Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

+28
Hunnerkongen
Chulpan
Narco
Purgy
Angie
Hate
House
Jonix
kklukov2
9
Nessie
shakti
Prop
Ecstasy
Amyicha
Sahataba
Spirit
scorpio57
Amante
evitaa
mala_lutkica
Sinister
goc
THUNDER_DINIX
Hell
Iron Man
Love
Neu
32 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Imate li svoj youtube "kanal/acc"

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 I_vote_lcap80%YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 I_vote_rcap 80% 
[ 20 ]
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 I_vote_lcap20%YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 I_vote_rcap 20% 
[ 5 ]
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 I_vote_lcap0%YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 25
 
 

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by THUNDER_DINIX čet kol 20, 2009 11:35 am

spaljeno smajlić
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty889 / 999889 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by mala_lutkica čet kol 20, 2009 11:37 am

super se vozit po mraku.rep + za video

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty97 / 99997 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by THUNDER_DINIX čet kol 20, 2009 11:51 am

najbolje po mraku
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty889 / 999889 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Gost čet kol 20, 2009 12:01 pm

jest...najbolje po mraku...ti vidis van a oni tebe ne vide u autu Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by THUNDER_DINIX čet kol 20, 2009 12:02 pm

premocno
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty889 / 999889 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Love pet kol 21, 2009 12:31 pm

fora je kad imaš acc onda moš i komentirat uratke nečije il spotove
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty672 / 999672 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by evitaa uto sij 26, 2010 4:44 pm

Imam .
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Amante uto sij 26, 2010 4:46 pm

Imam svoj youtube account.
Amante
Amante
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 415
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty YouTube

Postaj by Neu sri sij 27, 2010 10:17 pm

kORISTITE LI GA?KOLIKO ČESTO?


Nova usluga video-diva
Posudite film na YouTubeu



YouTube je odlučio proširiti poslovanje, pa će od sada svojim korisnicima iznajmljivati filmove. Za početak će u ponudi imati pet filmova, no ta će brojka s vremenom rasti.
YouTube je odbio objaviti sve detalje ovog plana, no zna se da će korisnici za nekoliko dolara dobiti film na korištenje na period od jednog do tri dana. Prvih pet ponuđenih filmova su Homewrecker, Bass Ackwards, Children of Invention, One Too Many Mornings i The Cove.

Na prvi pogled, ovo je vrlo neobičan korak video-diva koji inače zarađuje od reklama. No, činjenica je da YouTube posluje s gubitkom, i da bi na ovom projektu mogao zaraditi pokoji dolar, iako se kasno uključuje u ovu vrstu posla, jer Amazon i iTunes već odavno nude filmove na posudbu. Važan igrač na ovom području je i Netflix koji nudi preko 8.000 naslova.

Sve ove platforme imaju infrastrukturu za gledanje filmova i često su povezane uz specijalizirani hardver. Filmovi s YouTubea su za sad gledljivi samo na kompjuterskom ekranu.

Ipak, ima i YouTube svoje adute u utrci. Glavni od njih je besplatni marketing koji će dobiti kroz Googleove rezultate pretrage, a plaćanje filmova će biti jednostavno putem Google Checkouta. Nadalje, ako YouTube bude prikazivao filmove nezavisnih redatelja te njima prepusti brigu oko marketinga i autorskih prava, neće morati uložiti gotovo ništa novca u ovaj projekt.

Još je nepoznato kad će usluga postati dostupna u Hrvatskoj.

iZVOR:NET.HR
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty999 / 999999 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by evitaa čet sij 28, 2010 8:28 am

Korstim YouTube svakodnevno a na probleme koji oni imaju sa poslovanjem sam čula prije nekog vremena i zaista nije teško za povjerovati jer YouTube ima milijune klikova dnevno , puno važnih događaja i najnovijih vijesti a sve je besplatno ..Inaće YouTube vodi jedna dosta mlada djevojka ali kažu sposobna a vjerujem da je ovako širenje davanja usluga upravo iz razloga lošeg poslovanja a također marketing koji može biti presudan u poslovanju.Za sada sudbina Youtubea je u Googlovoj velikodušnoj pomoći.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by scorpio57 čet sij 28, 2010 1:10 pm

