Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

+9
eva kant
Amyicha
GUSTI
mentalistica
evitaa
walter
Neukrotivi pastuh
Neu
Prop
13 posters

Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by Prop ned vel 07, 2010 12:08 pm

Stručnjaci koji su radili s 9-godišnjom Jagodom očajni
su jer se ne mogu pomiriti s činjenicom da je potresno svjedočenje
silovanog djeteta zanemareno. Sud je pedofila oslobodio jer je
djevojčica sa 6 godina dala 'nekonzistentan i nevjerodostojan iskaz'.


"Nesretna
sam kad u školi dobijem jedan. Kad sam s tatom, onda sam isto nesretna
jer ne volim kad me tata dira. Ne volim kad me tata mazi. Tata se skine
gol i veli da moram spavati s njim ili će me zavezati vani kao psa. Kad
idemo spavati, ja spavam, a tata skače po meni i radi nešto prosto. To
mene boli. Ja kažem da to mene boli, a on ništa. Tata dugo skače po
meni, dok mama ne kaže da je ručak gotov. Mama je vidjela što mi radi i
rekla mi je: 'Žao mi je, dušo, ne znam od policije broj.' Braco se
skriva od tate. Šapnuo mi je da i njemu radi isto."


Te rečenica je ispisala devetogodišnja Jagoda,
tijekom banalnog razgovora kod psihologinje, koja ju je upitala kad je
sretna, a kad nesretna. Šutke je pisala i ispisala četiri stranice
papira. Na potpitanja nije podizala glavu prema psihologinji i nije
nikoga gledala u oči.

Jagodin slučaj stručnjaci su 2006., kada je izdvojena iz biološke
obitelji, proglasili "vrištećim slučajem seksualnog zlostavljanja".
Zašto je djevojčica odlučila progovoriti, stručnjaci nisu sigurni.

Sigurno je da Jagoda ne zna da bi je država već ovog mjeseca mogla
vratiti upravo njezinu ocu! Upravo joj ovog mjeseca istječe odluka o
njezinu smještaju kod udomitelja, Jagodine tete Ljubice, piše Jutarnji list.


Naime, zbog "nekonzistentnog i nevjerodostojnog iskaza" koji je
Jagoda dala na sudu kao šestogodišnja djevojčica otac je u rujnu prošle
godine pravomoćno oslobođen svih optužbi! Iako je sudski vještak
napisao da dijete "nedvojbeno ima osobna seksualna iskustva". Za sud
nije "dovoljno jasno verbaliziralo" s kim je ta iskustva steklo.


Jagodino potresno pismo, koje je šokiralo i iskusne stručnjake, za
sud i pravo potpuno je nebitno. Jer - njezin je otac oslobođen i ne
može biti dvaput suđen za isto djelo!


"Svi smo očajni. Jednostavno se ne možemo pomiriti s činjenicom da
će djevojčica natrag k ocu i da njezino pismo, njezin život, ništa ne
znači, da ćemo je mi, koji smo odgovorni za nju, poslati natrag", kažu
stručnjaci koji su proteklih godina radili s Jagodom.


Priča poznata je svim nadležnim institucijama. Svi se zgražaju, odmahuju glavom, ali zaključak je isti: rješenja nema!


Jagoda je slučajno spašena i slučajno ponovno osuđena.


izvor: net.hr

Komentari? Zar je zakon uistinu slijep, u najmanju ruku razrok?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty108 / 999108 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by Neu ned vel 07, 2010 12:10 pm

katastrofa. ne mogu vjerovat, tog lika treba na doživotnu robiju a kćer u dom ,majci ,rodbini ili negdje tako
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty999 / 999999 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by Neukrotivi pastuh ned vel 07, 2010 12:11 pm

Zato postoje nadopuna i promjena u zakonu. Glupost teška, još je cijeli tekst preuveličan od izvora. Žuta štampa.
Spominju stručnjake a to nema veze jedno s drugim.
POstoji sud koji donosi odluku. A dok je crvenih korupcija i kriminal će biti veći. (odnosi se na temu)
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty72 / 99972 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by walter ned vel 07, 2010 12:14 pm

Ovo je dokaz pravde i pravosuđa. Nečiji presedan nad kojim bi se svi trebali zgroziti i jasno se zapitati gdje je kraj u bizarnosti zakona, ali i u ljudskoj psihi.
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty80 / 99980 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by evitaa ned vel 07, 2010 12:17 pm

Ovo je dno dna Hrvatskog pravosuđa i još jedan udarac i nepravda nad djevojčicom koja je od najranijih dana spoznala surovost ljudi i života.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty0 / 9990 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by mentalistica ned vel 07, 2010 12:19 pm

Život je k*rva.

