Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

+36
Jakovina
nikolina
GracaVanPelt
ne_zna_se
Iron Man
zeljkohr
Hunnerkongen
boudicca
Lu.
tekilinho
Tidy_Zlocesta
Stevo Largo
Narco
cecilé
Ive
Hate
tanuki
JOCA
Biker
Purgy
zvijezdica-danica
Yoker
Mr.Cooly
Apokalipsa
evitaa
Dorian Gray
Amante
Porotnica
fosforica
eva kant
Hell
Amyicha
scorpio57
Prop
Neu
Love
40 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Mr.Cooly uto sij 26, 2010 10:23 pm

kraj osmog razreda
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Yoker pon vel 15, 2010 7:31 pm

Početkom 7. razreda, al' sam presto. wee
Yoker
Yoker
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 8
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Hell pon vel 15, 2010 7:32 pm

ma bravo..!
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty497 / 999497 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by zvijezdica-danica pon vel 15, 2010 7:47 pm

početkom osnovne škole ,znači prvi razred,i to od dede PLAVI IBAR bez filtera a pušim još i danas,ali i kubanke stidljivko

zvijezdica-danica
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 28.01.2010
Broj postova : 12
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 53
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Yoker pon vel 15, 2010 7:57 pm

zvijezdica-danica je napisao/la:početkom osnovne škole ,znači prvi razred,i to od dede PLAVI IBAR bez filtera a pušim još i danas,ali i kubanke stidljivko

Nemam komentara. smoking
Yoker
Yoker
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 8
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Purgy pon vel 15, 2010 8:29 pm

U 2. srednje.

Bio je bijeli Walter.

Danas sam na bijelom Marlboru, i dolazim u napast da pređem na crveni. Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty142 / 999142 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Prop pon vel 15, 2010 8:31 pm

Ima se para! [You must be registered and logged in to see this image.]
To si me poslušao, pa stavio sinoć na Atletico!? [You must be registered and logged in to see this image.]
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty108 / 999108 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Purgy pon vel 15, 2010 9:47 pm

Ista je cijena.

Ali, kaj ćeš. Kad se navikneš na nešto dobro, ništa ti malo lošije više nevalja.

Pogotovo ne hrvatski proizvodi, poput Ronhilla blue, plavog Waltera i slično. Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty142 / 999142 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Biker pon vel 15, 2010 10:08 pm

sa 3,4 godine bravo

od tada više nikad
Biker
Biker
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 11.02.2010
Broj postova : 271
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Purgy pon vel 15, 2010 10:11 pm

Nikad ne reci nikad, pa čak ni onda.

Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty142 / 999142 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by JOCA pon vel 15, 2010 10:13 pm

Jos uvek nisam ni pokusao a nesto ne verujem da cu i pokusati.........
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by tanuki uto vel 16, 2010 8:25 am

JOCA je napisao/la:Jos uvek nisam ni pokusao a nesto ne verujem da cu i pokusati.........
lažeš-
cjenim karakter, ako ti se nije sviđalo, pa nisi nastavio- ali jednostavno je nemoguće da nisi probao!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by tanuki uto vel 16, 2010 8:31 am

ponosni purger je napisao/la:U 2. srednje.

Bio je bijeli Walter.

Danas sam na bijelom Marlboru, i dolazim u napast da pređem na crveni. Very Happy
apsolutno pređi na crveni!
il pušiš il ne pušiš!
ova sranja oko lght i ekstra light su totalna sranja!
da sam pušać, pušoio bi gitan ili guloaz, bez filtera Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Hate ned ruj 12, 2010 2:08 pm

u srednjoj
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty245 / 999245 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Ive ned ruj 12, 2010 2:29 pm

Sa 16 sam probao, ali nisam kasnije počeo pušit, samo sam tu jednu večer popušio nekih 15 cigareta i to je bilo to... Very Happy
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty111 / 999111 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by tanuki pon ruj 13, 2010 2:38 am

Jako dobro se sjećam-
u prvom razredu gimnazije-
ako si htio biti u ekipi "frajera" bilo je normalno da pušiš pod velikim odmorom i u nekakvim pauzama-na sporednom ulazu gimnazije!
za ulaz u ekipu morao si kupiti cigarete!
dakle bilo nas je desetak- i svaki 3-4 dan bio sam na redu kupovati cigarete!
odlučio sam se za "golf"- long size!
i tako mjesec dana sam bio u ekipi-
ali onda me je glavni frajer počeo provocirati da ne pušim, već samo pućkam ( što sam uistinu i radio)-

morao sam proći test :
uvući dim, zadržati ga 5 sec u plućima i ispustiti kroz nos-
prošao sam ja taj test ( poslje toga imao vrtoglavicu i diskretno se ispovraćao u vc-u)
u ekipi sam ostao još mjesec dana i dalje pučkajući više neg uvlačeći-ali više nisam morao dokazivati-
ali buduči da nisam imao bogate roditelje, financije su mi bile poprilično ograničene, a već sam se intenzivno bavio fotografiom, našao sam se u dilemi, dali kupiti film ili cigarete-
odlučio sam se za film i izašao iz ekipe pušaća!
tu priču isprićao sam svojoj djeci u osnovnoj školi-
oni jesu probali, ali nisu pušači-
sociološki faktor je strašna stvar- ali nadam se da će i neki mladi forumaš, koji još nije ovisnik odustati od pušenja, a puši samo zato što mu ekipa puši, prestati nakon što pročitaju moje iskustvo-
jer nitko sigurno nije postao pušać zao što je samo probao jednu cigaretu!



tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by cecilé sub lis 09, 2010 2:14 pm

Prvi dim sam povukla na Novu godinu, 1.1.2010., sa 14 godina. Od tada često znam pripalit :$
cecilé
cecilé
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.10.2010
Broj postova : 64
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Narco pet lis 22, 2010 10:52 pm

nemoj,to ti je zlo:D

sa 9-10 godina sam prvu,a poceo sam pusit sa 14 u 8, razredu
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty30 / 99930 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Narco pet lis 22, 2010 10:57 pm

tanuki je napisao/la:Jako dobro se sjećam-
u prvom razredu gimnazije-
ako si htio biti u ekipi "frajera" bilo je normalno da pušiš pod velikim odmorom i u nekakvim pauzama-na sporednom ulazu gimnazije!
za ulaz u ekipu morao si kupiti cigarete!
dakle bilo nas je desetak- i svaki 3-4 dan bio sam na redu kupovati cigarete!
odlučio sam se za "golf"- long size!
i tako mjesec dana sam bio u ekipi-
ali onda me je glavni frajer počeo provocirati da ne pušim, već samo pućkam ( što sam uistinu i radio)-

morao sam proći test :
uvući dim, zadržati ga 5 sec u plućima i ispustiti kroz nos-
prošao sam ja taj test ( poslje toga imao vrtoglavicu i diskretno se ispovraćao u vc-u)
u ekipi sam ostao još mjesec dana i dalje pučkajući više neg uvlačeći-ali više nisam morao dokazivati-
ali buduči da nisam imao bogate roditelje, financije su mi bile poprilično ograničene, a već sam se intenzivno bavio fotografiom, našao sam se u dilemi, dali kupiti film ili cigarete-
odlučio sam se za film i izašao iz ekipe pušaća!
tu priču isprićao sam svojoj djeci u osnovnoj školi-
oni jesu probali, ali nisu pušači-
sociološki faktor je strašna stvar- ali nadam se da će i neki mladi forumaš, koji još nije ovisnik odustati od pušenja, a puši samo zato što mu ekipa puši, prestati nakon što pročitaju moje iskustvo-
jer nitko sigurno nije postao pušać zao što je samo probao jednu cigaretu!




da,svi pocinju radi ekipe,kao sto sam i ja.
al eto,ja se nisam ostavio toga,nego sam nastavio pusit,pusim po kutiju na dan,ak ne i manje
svaki dan sam trosio 15 kuna na cigarete i onda si to sve izracunao da trosim preko 400 kn mjesecno samo na cigare
kud se vec nisam moga/zelio odviknut,poceo sam duhan kupovat.ak nist drugo,sad bar mjeseno potrosim 70 kn na duhan
Kad se mal jace zakaljem i kad me zaboli u plucima,odma se zabrinem da nemam rak il nest,al i dalje pusim ko turcin

edit:OSTAVITE SE CIGARETA
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty30 / 99930 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Stevo Largo pet lis 22, 2010 11:16 pm

prvu sam popušio u sedmom razredu... a pušim popravo od prošle godine bbbb
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty20 / 99920 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Tidy_Zlocesta ned stu 14, 2010 11:20 pm

Ja sam prvu cigaru probala sa 15 god.Meni je prva cigareta bila odvratna. :S:
Tidy_Zlocesta
Tidy_Zlocesta
Junior
Junior

Registriran/a : 29.12.2009
Broj postova : 591
Reputacija Reputacija : 114
Godina imam : 135
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Amyicha sub lip 18, 2011 9:58 pm

Tidy_Zlocesta je napisao/la:Ja sam prvu cigaru probala sa 15 god.Meni je prva cigareta bila odvratna. :S:

i meni je isto. ali dalje su mi bile bolje. i sada kada sam našla marku koja mi paše sad mi je super smajlić
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty113 / 999113 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by tekilinho sri lis 19, 2011 7:51 pm

Nikad nisam zapalio iako 80 posto frendova pusi, a 99 posto ih je probalo.

ne privlaci me to
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty19 / 99919 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Lu. pon stu 07, 2011 10:10 am

Probala sam ove godine tjekom jednog pijanstva.
Al, ne pusim nemam volje za time.
Iako znam povuc dim kad sam extra zivcana pa eto "za smirenje".
Lu.
Lu.
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 07.11.2011
Broj postova : 324
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by boudicca pon stu 07, 2011 7:41 pm

bila sam prvi gimnazije. maznula sam očuhu plavi valter i otišla na balkon svoje sobe. koji užas, skoro sam u nesvijest pala. cijeli sam dan preležala u krevetu bolesna.
i sad ne pušim, ne mogu. kad god sam došla do pola kutije, mene mučnina hvata i moram prestat. a sada u zadnje vrijeme, nakon treće cigarete glavobolja.
tako da sam se ostavila zla!

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty3 / 9993 / 999S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu? - Page 2 Empty Re: S koliko ste godina zapalili prvu cigaretu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.