Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

+15
bokaso1
Weekend_Warrior
Hunnerkongen
minutus
Ly
shakti
Neukrotivi pastuh
scorpio57
THUNDER_DINIX
Love
Amyicha
Prop
diabolik.
eva kant
Neu
19 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Neu sub vel 06, 2010 8:43 am

'Žao mi je, htio sam reći ljubavnicima da imam AIDS'


'Sve se razotkrilo kad me izvjesna 40-godišnjakinja iz Tisnog sa otoka Murtera prijavila i optužila da sam joj provalio u obiteljsku kuću', rekao je mladić koji je zarazio trojicu svojih ljubavnika AIDS-om.


Mladić HIV-om zarazio nepoznat broj Šibenčanaviše
Policija je podnijela kaznenu prijavu protiv 21-godišnjeg mladića K. Š. iz zaleđa Šibenika, koji je zarazio je trojicu ljubavnika virusom HIV-a.

Policija sumnja da je na području Šibenika od 1. kolovoza 2009. do 1. veljače ove godine, održavao seksualne odnose s nekoliko muškaraca, znajući da je inficiran, a da ih nije upozorio na svoje zdravstveno stanje.

Novinari Jutarnjeg lista razgovarali su sa zaraženim mladićem, koji im je rekao da mu je žao, te da se ispričao svojim ljubavnicima.

Ispričao je kako se sve razotkrilo kada ga je jedna 40-godišnjakinja iz Tisnog sa otoka Murtera prijavila i optužila da joj je provalio u obiteljsku kuću. Tada ga je zadarska policija pozvala na razgovor, a poslije su ga odveli na ispitivanje u Vodice.

''Tada sam shvatio da mi je moja donedavna prijateljica iz Tisnog namjestila cijelu igru. Ona je ispričala policiji sve o mojoj seksualnoj orijentaciji i bolesti, što je, priznajem, nažalost, istina. Učinila je to i prokazala me javnosti iz meni neshvatljivih razloga. Samo znam da je policija tu osobu prije nekoliko dana dovela u vezu s drogom i oružjem što su pronašli skriveno na njenoj pasari u tišnjanskoj luci'', ispričao je K. Š. za Jutarnji list.

Kada ga je policija pitala za bolest K.Š. im je otkrio cijelu svoju stravičnu priču zbog koje danas žali. Priznao je i da je, od kada je znao da ima AIDS spavao s oko 15 muškaraca.

''HIV mi je dijagnosticiran u kolovozu prošle godine. Pristupio sam terapiji i danas se liječim. Da, istina je, što sam priznao i policiji da sam u tom vremenu ostvario seksualne kontakte s tri muškarca s područja Šibenika bez zaštite. Istina je da im nisam rekao istinu'', rekao je novinarima Jutarnjeg lista.


Izvor:net.hr


@ŠTO REĆI NA OVO? katastrofa
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty999 / 999999 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by eva kant sub vel 06, 2010 8:53 am

kreten. takve treba zatvoriti.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty92 / 99992 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by diabolik. sub vel 06, 2010 8:58 am

eva kant je napisao/la:kreten. takve treba zatvoriti.

Zašto?


Seks bez zaštite je rizičan za oba partnera i o tome trebaju i jednako voditi brigu.
Ne more biti samo jedan kriv.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty74 / 99974 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by eva kant sub vel 06, 2010 9:04 am

istina, ali je on znao da je zaražen, a tajio je to.

isti slučaj je prošle godine bio sa jednom pjevačicom u njemačkoj i završila je u zatvoru.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty92 / 99992 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by diabolik. sub vel 06, 2010 9:11 am

eva kant je napisao/la:istina, ali je on znao da je zaražen, a tajio je to.

Tajio, ili ne tajio, svi oni koji su s njim stupali u saksualni odnos bez zaštite su preuzeli rizik zaraze samo na sebe, jer već i vrapci na granama pjevaju o tome kolike su opasnosti od takvog seksa, a naročito među homoseksualcima.

Ako realno gledaš, ukoliko bi taj dečko svakome priznao da je zaražen, nitko, ama baš nitko se nebi želio upustiti s njim u seksualni odnos , pa makar se zaštitili neznam s kako sigurnim zaštitnim sredstvom.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty74 / 99974 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by eva kant sub vel 06, 2010 9:17 am

skofik je napisao/la:
eva kant je napisao/la:istina, ali je on znao da je zaražen, a tajio je to.

Tajio, ili ne tajio, svi oni koji su s njim stupali u saksualni odnos bez zaštite su preuzeli rizik zaraze samo na sebe, jer već i vrapci na granama pjevaju o tome kolike su opasnosti od takvog seksa, a naročito među homoseksualcima.

ma sve to stoji, ali njega se može teretiti da je namjerno širio viris.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty92 / 99992 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by diabolik. sub vel 06, 2010 9:19 am

eva kant je napisao/la:

ma sve to stoji, ali njega se može teretiti da je namjerno širio viris.[/quote]

Ali, mu prije treba dokazati namjeru.