Ovo samo ide na sramotu nama i nikome više, a nadam se da se djevojčici neće ponoviti ista stvar.

I majka joj bolesna ako ne vidi ili ne primjeti ili još gore, ne želi vidjeti da joj muž siluje djete.

mentalistica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.02.2010
Broj postova : 343
Reputacija Reputacija : 50
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty0 / 9990 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by mentalistica ned vel 07, 2010 12:23 pm

Prop je napisao/la:Tata dugo skače po
meni, dok mama ne kaže da je ručak gotov. Mama je vidjela što mi radi i
rekla mi je: 'Žao mi je, dušo, ne znam od policije broj.' Braco se
skriva od tate. Šapnuo mi je da i njemu radi isto."

O Bože, o Bože, o Bože i mamu i tatu zatvorit iza rešetaka i silovat svaki dan Mad Mad Mad Mad Mad

Ovo je bolesno, odvratno, takve osobe ne zaslužuju živjet niti udisat ovaj zrak Mad Mad

mentalistica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.02.2010
Broj postova : 343
Reputacija Reputacija : 50
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty0 / 9990 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by Neu ned vel 07, 2010 12:24 pm

takve treba strijelat, konjine bolesne u glavu Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao 196751
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty999 / 999999 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by GUSTI pon vel 08, 2010 12:40 am

zbog "nekonzistentnog i nevjerodostojnog iskaza" koji je
Jagoda dala na sudu kao šestogodišnja djevojčica otac je u rujnu prošle
godine pravomoćno oslobođen svih optužbi!

kakva osoba mora bit sudac ili sutkinja da donese ovakvu presudu u ovom slučaju?!
to ne mogu bit normalni ljudi nikako!!
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty21 / 99921 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by Amyicha pon vel 08, 2010 1:19 pm

baš su debili.. vratit takvom ocu djete -.-'
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty113 / 999113 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by eva kant pon vel 08, 2010 1:23 pm

tužno
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty92 / 99992 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by tanuki pon vel 08, 2010 3:50 pm

nemogu napraviti  konkretni stav!ako ju je silovao- onda bi trebao biti  osuđen i  biti u zatvoru!pa  mu  djevojčica nemože biti vračena! ne padam  na te  populistićke  naslove-koga tu treba  osuditi?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty700 / 999700 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by eva kant pon vel 08, 2010 5:26 pm

tanuki je napisao/la:nemogu napraviti  konkretni stav!ako ju je silovao- onda bi trebao biti  osuđen i  biti u zatvoru!
pa  mu  djevojčica nemože biti vračena! ne padam  na te  populistićke  naslove-koga tu treba  osuditi?
da, trebao bi biti osuđen, ali vidiš da se iskaz te djevojčice ne uzima za ozbiljno. pitanje je zašto? i koji sve dokazi moraju postojati da bi se nekome moglo presuditi i zatvoriti ga. da, moguće je i da djevojčica laže, ali stručnjaci uopće u to ne sumnjaju. zašto se onda njihova procijena ne uzima za ozbiljno?
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty92 / 99992 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by tanuki pon vel 08, 2010 5:33 pm

i dalje  nemogu zauzeti stav!   grozna je  mogučnost,  ali  grozan je i populizam! ko  daje pravo  novinarima da arbitriraju?ako je istina ono o  čemu pišu  onda je to  grozno! ako  nije istina, opet je grozno!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty700 / 999700 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by eva kant pon vel 08, 2010 5:48 pm

to stoji, ali na ovaj način se očito pokušava skrenuti pažnja na nekakav propust u pravosuđu i konkretno tom primjeru.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty92 / 99992 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by Optimyst pon vel 08, 2010 5:58 pm

Tanuki ,a zašto misliš da u ovom slučaju novinari arbitriraju?


"... tijekom suđenja 2006. godine, nedvojbeno je utvrđeno da tada šestogodišnja Jagoda ima “osobna seksualna iskustva”, ali nije dala “konzistentan iskaz” i nije “jasno verbalizirala” s kim ih je stekla. Otac je stoga prošlog rujna pravomoćno oslobođen, zbog čega prestaje i glavni razlog izdvajanja iz biološke obitelji. Ovog bi mjeseca sud trebao razmatrati hoće li joj produžiti smještaj kod udomitelja.

