Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

+25
Iron Man
Dr.Kiyu
Nemo
Chulpan
error 503
digrar
harmonika
pulpfiction
m
Hunnerkongen
scorpio57
Hell
gio_deluxe
GUSTI
Neukrotivi pastuh
eva kant
Love
shakti
Mass
Prop
Neu
House
WEYLAND-YUTANI
Optimyst
29 posters

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Prop pon oľu 08, 2010 9:19 pm

GUSTI je napisao/la:
kako malo čemu znače?
pa avatar je cili u efektima!
jedino je u tom polju i moga dobit nešto.
uostalom, da si ti radio na tim animacijama i efektima, vidio bi te jel bi ti malo značio oscar! radi

Ljudima koji su ih radili nedvojbeno znače kao veliko priznanje truda i rada!

No budi iskren, zaista vjeruješ da je Cameron zadovoljan sinoćnjom dodjelom?

Ako pratiš Oscara, a znam da pratiš, onda i znaš da je su se nadali nagradi ili za najbolji film ili makar za redatelja... a još ga u oba polja potukla bivša, koja uz to i fenomenalno izgleda, ako smijem dodati radi
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX pon oľu 08, 2010 9:20 pm

izgleda ko babuskara
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX uto oľu 09, 2010 10:45 pm

sad sam reprizu pogledao na tv
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Prop čet oľu 11, 2010 10:40 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:izgleda ko babuskara

Katastrofa Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 106356
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX čet oľu 11, 2010 11:00 am

jel ti oskarovci dobiju jos i novcanu nagradu?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu čet pro 02, 2010 11:54 am

Odabrani mladi domaćini Oscara

Anne Hathaway i James Franco najmlađi su voditelji dodjele Oscara, a zasad se kao potencijalni dobitnik progurala drama 'Zimske kosti'.

Američka Akademija filmskih umjetnosti i znanosti objavila je da će 83. dodjelu Oscara voditi - Anne Hathaway i James Franco, koji 'predstavljaju sljedeću generaciju holivudskih ikona'. Zlobnici već komentiraju da Akademija samo želi podići gledanost televizijskog prijenosa dodjela (čije publike je svake godine sve manje) pa je zato izabrala najmlađi duo koji je ikada vodio Oscare.

Mnoge je iznenadila ova odluka, obično su show dodjele vodili komičari poput Stevea Martina ili Billyja Crystala. Ipak, i Anne i James imaju komičarskog iskustva - osim što su glumili u nekoliko komedija, oboje su vodili i legendarni humoristički show 'Saturday Night Live'. Osim toga, Anne Hathaway je dobila odlične kritike za svoj nastup na Oscarima prije par godina, kada je pomagala Hughu Jackmanu u jednom glazbenom skeču.

Zanimljivo je da bi oboje glumaca i suvoditelja ove godine moglo biti i nominirano za Oscara, Hathaway je dobila dobre kritike za ulogu u humornoj drami 'Love and Other Drugs', a Franco je gotovo siguran kandidat za nominaciju za ulogu u '127 Hours'. Slične stvari već su se događale na dodjelama (Michael Caine, Walter Matthau), a David Niven je 1958. dobio nagradu za najboljeg glumca na ceremoniji kojoj je bio suvoditelj.

Kad smo kod nagrada i nominacija, održane su Gotham Awards koje se dodjeljuju nezavisnim filmovima. Glavni pobjednik je drama 'Zimske kosti' koju smo gledali i pohvalili na ovogodišnjem Zagreb Film Festivalu, a film je dobio nagradu za najbolji film i najbolji ansambl. Inače je za favorita Gothama smatran 'Crni labud', a ova pobjeda mogla bi 'Zimskim kostima' povećati šanse za nominaciju za Oscara. Tko će sve biti nominiran za Oscara doznat ćemo 25. siječnja, a ceremoniju dodjele s Anne i Jamesom moći ćemo gledati 27. veljače 2011.

Izvor: filmski.net
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu sub sij 29, 2011 1:37 pm

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 226dea07-d203-4b11-bd9d-7cc56ece16db

Trijumf filma "King's Speech" s 12 nominacija za Oscara

Slijedi ga film "True Grit" s deset, dok su po osam nominacija zaradili "Inception" i "The Social Network"

Foto: PR Photos
Konačno je objavljena lista nominacija za prestižnu filmsku nagradu Oscar, čija će se svečana dodjela održati 83. put i to 27. veljače.

