Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis - općeniti topic

+35
Hunnerkongen
Teo
damfisk
Iron Man
DonCorleone
david
smart
m
Stevo Largo
jasim
BAGIRA
Neukrotivi pastuh
scorpio57
Angie
GUSTI
Amyicha
evitaa
Ive
THUNDER_DINIX
shakti
Prop
Sinister
Love
Mass
rebic
vanessastjepa
goc
Sasuke
Hitman
Purgy
tekilinho
fernando torres
House
Neu
tanuki
39 posters

Stranica 34 / 34. Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by damfisk pon lis 07, 2013 7:35 pm

Godal je napisao/la:
...
Recimo da je ovaj skromni uvod dovoljan da bude jasno zašto svaki pravi monarhist-tradicionalist može, treba, i mora voljeti tenis.

Ovo je vjerovatno nagluplja rečenica u povijesti rečenica, u povijesti gluposti, u povijesti pisane i izgovorene riječi te u povijesti ljudskog bitka kao takvog.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty0 / 9990 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by Godal pon lis 07, 2013 8:12 pm

Tenis je igra gdje su vrhunske sportšice najbliže od svih sportova svojih muškim kolegama po zaradi, popularnosti, a i kvaliteti izvedbe. Gdje su počesto ženstvene, ne možda toliko kao u baletu ili klizanju, ali zasigurno su među ženstvenijim sportašicama. Za razliku od ženskog nogometa, bacanja kugle, nogometa itd. Iznimki uvijek i svugdje ima, ali one samo potvrđuju pravilo.

Tenis - općeniti topic - Page 34 Hot%20Tennis%20Chicks%20-%20DementievaTenis - općeniti topic - Page 34 Caster-semenya



Kad smo kod ženstvenosti, red je da se osvrnemo i na muževnost te usporedimo dvojicu ponajboljih današnjih sportaša, jednog nogometaša i jednog tenisača tenisača.

Tenis - općeniti topic - Page 34 Fp_3161764_ronaldo_cristian__oPt Tenis - općeniti topic - Page 34 Roger_federer_shirtless

Netko će reći da nogometaš ima potrebu za depilacijom, ali ja ću reći, općenito, jebeš sport u kojem muškarci briju noge.




Tenis nije sport u kojoj se susreću divljačke nabrijane skupine, u kojoj se čovjek može utopiti u timu i prikriti svoje nedostatke i mane, ili bar ih umanjiti, već je to igra tj. sport u kojoj je čovjek, baš kao i u životu u najbitnijim situacijama, potpuno sam i ovisi sam o sebi te gdje svaki nedostatak tj. sportski hendikep dolazi do izražaja i protivnik ga nemilosrodno iskorištava. Tenis je u neku ruku imitiacija života i životne borbe, onog iskonskog i gladijatorskog, borba čovjeka s drugim čovjekom, ili čak zvijeri. Igra koja pored tjelesnih predispozicija zahtjeva iznimnu mentalnu snagu, traži taktiziranje i strategiju, te nadmudrivanje protivnika udarcima, u tolikoj mjeri da bismo je mogli smatrati simplificiranom verzijom šaha, ali sportskijeg tipa.

Postoje jednodimenzionalni sportaši, limitirani tjelesno ili umno, i kad se sretnu dvojica takvih, teniski meč može bez sumnje biti dosadan ili nezanimljiv, no postoje ljudi kojima je tenis apriori nezanimljiv, a takve, moram priznati, iskreno žalim što nemaju tu dubinu percepcije ili su u tolikoj mjeri nesigurni u sebe i skloni svrstavanju i grupiranju u gomile, da se ne mogu poistovjetiti s nečim individualnim poput tenisa.


Pa pitanje iz naslova za sve takve, za sve vas, zašto ne volite tenis?

