Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

+25
Iron Man
Dr.Kiyu
Nemo
Chulpan
error 503
digrar
harmonika
pulpfiction
m
Hunnerkongen
scorpio57
Hell
gio_deluxe
GUSTI
Neukrotivi pastuh
eva kant
Love
shakti
Mass
Prop
Neu
House
WEYLAND-YUTANI
Optimyst
29 posters

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by shakti sri vel 03, 2010 11:25 am

ne, s bratom i sestrom, ali doć će i bratovo društvo. uostalom, navikli su oni da se to gleda, smetalo im ili ne
shakti
shakti
Junior
Junior

Registriran/a : 03.06.2009
Broj postova : 769
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX sri vel 03, 2010 2:16 pm

fora gore
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Prop sri vel 03, 2010 4:35 pm

Hurt locker, Hurt locker!!!! Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 44651
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX sri vel 03, 2010 9:22 pm

D9 100%
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by shakti čet vel 04, 2010 11:15 am

Hurt locker bbbb
shakti
shakti
Junior
Junior

Registriran/a : 03.06.2009
Broj postova : 769
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX pet vel 05, 2010 9:24 am

najavite mi dan-dva ranije
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu sub vel 06, 2010 8:48 am

Nazovite to rutinom koje donosi iskustvo, intuicijom koja se vremenom pretvorila u supermoć ili starom dobrom prekognicijom, ali mi jednostavno znamo tko će ove godine dobiti Oscare. I tko bi ih zapravo trebao dobiti.
Dobivanje najprestižnije svjetske filmske nagrade je mukotrpan posao lobiranja kod članova američke Akademije filmskih umjetnosti i znanosti od kojih su dobar dio umirovljenici i žive u staračkim domovima. To je vjerojatno razlog zbog kojeg te nagrade toliko puta odu u, po nama koji gledamo filmove, u krive ruke. Mjesec je dana do ceremonije dodjele nagrada koje se dodjeljuju 7. ožujka, a mi vam donosimo naša pijana uvjerenja o tom tko će dobiti nagradu, a tko ju zapravo zaslužuje. Čitajte pažljivo.

SPOREDNA MUŠKA ULOGA
DOBIT ĆE GA: Woody Harrelson (The Messenger) zbog toga što Amerikanci vole teme koje se bave onime što im mediji nameću kao njihove probleme. On je ovdje kapetan američke vojske zadužen za informiranje licem u lice obitelji poginulih. I potpuno je sjeban.
A TREBAO BI: Christoph Waltz (Nemilosrdni gadovi) zato što je napravio lik bez kojeg ultrazabavna zafrkancija Quentina Tarantina ne bi funkcionirala. U isto nam je vrijeme bio privlačan, strašio nas i živcirao preko svake mjere. Poput svakog velikog negativca iz povijesti kinematografije. Iako, zaslužuje ga i Woody.





DOKUMENTARNI FILM
DOBIT ĆE GA: Burma VJ zbog hrabrog nastojanja mladih videoreportera koji su u rujnu 2007. snimali štrajkove i proteste koje su vodili budistički svećenici. Snimke su švercali van zemlje i emitirali ih satelitom. Onda se vojna hunta obrušila na njih ubijajući i njih i slobodu govora i izvještavanja.
A TREBAO BI: Burma VJ jer se ne sastoji od intervjua i režiranih situacija koje su tu samo da potvrde neku tezu, nego je riječ o snimkama stvarnih događaja. Vojna hunta koja upravlja Burmom (odnosno Mijanmarom, kako su je preimenovali) održava jedan od najokrutnijih i najzadrtijih režima na svijetu.



GLAVNA MUŠKA ULOGA
DOBIT ĆE GA: Jeff Bridges (Crazy Heart) zbog svoje uloge ostarjelog i dekintiranog country pjevača koji živi život o kojem pjeva svaki country pjevač, ali ga, naravno, ne živi. Mit o umjetniku koji živi život na putu, prekinuo je s previše žena i napio se puno previše puta je mit neodoljiv Amerikancima
A TREBAO BI: Jeff Bridges zato što ga zaslužuje svojim dirljivim nastupom. Ovo mu je 5. nominacija, a Oscar nije nikada dobio. A čak nije niti nominiran za Kralja ribara ili Velikog Lebowskog, zamislite. No, bilo je to u vremenima kada ni filmovi braća Coen nisu bili nominirani za Oscare.