Vidiš ti da Peveca terete za izdavanje mjenica bez pokrića, no prvo mu se treba na sudu dokazati namjera prijevare.
Tak da ne vjerujem da bi se tom dečku ikako mogla dokazati namjera širenja virusa...
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty74 / 99974 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Neu sub vel 06, 2010 9:20 am

ako je moron zaražen, trebao je bit u nejebici ili navuć bar 3 kondoma da ne zarazi ostale osobe. jer ipak je svjestan da je sida neizlječiva bolest i nije mario za živote drugih ljudi, a zapravo ako je karao radodajke koje davaju na jednu noć, tako im i treba.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty999 / 999999 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Prop sub vel 06, 2010 9:29 am

Neukrotiva je napisao/la:ako je moron zaražen, trebao je bit u nejebici ili navuć bar 3 kondoma da ne zarazi ostale osobe. jer ipak je svjestan da je sida neizlječiva bolest i nije mario za živote drugih ljudi, a zapravo ako je karao radodajke koje davaju na jednu noć, tako im i treba.

Neu, tip je gay, karao je muške Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 589485 Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 589485
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty108 / 999108 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by eva kant sub vel 06, 2010 9:29 am

skofik je napisao/la:

Ali, mu prije treba dokazati namjeru.


Vidiš ti da Peveca terete za izdavanje mjenica bez pokrića, no prvo mu se treba na sudu dokazati namjera prijevare.
Tak da ne vjerujem da bi se tom dečku ikako mogla dokazati namjera širenja virusa...
a čak i da nije imao namjeru, on je time ugrozio zdravlje i živote nekih ljudi.
i kad pijan sjedneš za volan i srušiš nekoga, odgovaraš za to. tako bi i njega trebalo kazniti.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty92 / 99992 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Amyicha sub vel 06, 2010 9:55 am

faking debil -.-'
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty113 / 999113 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Love sub vel 06, 2010 10:31 am

lik je bio frustruiran što ima sidu pa je htio da i drugi imaju zato im ziher nije ni reko
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty672 / 999672 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by diabolik. sub vel 06, 2010 10:54 am

eva kant je napisao/la:
a čak i da nije imao namjeru, on je time ugrozio zdravlje i živote nekih ljudi.
i kad pijan sjedneš za volan i srušiš nekoga, odgovaraš za to. tako bi i njega trebalo kazniti.

Kad ti se pijanome pod auto svojevoljno baci pijani samoubojica, onda su i vlasti blaže u kažnjavanju.
Isto je tako i s ovim pederom.
Kazniti ga treba svakakao, no ići tak daleko da ga treba ubiti je svakako predrastično.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty74 / 99974 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by eva kant sub vel 06, 2010 11:17 am

a ko je rekao da ga treba ubiti? Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty92 / 99992 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by diabolik. sub vel 06, 2010 11:19 am

eva kant je napisao/la:a ko je rekao da ga treba ubiti? Very Happy

Da, stvarno. Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Affraid

Ja sam nešto pobrkao... Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 589485 Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 589485

A nisam pijan, majke mi... Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 589485
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty74 / 99974 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by THUNDER_DINIX sub vel 06, 2010 11:28 am

opizdio bi ga sjekirom posred čela
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty889 / 999889 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by diabolik. sub vel 06, 2010 11:32 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:opizdio bi ga sjekirom posred čela
Naj ga jebati Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Affraid Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Affraid

Pa ti ne moreš niti kokoš zaklati, a di bi čovjeka Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 155519
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty74 / 99974 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by THUNDER_DINIX sub vel 06, 2010 11:33 am

mislis?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty889 / 999889 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by diabolik. sub vel 06, 2010 11:35 am

Šta mislim?
Znam.
Sto posto sam siguran.


Ti si Slavonac, jel tako?
Sad mi reci jesi li ikad priklao odojka.
Onak primiš ga i ubodeš ga nožem u vrat?
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty74 / 99974 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by THUNDER_DINIX sub vel 06, 2010 11:36 am

naravno da ne, al to nije čovjek Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty889 / 999889 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by scorpio57 sub vel 06, 2010 11:38 am

Taj tip je definitivno kriv,morao je koristiti zaštitu ali i upozpriti partnere da
je pozitivan.Ja sam također da ga se kazni.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty65 / 99965 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by diabolik. sub vel 06, 2010 11:39 am

E, moj TeDe... Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 589485 Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 589485

Fukanja se primi, a ne sjekire i klanja.. Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 589485
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty74 / 99974 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Neukrotivi pastuh sub vel 06, 2010 12:16 pm

Vodice su na na naslovnici zbog side dadaa

Tko ga jebe pederčine. Osim njega ima ih po vlajini na megatone No
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty72 / 99972 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by shakti sub vel 06, 2010 1:32 pm

da mene netko zarazi virusom hiva namjerno, kidala bih s nje/ga dio po dio tako da pati, a sve teče sporo... preživio/la bi na kraju, ali bi volio/la da nije
shakti
shakti
Junior
Junior

Registriran/a : 03.06.2009
Broj postova : 769
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty0 / 9990 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by THUNDER_DINIX sub vel 06, 2010 1:45 pm

skofik je napisao/la:E, moj TeDe... Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 589485 Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 589485

Fukanja se primi, a ne sjekire i klanja.. Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio 589485

oboje Very Happy
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty889 / 999889 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.