A oni koji ga pak vole, neka se i oni jave, neka napišu zašto ga vole.
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 213
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 78
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty0 / 9990 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by Godal pon lis 07, 2013 8:12 pm

damfisk je napisao/la:
Ovo je vjerovatno nagluplja rečenica u povijesti rečenica, u povijesti gluposti, u povijesti pisane i izgovorene riječi te u povijesti ljudskog bitka kao takvog.
Pretpostavljam da se baviš nekim od onih sportova koji zahtijevaju upotrjebu žileta, a tenis ti je posebno mrzak?
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 213
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 78
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty0 / 9990 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by Bugarski apolon pon lis 07, 2013 8:17 pm

damfisk je napisao/la:Ovo je vjerovatno nagluplja rečenica u povijesti rečenica, u povijesti gluposti, u povijesti pisane i izgovorene riječi te u povijesti ljudskog bitka kao takvog.
monarhizam, monarh je u svemu tome najmanje bitan, biti monarh je zapravo jako teško i iziskuje veliku žrtvu. Pogotovo danas kad si non-stop pred očima medija, kad je sud javnosti sveprisutan, a u svi oni su samo protokolarne figure, s nikakvim ovlastima. Bitno je kakvog efekta postojanje monarhije ima na druge, na narod, na masu. Monarhija je institucija, jamac tradicionalizma i većeg poštivanja reda i zakona, kralj je autoritet, nije to neki papak kojem za 4 godine istječe mandat...
Bugarski apolon
Bugarski apolon
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 05.10.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty0 / 9990 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by damfisk pon lis 07, 2013 8:18 pm

Tenisačice su ženstvene otprilike kao i dizačice utega.

Nije ni čudo da ima više lezbijki među tenisačicama negoli među automehaničarkama.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty0 / 9990 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by damfisk pon lis 07, 2013 8:19 pm

Bugarski apolon je napisao/la:monarhizam, monarh je u svemu tome najmanje bitan, biti monarh je zapravo jako teško i iziskuje veliku žrtvu. Pogotovo danas kad si non-stop pred očima medija, kad je sud javnosti sveprisutan, a u svi oni su samo protokolarne figure, s nikakvim ovlastima. Bitno je kakvog efekta postojanje monarhije ima na druge, na narod, na masu. Monarhija je institucija, jamac tradicionalizma i većeg poštivanja reda i zakona, kralj je autoritet, nije to neki papak kojem za 4 godine istječe mandat...

Kloniramo se kao Dolly, je li?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty0 / 9990 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by Bugarski apolon pon lis 07, 2013 8:59 pm

damfisk je napisao/la:
Kloniramo se kao Dolly, je li?
Imaš li ti ijednog drugog argumenta, osim "ad hominem"?
Bugarski apolon
Bugarski apolon
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 05.10.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty0 / 9990 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by Iron Man pon lis 07, 2013 9:02 pm

Daj dosadni ste više. Ostanite na temi. Imate kavicu pa se tamo prepirajte!
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty336 / 999336 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by tanuki sri sij 22, 2014 8:12 pm

australian open
predivan turnir,
ana skinula sarenu, a poslje toga popušila od gotovo anonimke
wavrinka skinuo đokovića nakon 4 sata igre, ali mogu se okladiti da neće osvojiti turnir,
federer pokazuje da još nije za otpis i bit će fenomenalno ako u finalu budu rafa i federer!
ako do toga dođe, da se kladim, kladio bi se na federera, jer to je povratak otpisanog!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty700 / 999700 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by Hunnerkongen sri sij 22, 2014 8:39 pm

A ko je Sarena?

Ovo bi trebala osvojiti Li Na. Sve joj ide na ruku. Šarapova out, Serena out. Osim ako joj se Radwanska ne ispriječi jer je jedini ozbiljni kandidat.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty39 / 99939 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by tanuki sri sij 22, 2014 9:05 pm

Hunnerkongen je napisao/la:A ko je Sarena?

Ovo bi trebala osvojiti Li Na. Sve joj ide na ruku. Šarapova out, Serena out. Osim ako joj se Radwanska ne ispriječi jer je jedini ozbiljni kandidat.
skoro bi se složio s tvojom prognozom, ali nebi ni čibulkovu zanemario, jer mislim da će pobjediti radwansku, jer radwanska je u padu i mislim da je dominika cibulkova nova zvijezda u ženskom tenisu i moje prognoze su , da će ona osvojiti turnir,
ali zanimljiviji je muški tenis
eto ja bi tipovao na autsajdera federera, ne zato što mislim da je bolji od nadala, već zato što ima jaču motivaciju!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty700 / 999700 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by Purgy sri sij 22, 2014 9:59 pm

Ajmo Roger!  klanjanje salutiraaa 
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty142 / 999142 / 999Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty

[Vrh] Go down

Tenis - općeniti topic - Page 34 Empty Re: Tenis - općeniti topic

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 34 / 34. Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.