SPOREDNA ŽENSKA ULOGA
DOBIT ĆE GA: Mo'Nique (Precious: Based on the Novel 'Push' by Sapphire) za ulogu majke nepismene crne tinejdžerke kojoj je vlastiti otac napravio dvoje djece i zarazio ju sidom. Film je dobio previše publiciteta i nominacija da bi ga mogla zaobići baš svaka nagrada.
A TREBALA BI: Mo'Nique zbog uloge luđakinje koja dopušta da otac njene kćeri siluje njenu kćer iz straha da ju ne napusti. Scena u kojoj se ogoljuje pred socijalnom radnicom koju glumi Mariah Carey će vam zaustaviti srce na trenutak. I to ne samo zato što gledate Mariah Carey bez šminke.






GLAVNA ŽENSKA ULOGA
DOBIT ĆE GA: Sandra Bullock (The Blind Side) zbog uloge u velikoj američkoj priči o tome kako svatko može uspjeti u Americi. K tome su tu prisutni i međurasni odnosi u kojima su bijelci superiorni i tu nema ničega što bi plašio akademijine glasače.
A TREBALA BI: Carey Mulligan (An Education) zato što blista na ekranu i uz Emily Blunt (The Young Victoria, nije nominirana) je najveće oduševljenje među mladim glumačkim talentima protekle godine. Njezina energija nosi cijeli film, tek su joj 24 godine.



ADAPTIRANI SCENARIJ
DOBIT ĆE GA: Up in the Air jer je uobičajeno dati neki Oscar George Clooneyu kad je sav tako angažiran i dubok. Ne zaboravite kako je Oscar nagrada koja američka filmska industrija daje samoj sebi, a ona ne voli kad ju se smatra samo strojem za proizvodnju novca, šefova poludjelih od moći i umišljenih veličina.
A TREBAO BI: In the Loop jer je to satira koja prolazi sve na skali od suptilnog do očitog, te nas uspijeva u isto vrijeme i zastrašiti i natjerati da se upišamo od smijeha. Zamišljen prikaz zbivanja iza kulisa politike u Londonu i Washingtonu je vjerojatno bliže istini nego bilo što što ćete vidjeti ili čuti u informativnom programu bilo koje televizije. Pogotovo onom Nove TV.





ORIGINALNI SCENARIJ
DOBIT ĆE GA: The Hurt Locker jer film koji se bavi stvarnošću da ne bismo morali mi mora dobiti neku veliku nagradu. Tako nekako zamišljamo ovaj razlog.
A TREBAO BI: A Serious Man zato što ne znamo o čemu se zapravo ovdje radi. To ne bi smio biti razlog za nagradu, ali braća Coen su to napravili tako da se na kraju mi osjećamo glupima što ne kužimo njihovu genijalnost. A svejedno pamtimo svaku scenu ovog, kao i svaku scenu svakog njihovog filma.





DOKUMENTARNI FILM
DOBIT ĆE GA: Burma VJ zbog hrabrog nastojanja mladih videoreportera koji su u rujnu 2007. snimali štrajkove i proteste koje su vodili budistički svećenici. Snimke su švercali van zemlje i emitirali ih satelitom. Onda se vojna hunta obrušila na njih ubijajući i njih i slobodu govora i izvještavanja.
A TREBAO BI: Burma VJ jer se ne sastoji od intervjua i režiranih situacija koje su tu samo da potvrde neku tezu, nego je riječ o snimkama stvarnih događaja. Vojna hunta koja upravlja Burmom (odnosno Mijanmarom, kako su je preimenovali) održava jedan od najokrutnijih i najzadrtijih režima na svijetu.






