandove
AC/DC (Vrlo vjerojatno necu) Very Happy... Makar mi je puno drazi Bon Scott, znaci nikad onak, u potpunosti Very Happy
GNR sa Slashom i Izziem
Led Zeppelin sa originalnom postavom
Azru
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty142 / 999142 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Little_Thin_Goddess pon tra 13, 2009 6:36 pm

hendrixa
Little_Thin_Goddess
Little_Thin_Goddess
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.01.2009
Broj postova : 99
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty0 / 9990 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Prop pon tra 13, 2009 6:40 pm

Originalne Gunse...
Elvis Preasley...

A nadam se da ću Flogging Molly uspjeti čuti uživo u životu...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty108 / 999108 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Sinister pon tra 13, 2009 6:45 pm

Deftones, Fear Factory, Pantera...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty14 / 99914 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Shtiriputanac pon tra 13, 2009 11:45 pm

Death.

Jedini bend za koji sam 100% siguran da ih nikada neću čuti live, s obzirom da je Chuck Schuldiner (spokoj mu duši) umro davne 2001.
R.I.P. Chuck Sad
Shtiriputanac
Shtiriputanac
Junior
Junior

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 830
Reputacija Reputacija : 65
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty6 / 9996 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Shtiriputanac uto tra 14, 2009 8:49 am

Sinoć se nisam sjetio spomenuti i Boba Marleyja Sad
Shtiriputanac
Shtiriputanac
Junior
Junior

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 830
Reputacija Reputacija : 65
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty6 / 9996 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Little_Thin_Goddess uto tra 14, 2009 8:50 am

e da, marley....
Little_Thin_Goddess
Little_Thin_Goddess
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.01.2009
Broj postova : 99
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty0 / 9990 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Neu sri svi 06, 2009 2:45 pm

scorpions definitivno
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty999 / 999999 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Optimyst sri svi 06, 2009 3:04 pm

Pa njih još stigneš čut uživo,kolko mi je poznato još uvijek sviraju smajlić
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty168 / 999168 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by hogar_grozni sri svi 06, 2009 3:52 pm

janis joplin..........

summertime
https://www.youtube.com/watch?v=u7Ac3eRarGI
hogar_grozni
hogar_grozni
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 451
Reputacija Reputacija : 34
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty1 / 9991 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Alien pet kol 21, 2009 5:43 pm

Nightwish sa Tarjom kao pjevačicom

Alien
Alien
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.08.2009
Broj postova : 113
Reputacija Reputacija : 9
Godina imam : 53
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty0 / 9990 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by evitaa sri ruj 09, 2009 5:53 pm

-Qeeen
-The neville brothers
-Rmb
-Bob Marly
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty0 / 9990 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Neu čet svi 13, 2010 7:07 am

Optimyst je napisao/la:Pa njih još stigneš čut uživo,kolko mi je poznato još uvijek sviraju smajlić

da, ali ne u HR Sad
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty999 / 999999 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by JoHn_CeNa sub lip 05, 2010 7:14 pm

Nickelback... ne da je neko otiso il umro... samo vjerojatno nikad nebuju došli u Zagreb il Hrvatsku

JoHn_CeNa
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2010
Broj postova : 3
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty0 / 9990 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Hate ned lip 06, 2010 7:08 pm

Eazy e, 2 Pac Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo 106356
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty245 / 999245 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Dr.Kiyu sri ruj 01, 2010 9:23 pm

Queen
Rolling Stones
Beatles
Zeppeline
The Who
Deep Purple
Rainbow (sa Ronniem)R.I.P
I tallicu sa Cliffom Crying or Very sad
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty51 / 99951 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Marla Singer sri stu 17, 2010 1:29 pm

Joy division
The Smiths (bila na Morisseyu, ali ipak ...)
:S:
Marla Singer
Marla Singer
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 16.11.2010
Broj postova : 7
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty0 / 9990 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Gost sri stu 17, 2010 2:17 pm

Hebote pa vi samo strano.... sw7 sw7


Za band naravno domaće:
Daleka Obala
Plavi Orkestar

A od pjevača:
Dino Dvornik R.I.P

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Dr.Kiyu sri stu 17, 2010 3:34 pm

Dio Very Happy
gori zaboravija
Black Sabbath Very Happy
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty51 / 99951 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Stevo Largo sri stu 17, 2010 3:39 pm

zrine89 je napisao/la:Hebote pa vi samo strano.... sw7 sw7


Za band naravno domaće:
Daleka Obala
Plavi Orkestar

A od pjevača:
Dino Dvornik R.I.P


gore
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty20 / 99920 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Neu pet pro 28, 2012 6:48 pm

Zrine, pa daleka obala je imala par puta u zadnjih nekoliko godina u osijeku koncert.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty999 / 999999 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Prop pet pro 28, 2012 8:05 pm

U originalnom sastavu s Banom?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty108 / 999108 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by pantarei79 pet pro 28, 2012 10:50 pm

Gary Moore. R.I.P Gary
I neko je spomenuo Janis Joplin.
pantarei79
pantarei79
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.02.2012
Broj postova : 12
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty0 / 9990 / 999Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty

[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Gost pet pro 28, 2012 11:15 pm

Neu je napisao/la:Zrine, pa daleka obala je imala par puta u zadnjih nekoliko godina u osijeku koncert.

Znam, ali radi se o ovome što je Prop rekao.
Nije to to više što su nekada bili. Bez obzira što Ban još uvijek pjeva.

Prop je napisao/la:U originalnom sastavu s Banom?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo Empty Re: Za koji band/glazbenika vam je žao što ih nikada nećete čuti uživo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.