I ja ga svaki dan koristim ali ovo safilmovima jok-neš mi tu sumnjivo kao
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty65 / 99965 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Gost čet sij 28, 2010 3:12 pm

Imam account na youtube...i koristim ga cesto...uvijek nesto gledam tamo Smile
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Spirit čet sij 28, 2010 3:19 pm

Imam svoj account na youtube i koristim ga.
Spirit
Spirit
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 88
Reputacija Reputacija : 9
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Sahataba pet sij 29, 2010 2:38 am

imam youtube accout, pratim nove sadrzaje redovito, ali da cu placat film... e taj film nece gledat.
Sahataba
Sahataba
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.12.2008
Broj postova : 115
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty13 / 99913 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Amyicha sub sij 30, 2010 9:15 pm

ne koristim ga baš svaki dan. al kad nemam šta slušati odem tam napišem ime izvodžaća i onda slušam.. hmm nisam nikada imala problema s njim i super mi je Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty113 / 999113 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Ecstasy čet vel 04, 2010 9:46 pm

yapp, imam jubitubi =)
Ecstasy
Ecstasy
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 19.08.2009
Broj postova : 362
Reputacija Reputacija : 24
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty8 / 9998 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Prop čet vel 04, 2010 9:48 pm

Tri puta blokiran, stalno neke pizdarije, bune se na videje koje stavljam, ono, fakat, kaj je njofra i te pizdarije, demokracija je laž!!!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty108 / 999108 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Amyicha čet vel 04, 2010 9:58 pm

yapp... jer mogu stavljati u favorite dobre videe pa da poslije ne moram tražiti XD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty113 / 999113 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by shakti čet vel 04, 2010 10:48 pm

imam iako ni sama ne znam zašto. ne koristim ga baš često
shakti
shakti
Junior
Junior

Registriran/a : 03.06.2009
Broj postova : 769
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Nessie ned vel 07, 2010 11:46 am

yup =)
Nessie
Nessie
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 12.12.2009
Broj postova : 1962
Reputacija Reputacija : 138
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty86 / 99986 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Neu pet oľu 05, 2010 11:34 am

YouTube dodaje automatske subtitlove za gluhe

Google pokušava YouTube učiniti dostupnijim gledateljima koji imaju problema sa sluhom, pa je tako najavio da će svim korisnicima na raspolaganju biti tehnologija automatskih subtitlova koja će gluhima olakšati gledanje videa.
Svi postavljači videa na YouTubeu od sada mogu zatražiti automatsku transkripciju njihovih videa. To vrijedi i za videe postavljene u prošlosti. Videi će biti transkribirani u periodu od jednog sata do jednog dana, a Google radi na ubrzanju postupka.

Tehnologija koja se koristi za transkripciju radi na istoj infrastrukturi kao Googleova glasovna pretraga, iako je problem složeniji nego pretraga. Google Voice često uzima audio s telefona koji poništavaju okolnu buku, te se najčešće radi o jednom govorniku i jednom naglasku. U videu se često pojavljuju različiti govornici i različiti naglasci, a u igri je i pozadinska buka.

Google radi na savladavanju ovih prepreka, te na podršci za druge svjetske jezike. Za sad YouTube transkribira samo videe na engleskom, iako je moguće koristiti titlove na pedeset jezika. Titlovi se automatski generiraju pomoću Googleovog prevoditelja.

Ova je mogućnost već dostupna nekim korisnicima, a trebala bi postati dostupna svima u sljedećih nekoliko dana.

Izvor:net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty999 / 999999 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by 9 pet oľu 12, 2010 11:18 am

Youtube je gotovo pa najbolja stvar na internetu.
9
9
Junior
Junior

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 724
Reputacija Reputacija : 49
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by 9 uto svi 04, 2010 3:06 pm

Da.
9
9
Junior
Junior

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 724
Reputacija Reputacija : 49
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty0 / 9990 / 999YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Gost uto svi 04, 2010 4:06 pm

Kaj te briga kakve filmiće uploudam kavica

hammer
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti) - Page 2 Empty Re: YouTube (Imate li svoj youtube acc, koristite li youtube, kakav vam je, novosti)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.