ANIMIRANI FILM

DOBIT ĆE GA: Princeza i žabac zato što se događa u starom New Orleansu (koji još leži uništen uraganom), glavni likovi su crne boje kože (kao i predsjednik), soundtrack mu je jazz (američka umjetnost) i animiran je staromodnom disneyevskom animacijom (još jedna američka umjetnost). Sve to zajedno mora privući pažnju staromodnih glasača koji dominiraju Akademijom.
A TREBAO BI: Up zato što je zabavniji i pametniji od većine filmova koji su se pojavili prošle godine. Nominacija za najbolji film govori da bi možda mogao i dobiti Oscar barem za animirani film, ali nekako ne vjerujemo. Iako, držimo fige.





STRANI FILM

DOBIT ĆE GA: Das Weisse Band zbog toga što je dobio već sve nagrade koje je mogao dobiti uključujući Zlatnu palmu, Zlatni globus i Europsku filmsku nagradu, Osim toga budi osjećaj krivnje u svakom pripadniku srednje klase čiji je dosadni život plodno tlo za rađanje svake vrste ekstremnog ponašanja od zatvaranja i silovanja vlastite kćeri u podrumu do pokušaja ostvarenja ambicije o svjetskoj dominaciji.
A TREBA BI GA DOBITI: Das Weisse Band zato što je najbolji film pušten u distribuciju prošle godine. Nerijetko takve činjenice zaobilaze Akademije koji vole glasati za obiteljske drame ili tople ljudske priče iz njima egzotičnih zemalja poput Italije ili Japana.




REŽIJA
DOBIT ĆE GA: James Cameron (Avatar) jer je napravio prokleto dobar film i uspio nas uvjeriti kako zbog potrage za inteligentnim životom stvarno moramo napustiti ovu planetu i potražiti neku pa makar na njoj živjeli divovski plavi urođenici. I pri tome u svima probudio osjećaj krivice.
A TREBALA BI: Kathryn Bigelow (The Hurt Locker) jer je napravila prokleto dobar film i uspjela nas uvjeriti kako je riječ o realnom prikazu ratne situacije, iako nijedan događaj u njemu nema nekog smisla. Ona je samo radila film o ljudima u ekstremno neobičnim situacijama, te kako to utječe na njihovu psihu, život i odnose.





NAJBOLJI FILM
DOBIT ĆE GA: Avatar zbog svih pravih razloga. James Cameron je čovjek s vizijom sposoban je prenijeti na svakoga tko radi za njega što mu se vidi i iz filmova. Mislilo se da njegov uspjeh Titanica ne može nitko nadmašiti. Onda je on 12 godina nakon toga napravio svoj sljedeći film i dokazao kako se može.
A TREBAO BI: Avatar zbog toga što je James Cameron ponovo pokazao da nema toga što filmski redatelj ne bio mogao snimiti. Zastrašujuća pomisao svima ostalima, jer se očito nitko nije pokazao previše spremnim pratiti ga u njegovoj misiji dokazivanja toga.


IZVOR: Ivan Palijan06.02.2010. net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by shakti sub vel 06, 2010 1:00 pm

apsolutno su napisali istinu
shakti
shakti
Junior
Junior

Registriran/a : 03.06.2009
Broj postova : 769
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Neu uto oľu 02, 2010 1:31 pm

Ovo je top lista dobitnika oscara

'Avatar'
'The Blind Side'
'District 9'
'An Education'
'The Hurt Locker'
'Inglourious Basterds'
'Precious'
'A Serious Man'
'Up'
'Up in the Air'
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX uto oľu 02, 2010 1:40 pm

lijepo
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Prop uto oľu 02, 2010 6:24 pm

Neukrotiva je napisao/la:Ovo je top lista dobitnika oscara

'Avatar'
'The Blind Side'
'District 9'
'An Education'
'The Hurt Locker'
'Inglourious Basterds'
'Precious'
'A Serious Man'
'Up'
'Up in the Air'