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Nominacije-2

Kao što se i očekivalo, film "The Kings's Speech" uvjerljivo je zaradio 12 nominacija i iza sebe ostavio film "True Grit" s njih 10. "Inception" i "The Social Network", koji je uspješno 'odradio' nedavno održane Golden Globe nagrade, oba su zaradila po osam nominacija. Slijede ih filmovi "The Fighter" i "127 Hours" s šest, nakon čega su se na listi našli i "Black Swan", "Winter's Bone" i "Toy Story 3" s po pet nominacija.

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Nominacije-3

U kategoriji za najbolji film našlil su se: "Black Swan", "The Fighter", "Inception", "The King's Speech", "The Kids Are
All Right", "127 Hours", "The Social Network", "Toy Story 3", "True Grit", "Winter's Bone".

U kategoriji za titulu najboljeg redatelja očekivano su uvršteni; Darren ranofsky ("Black Swan"), David O. Russel ("The Fighter"), Tom Hooper ("The Kings' Speech"), David Fincher ("The Social Network") i braća Coen ("True Grit").


Za najbolju glumicu nominirane su: Anette Bening, Nicole Kidman, Jeniffer Lawrence, Natalie Portman te Michelle Williams, dok su se u borbi na najboljeg glumca našli Javier Bardem, Jeff Bridges, Jesse Eisenberg, Colin Firth, James Franco.

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Nominacije-5
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Nominacije-6

U kategoriji za najbolji animirani film našla su se samo tri filma i to: "How to Train Your Dragon", "The Illusionist" i "Toy Story 3".

Svečanu dodjelu u dvorani Hollywood Kodak Theatre-a u Los Angelesu voditi će mladi glumac James Franco, dok će mu partnerica biti Anne Hathaway, a mi ćemo se još morati strpjeti mjesec dana do konačnih odluka.



L.M./MojTV
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Mass sub sij 29, 2011 2:49 pm

Najbolji sporedni glumac:
Christian Bale - 'Borac'
John Hawkes - Winter's Bone
Jeremy Renner - 'The Town'
Mark Ruffalo -'The Kids Are All Right'
Geoffrey Rush - 'Kraljev govor'

Najbolja sporedna glumica:
Amy Adams - 'Borac'
Helena Bonham Carter - 'Kraljev govor'
Melissa Leo - Borac
Hailee Steinfeld -'True Grit'
Jacki Weaver - 'Animal Kingdom'.

Najbolji strani film:
'Biutiful'
'Dogtoth'
'In a better World'
'Incendies'
'Outside the Law'.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by scorpio57 sub sij 29, 2011 2:54 pm

Nekada sam gledao,no kada sam vidio kakovi filmovi dobivaju Oscara
ne pratim više kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Hunnerkongen sub sij 29, 2011 3:11 pm

King's Speech wtf is that? Nikad čuo za taj film.

Slažem se s Scorpiom, ima dobrih filmova prošle godine, a onda se izaberu neki šrotevi koji su po datumu izlaska bliže veljači. No
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Mass sub sij 29, 2011 3:19 pm

Ajde nabroji te neke dobre filmove iz 2010. godine koji nisu nominirani..

I kolko si gledo tih šroteva od filmova koji su nominirani?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Prop ned sij 30, 2011 1:00 pm

Hunnerkongen je napisao/la:King's Speech wtf is that? Nikad čuo za taj film.

Nedvojbeno je jako loš čim ti nisi čuo za njega...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu ned sij 30, 2011 3:25 pm

Laughing ja jedva čekam da taj film pogledam, volim takve filmčeke.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Prop ned sij 30, 2011 3:31 pm

Ja bi ga trebao pogledati u toku idućeg tjedna...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Hunnerkongen ned sij 30, 2011 4:00 pm

Lol, Alisa ima čak 2 nominacije a daleko mi je najbolji film prošle godine.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu ned sij 30, 2011 4:32 pm

^^meni je isto jedan od najboljih, sigurno je u mojih top 10 filmova prošle godine
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Mass ned sij 30, 2011 8:24 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Lol, Alisa ima čak 2 nominacije a daleko mi je najbolji film prošle godine.


Treba prvo pogledat sve nominirane filmove pa tek onda izjavljivat ovakve gluposti
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Hunnerkongen ned sij 30, 2011 9:01 pm

Oprostite gospodine savršeni.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Mass pon sij 31, 2011 12:32 am

No, oćeš sad reći koje si filmove gledao od ovih što su nominirani?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Prop pon sij 31, 2011 9:24 am

Hunnerkongen je napisao/la:Lol, Alisa ima čak 2 nominacije a daleko mi je najbolji film prošle godine.

Vidiš, za mene čisti prosjek...


