Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predrasude o hrani i gladi

+10
Ly
diabolik.
pustinja
Sahataba
GUSTI
Amyicha
Prop
Neu
eva kant
tanuki
14 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Predrasude o hrani i gladi - Page 2 Empty Re: Predrasude o hrani i gladi

Postaj by Turrican uto sij 18, 2011 4:52 pm

minutus je napisao/la:
Turrican je napisao/la:U srži, kolika je razlika između tog i ovog slučaja?:
mali nije uložio svoji život nego svoju silu, kršeći sva pravila koja je poznao. ova scena nije obilježena dostojanstvom, respektom i poštovanjem ni prema sebi ni prema otcu. (od mene bi po starinski zaradio batine na licu mjesta.) i siddartha nije bio malo dijete koje istražuje svoje granice utjecanja. u slučaju skoro odraslog djeteta, roditelji ga jednom moraju pustiti ići svojim putem, kod derišta u clipu to nije moguće.
Dignuta obrva sad se čudim da tako nešto moram napisati. mislio sam da razlika leži na dlanu.
eh mislio sam na unutarnje porive, ne na izvanjske manifestacije. No dobro, ne spamajmo dalje po ovoj temi.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Predrasude o hrani i gladi - Page 2 Empty55 / 99955 / 999Predrasude o hrani i gladi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Predrasude o hrani i gladi - Page 2 Empty Re: Predrasude o hrani i gladi

Postaj by Biker sub sij 22, 2011 3:52 pm

šta se tiče klanja kokoši na 1 strani...reču vam jedno...najgore je čerupanje kad je izvadite iz vrele vode...nije bed dirat to...nego ono smrdiiiiii xD
Biker
Biker
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 11.02.2010
Broj postova : 271
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Predrasude o hrani i gladi - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Predrasude o hrani i gladi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.