Nisam pogledao još "The Blind side" i "District 9", ali od navedenih, najbolji mi je "Hurt locker" i navijam zdušno za njega! Tu ide i "Up in the air!".
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX uto oľu 02, 2010 8:57 pm

D9 odlican, Blind side vrlo dobar
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX ned oľu 07, 2010 10:33 pm

ne mogu vjerovati da ne repriziraju sutra na tv No
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by GUSTI pon oľu 08, 2010 2:49 am

jesam ja jedini koji gleda ovo?
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by GUSTI pon oľu 08, 2010 5:00 am

SPOREDNA MUŠKA ULOGA
Christoph Waltz (Inglorious bastardz)

SPOREDNA ŽENSKA ULOGA
Mo'Nique (Precious)

NAJBOLJI ANIMIRANI FILM
Up

ORIGINALNI SCENARIJ
The Hurt Locker

ADAPTIRANI SCENARIJ
Precious

NAJBOLJA SCENOGRAFIJA
Avatar

NAJBOLJA KOSTIMOGRAFIJA
The young Victoria

KRATKI DOKUMENTARAC
Music by Prudence

ŠMINKA
Star Trek

NAJBOLJA MONTAŽA ZVUKA
The Hurt locker

NAJBOLJI MIX ZVUKA
The Hurt locker

NAJBOLJA KAMERA
Avatar

NAJBOLJA GLAZBA
Up

NAJBOLJI VIZUALNI EFEKTI
Avatar

NAJBOLJI DOKUMENTARAC
The Cove

NAJBOLJA MONTAŽA
The Hurt locker

NAJBOLJI NEAMERIČKI FILM
El secreto de sus ojos

GLAVNA MUŠKA ULOGA
Jeff Bridges

GLAVNA ŽENSKA ULOGA
Sandra Bullock

NAJBOLJA REŽIJA
Kathryn Bigelow (The Hurt locker)

NAJBOLJI FILM
The Hurt locker
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by GUSTI pon oľu 08, 2010 5:02 am

ako sam što propustio, veliki filmofil TD će napisat ostatak!
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Prop pon oľu 08, 2010 9:47 am

GUSTI je napisao/la:jesam ja jedini koji gleda ovo?

Nisi, ali si jedini koji je bio na forumu u dato vrijeme!! Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 589485 Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 589485
Inače, drago mi je da je "Avatar" popušio u svim važnijim segmentima, možda ipak kvaliteta ide ispred love!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by gio_deluxe pon oľu 08, 2010 9:49 am

nisam gledao , vidim da ni nemilosrdni gadovi nisu baš pobrali uspijeh
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Hell pon oľu 08, 2010 9:49 am

..a oskari mi nikada nisu bili mjerilo kvalitete filma.. Very Happy
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Prop pon oľu 08, 2010 9:52 am

Nisu nužno, ali dobra smjernica jesu!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX pon oľu 08, 2010 10:39 am

GUSTI je napisao/la:ako sam što propustio, veliki filmofil TD će napisat ostatak!

ma nisam ja gledao to. vidim da je Bullokica ipak dobila oscara. vidim ugl Hurt locker i Avatar prednjače po oscarima
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Prop pon oľu 08, 2010 10:48 am

"Avatar" dobio tri Oscara u kategorijama koje malo čemu znače... efekti i tak' to!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX pon oľu 08, 2010 11:10 am

a dobro popušio je za naj film, šta sad. iako po meni Hurt locker to nije ni zasluzio
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by GUSTI pon oľu 08, 2010 3:23 pm

Prop je napisao/la:"Avatar" dobio tri Oscara u kategorijama koje malo čemu znače... efekti i tak' to!
kako malo čemu znače?
pa avatar je cili u efektima!
jedino je u tom polju i moga dobit nešto.
uostalom, da si ti radio na tim animacijama i efektima, vidio bi te jel bi ti malo značio oscar! radi
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by THUNDER_DINIX pon oľu 08, 2010 4:28 pm

da slazem se, oni su i računali na to
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus - Page 3 Empty Re: Filmske nagrade: Dodjela oscara i Zlatni globus

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.