Perspektiva, jel! Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 282170
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by m pon sij 31, 2011 1:08 pm

nikada ja nisam skužio tu nagradu oskar ...........

jel ono ti filmovi koje su tamo kao nabolji meni su bezveze ...
dobro ne svi ali ima ih ......
koji su mi baš šit .......................

kroz granje
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu uto vel 01, 2011 2:34 pm

Najbolje odjevene

A sad crveni tepih! To nam je uvijek i nekako najzanimljivije. Na 68. dodjeli Zlatnih globusa najviše bodova su dobile
one glumice koje su nosile smaragdno zelene haljine ili one u boji kože, s minimalno modnih dodataka. Jednostavnost i geslo 'manje je više' najbolje je pokazala Angelina Jolie u dugačkoj Versace haljini prekrivenoj Swarovski kristalima, koja je
bila pravi odmor za oči od njenih uobičajenih crnih i bijelih kombinacija. Proslavila se i Catherine Zeta Jones u raskošnoj toaleti dizajnerice Monique Lhuiller s njujorškog tjedna mode. Sličnu boju odabrale su i Mila Kunis, koju također gledamo u Crnom labudu i asimetričnoj haljini Vere Wang, kao i zvijezda serije Momci s Madisona, Elisabeth Moss, u haljini Donne Karan.
Zlatni globus 2011: najbolje odjevene

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Actressa_steve_63074379_600Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Actressc_steve_63074021_600Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Actressmi_jeff_63075955_600Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Actressel_steve_63072258_600


Smaradno zelenu boju na dodjeli Globusa 2011. najbolje nosi:

Angelina Jolie vs Catherine Zeta Jones vs Mila Kunis vs Elisabeth Moss


Olivia Wilde iz hita Tron:Nasljedstvo oduševila je bajkovitom haljinom Marchesa, dok je Helena Bonhan Carter odabrala drugu stranu modne priče, savršeno kršeći sva zamišljena pravila, pojavivši se u haljini Viviene Westwood, različitim cipelama i ludim naočalama. Prava engleska ekscentričarka, nema joj ravne!
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 66359-webglobus2

Haljina Helene Bonham Carter je: Modna katastrofa ili Pun pogodak!

Juliane Moore pohvaljena je za hrabar odabir pinky Lanvin haljine, dok Claire Danes svojim odabirom roze Calvin Klein daje do znanja da nikada neće zapaliti crveni tepih, no nosit će je sa stilom.
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 51975-webglobus3


U filmu Ljubav i druge droge i haljini Armani iz couture kolekcije zasjala je Anne Hathaway, a Scarlett Johansson i Sandra Bullock svojim modnim izborom pokazale su da ne vole samo istog muškarca, već i boju kože. Da da, Sandrica je otela zgodnoj Scarlett mlađahnog Ryana
Reynoldsa.
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 76776-webglobus4

neon.com.hr/
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu uto vel 01, 2011 2:38 pm

Najgore odjevene

I tako dolazimo do najgore odjevenih. Natalie Portman nećemo još jednom razapinjati, no zato je tu njena kolegica Michelle Williams koja je jako slatka u Valentino haljini, ali izgleda kao da se spremila za pravu englesku čajanku i vrtnu zabavu. January Jones iz serije Momci s Madisona očito pokušava oponašati crvenu Sonju u tim trkama by Versace, dok Halle Berry izgleda kao da je iz kuće izašla u negližeu.

Heidi Klum nosi Marca Jacobsa i ostavlja dojam kao da se upravo vratila s plaže, dok je Nicole Kidman jednostavno dosadna u svojoj bijeloj/krem Prada haljini s mašnicom. Gdje su nestali oni dani kada je odvažno nosila Pucci?

Zlatni globus 2011: najgore odjevene

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Fm11Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Actressja_steve_63073193_600Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Actressh_steve_63074575_600Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Modelhei_steve_63074449_600Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Actress_steve_63073427_600

Cure s oblinama pokazale su da ih baš i ne znaju nositi kako treba pa je Eva Longoria malo pretjerano pokušala naglasiti svoje poprsje u Zac Posen haljini u kojoj izgleda kao zla vještica koja se topi na crvenom tepihu. Ništa bolja nije ni Christina Hendricks, čija kombinacija jednostavno vapi za škarama! Volani + valovita kosa=jednostavno nije dobro.
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 56282-webglobus6


Jennifer Lopez
u svojoj Zuhair Muravi toaleti očito pokušava dobiti mjestu u Plesu sa zvijezdama, a zbog tog konjskog repa izgleda kao da je pobjegla iz muzeja voštanih figura. A tu je i Jennifer Love Hewitt, koja pak izgleda kao odbjegla nevjesta.
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 71287-webglobus7


Najgore odjevena na Zlatnom globusu 2011. je:

Natalie Portman
Michelle Williams
January Jones
Halle Berry
Heidi Klum
Nicole Kidman
Eva Longoria
Christina Hendricks
Jennifer Lopez
Jennifer Love Hewitt

^^ Koja od ovih gore je po vama najgore odjevena?