Igrom slučaja, Jagoda je uoči Nove godine svojoj psihologinji prvi put doista “otvorila dušu” i napisala kako ju je otac zlostavljao, “skakao po njoj i radio prosto dok mama ne bi rekla da je ručak gotov” te joj prijetio da će je”zavezati vani kao psa” ako ne bude s njim “spavala”. Majka, koja je sve znala, nije reagirala jer “nije znala od policije broj”. Tijekom suđenja, majka je govorila Jagodi da ni slučajno ne smije ništa reći o ocu jer će je inače otac istući. Što je još gore, Jagoda je napisala psihologinji da vjeruje da otac isto radi i njezinom četverogodišnjem bratu koji još uvijek živi s mamom i tatom. Cijelo pismo pravno je irelevantno za očev kazneni progon, jer ista osoba ne može biti dva puta suđena za isto djelo. Kako je otac oslobođen, on traži da se Jagoda vrati kući iz udomiteljske obitelji, u kojoj joj smještaj ističe sredinom veljače."


Cijeli članak :
http://www.jutarnji.hr/mila-jelavic--moramo-uciniti-sve-da-spasimo-malu-jagodu-/543472/
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty168 / 999168 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by tanuki pon vel 08, 2010 6:19 pm

ja to ipak nemogu poimati! skakao po  njoj??? moguće  ali ja nemam dovoljno  mašte da to mogu zamisliti! odrasli  muškarac da skaće po  šestogodišnjoj  djevojčici! ako  postoji  sumnja- zašto se  taj  muškarac ne  potvrgne    analizi  i testiranju sa detektorom???
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty700 / 999700 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by evitaa sri vel 10, 2010 8:43 am

Bez obzira na oslobađajuću sudsku presudu, pa iz članka koji je Opty postao vidljivo je da tu ima očitih elemenata da Czs pokrene postupak oduzimanja roditeljske skrbi za oba djeteta.Ova je djevojčica "spašena" zahvaljujući otkriču novinara , i neznam kakve veze ima u ovom slučaju sa populizmom.Što reći onda za propust suda koji je u ovom slučaju nesumnjiv.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty0 / 9990 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by Prop sri vel 10, 2010 10:27 am

tanuki je napisao/la: ako postoji sumnja- zašto se taj muškarac ne potvrgne analizi i testiranju sa detektorom???

Zato što je oslobođen za svoje djelo i više mu se ne može suditi za isti zločin!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty108 / 999108 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by GUSTI sri vel 10, 2010 9:50 pm

Prop je napisao/la:više mu se ne može suditi za isti zločin!
ovo je teško sranje.
može se desit da se naknadno nađu dokazi (slike, snimke) o nečijoj krivnji, a ne možeš mu ništa zbog imbecilnog zakona.
znaš da je neko kriv, a moš se jebat.
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty21 / 99921 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by tanuki sri vel 10, 2010 10:03 pm

Prop je napisao/la:
tanuki je napisao/la: ako postoji sumnja- zašto se taj muškarac ne potvrgne analizi i testiranju sa detektorom???

Zato što je oslobođen za svoje djelo i više mu se ne može suditi za isti zločin!
nemora mu se suditi, ali valjda postoji nekakva mogućnost zaštite djeteta?
osumnjenici se drže u zatvoru a da nisu osuđeni!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty700 / 999700 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by Blue Bane sri vel 10, 2010 10:10 pm

Jako sam razocaran sto je pedofil na slobodi, gde je pravda? Nula pila
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty0 / 9990 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by Gost čet vel 11, 2010 12:28 am

Ma nisu normalni više..Kuda ovaj svijet ide...Tamo jebu zivotinje..Ovamo ubijes covjeka sutra vec izlazis iz zatvora,tamo su Busha pogodili cipelom skoro dobio dozivotnu...a ovamo djevojcicu vracaju ocu koji ju je silovao...Ma nema pravde...ovdje je ko na divljem zapadu...Ajd barem tamo su provodili zakona...a ovdje No No
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by Ly čet vel 18, 2010 2:00 pm

Sliovatelje i pedofile treba uškopiti i na doživotnu na neki izolirani otok.U ovom slučaju mater od male zaslužuje isto.Neki ljudi jednostavno ne zaslužuju imati djecu.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty61 / 99961 / 999Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty

[Vrh] Go down

Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao Empty Re: Djevojčicu vraćaju ocu koji ju je silovao

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.