Izvor: neon.com.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu uto vel 15, 2011 10:24 am

INception trijumfirao na dodjeli nagrada ASC
Znanstveno-fantastični triler Leonarda DiCaprija u velikom stilu je odnio pobjedu na dodjeli nagrada Američkog udruženja snimatelja (American Society of Cinematographers - ASC) u Los Angelesu u nedjelju uvečer (13. veljače).

Snimatelj Wally Pfister trijumfirao je u kategoriji igranog filma za rad na filmu "Početak", dobivši najvažniju nagradu večeri na svečanoj ceremoniji u "city's Hollywood and Highland Grand".

"Početak" je s ovom nagradom potukao druge izuzetno kvalitetne filmove poput "Crni labud", "The King's Speech", "Društvena mreža" i "True Grit".

Što se tiče TV kategorije, nagrade su dobile serije "Carstvo poroka" i "Pacifik" (obje iz originalne HBO produkcije) dok je snimatelj filma "True Grit" Roger Deakins nagrađen za profesionalna dostignuća, a Tom Hanks je Juliji Roberts uručio nagradu "Board of the Governors" (nagrada upravnog odbora udruženja, nap.a).

Glumica se našalila u svom govoru: "Hvala Bogu na snimateljima. Znam kako izgledam na probi u 5:30h ujutro, a kako izgledam na matineji".

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu uto vel 15, 2011 10:27 am

'Kraljev govor' pomeo konkurenciju na dodjeli BAFTA-i
Nagrade Britanske filmske akademije smatraju se jednim od najboljih pokazatelja nadolazećeg Oscara


Kao što je bilo i očekivano, Kraljev govor napravio je
impresivan niz na ovogodišnjoj dodjeli BAFTA (The British Academy of
Film and Television Arts) nagrada u Londonu, ponijevši kući sedam
statua, uključujući i onu dvostruku, za najbolji film i najbolji
britanski film. Ovo je prvi put, otkad je 2000. godine ponovno uvedena
kategorija Najbolji britanski film, da je jedan film ponio kući obje nagrade.
Colin Firth nastavio je svoj pobjednički niz, uzevši nagradu za
najboljeg glumca za ulogu kralja Georgea, ponovivši lanjski uspjeh s
BAFTA-e, kada je dobio istu nagradu za ulogu u filmu Samac.

Nakon što je film bio nominiran za 14 BAFTA-i, Kraljev govor osvojio ih
je pola, uključujući onu za najbolju sporednu glumicu Heleni Bonham
Carter te za najboljeg sporednog glumca Geoffreyu Rushu.
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Helena

Firth, jedan od favorita ovogodišnje dodjele Oscara, na
dodjeli je bio odlično raspoložen - Moja polica za nagrade bila je
prilično prazna skoro pola stoljeća, pa imam dovoljno mjesta za sve
trofeje koje sam dobio u zadnjih godinu i pol dana. Ne namjeravam se
naviknuti na to, no ipak se nadam kako će se ova bizarna avantura, u
kojoj se sada nalazim, nastaviti - rekao je Firth.

Crveni tepih pun zvijezda

Natalie Portman očekivano je osvojila nagradu za najbolju glumicu za ulogu u filmu Crni labud, ali zbog trudnoće nije doletjela u London, dok je David Fincher proglašen najboljim redateljem za film Društvena mreža.
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Juliane

BAFTA se obično smatra jednim od najboljih pretkazatelja Oscara za najbolji film, a od 2000. godine BAFTA-e i Oscar
četiri su se puta složili u odabiru - Gladijator (2000), Gospodar
prstenova: Povratak kralja (2003), Milijunaš s ulice (2008) i Narednik
James (2009).

Crveni tepih BAFTA-i bio je prepun zvijezda s jedne i druge strane
Atlantika, koje su se okupile kako bi proslavile najbolje filmove prošle
godine. Našli su se tu zvijezde Harry Pottera - Emma Watson,
Rupert Grint i J.K. Rowling, Gerard Butler, Jessica Alba, Emma Stone,
Kevin Spacey, Samuel L. Jackson, Tom Ford, Julianne Moore i mnogi drugi.
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Jesica

J.K. mojtv.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 4 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.