Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Franjo Tuđman

+16
Sizif2
makss
evitaa
Melgirl
damfisk
tanuki
Stevo Largo
scorpio57
Dawor
m
pustinja
Mass
Amyicha
Zeus
BAGIRA
Neukrotivi pastuh
20 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Melgirl sri ruj 04, 2013 7:55 pm

Neu je napisao/la:Melgirl, usmena opomena za izraze 'bijedan i sl' (samo usmena jer je ovo prvi puta). Molim te da forumaše ne nazivaš pogrdnim imenima. Hvala.
Sve u redu, ali nakon svega što se događalo i u mojoj obitelji tih ratnih i poratnih dana, jednostavno ne mogu i ne želim otrpjeti onakve bljuvotine.
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 26.04.2012
Broj postova : 270
Reputacija Reputacija : 79
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by damfisk sri ruj 04, 2013 8:03 pm

Ne mogu ni ja otrpit ono šta ti pišeš, nakon svega šta se događalo u mojoj obitelji, mojem gradu i mojoj zemlji tih dana.

Pa se svejedno ne žalim nego iznosim svoje mišljenje o tim danima, i o Krivoustom Ljigavcu, niti zbog tvojih stavova dovodim u pitanje tvoje hrvatstvo ili tvoje domoljublje.

Ja vjerujem da je čak i tuđmanovac, koliko god bio u krivu, i dalje nedvojbeno Hrvat i nedvojbeno domoljub, i ne smatram ga izdajnikom. Samo ga smatram osobom koja opasno griješi kada cijeni jednu tako bezvrijednu, lošu i karakterno pokvarenu osobu kakva je bio Krivousti Ljigavac
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by evitaa čet lis 03, 2013 10:28 pm

Melgirl je napisao/la:
ali nakon svega što se događalo i u mojoj obitelji tih ratnih i poratnih dana, jednostavno ne mogu i ne želim otrpjeti onakve bljuvotine.
Pod obrazlozenjem, da je privatizacijskom pljackom Tudman osiromasio

hrvatske gradane , Primosten je ljetos ukinuo Ulicu .dr Tudmana.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by makss pon lis 07, 2013 8:37 pm

Melgirl je napisao/la:aj ne bleji kad nemaš pojma. Da nisam vidila svojim očima možda bi mislila tako izopačeno kao i ti. Moj tata je faca u vojsci otkako je došao iz Legje stranaca ovamo. I danas je pojam mnogim jebivjetrima u vojsci koji se boje i samog njegovog imena.  Dok sam bila s njim po Zagrebu i okolo, imala sam prilike iz prve ruke uvjerit se u činjenično stanje. Vidila sam dobro šta je to sve pok Predsjednik Tuđman priskrbio sebi i svojoj obitelji. Znaš li bijedni čovječe koliko je to? Možda 1% od onoga šta su pokrali sanader, rojs, pašalić, zagorac,čermak, mudrinić, valentić, škegro, mateša...oćeš još tih zvučnih imena? Nemaš pojma da je recimo dr. Miroslav Tuđman, inače naš skoro pa kućni prijatelj, još nije završio kuću na Braču? Znaš zašto? Nema se....znaš li jadniče da on još vozi Škodu Octaviju iz 1999.te! Znaš li zašto? Nema se...
Znaš li jadniče kakve i koliko kuća imaju ti sanaderi, rojsovi, zagorci, čermaci, valentići, škrgrići, mateše...i kakvih sve auta, jahti....

Stjepan Tuđman, mlađi sin, di je on? Nemaš pojma, naravno. Nevenka Tuđman? Di je ona? Nemaš pojma naravno! Ljudi žive svoj život, posjećuju onemoćalu bolesnu majku i očev grob. To je sve što im je ostalo od očeve bogato pokradene imovine. Jadniče jadni, bijedni! Samo znaš srat po drugima zavidan što su imali muda riskirat svoj i život svoje obitelji da bi stvorili nešto. Dok si ti istovremeno pametovao i mudrovao iza sigurnosti svoje tipkovnice!!
To je to što je obitelj Tuđman pokrala. Ono što su opljačkali neki drugi dok se on borio protiv raka, ne možeš njemu pripisivat! Pljačkaš i lopina je cigan mesić. Najgori i najpodmukliji izdajica koji je ikad hodao po ovoj Hrvatskoj zemlji!! Još i danas na cementari u Našicama stoji bojom ispisano mesić cigan! Zašto? Čija je to cementara? Tuđmanova? Aj ne pizdi, Boga tii!!!!!

Ako mrziš Tuđmana i Hrvatsku, onda je to tvoj problem.
Tuđman je 1990. godine umjesto blagoliberalnog titovog kumunizma uveo rigidni realsocijalizam, Honekerovskog tipa, u kojem umjesto partije vlada politokracija, disperzirana u vodecim parlamentarnim strankama, sastavljena iz redova okoštale jugokomunističke birokracije i udbe. Kuže je oličenje tog miljea, kao i neke od vođa navijača Dinama, koje sudjeluju u stvaranju kulta ličnosti Kužeove osobnosti. Činjenica je da je Kuže bio i neuspješan nogometni trener. Dinamo je s njim izgubio praktički sve važne utakmnice, a Kuže je mogao biti trener samo u zemljama s čvrstom realsocijalističkom strukturom na vlasti, poput ALbanije. Divljanje realsocijalističke i neostaljinstičke falange u Hrvatskoj kroz inicijativu za dodijeljivanje Kuževogo imena jednoj od tribina samo je dokaz potpunog monopola i lobotomije hrvatskog društva. Zar svoju tribinu nije zaslužio netko poput Zebeca, Konjevoda, Ivice Horvata, Bazića, Đalme Markovića, ljudi koji su stvarali vrhunske momčadi, igrače i vrhunske rezultate te omogućili da grad Zagreb participira na najvišoj razini u evropskoj kulturi i ekonomiji. Zar Zebecovo i Horvatovo osvajanje KVG-a 1967. nije donijelo astronomske prihode klubu, gradu i državi, kroz prodaje ulaznica, navijačkih rekvizita, te marketinga za zagrebačko gospodarstvo i zagrebački velesajam. Koliko je novca u klupsku blagajnu, te gradski i državni proračun donio Kuže. Zaar je on uopće usporediv s trenerima pod čijim je vodstvom Dinamo pobjeđivao velikane evropskog nogometa poput Milana, Juventusa, Schalkea, PSV-a, Reala, Ledsa, bio u stanju remizirati s prvakom Engleske i evrope Nothinghemom.??!!
makss
makss
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 04.10.2013
Broj postova : 7
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by damfisk pon lis 07, 2013 9:06 pm

A kakve to sve ima veze sa Tuđmanom?????
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Godal pon lis 07, 2013 9:11 pm

Poludjeli ljudi-Hrvati, opsjedaju kasarne JNA...formiraju ZNG paramilitarne jedinice.

ZAmisli da Dalmacija nelegalno proglasi samostalnost, a dalmatinske paravojne formacije opsjednu sve policijske ili vojne postaje u Dalmaciji, vrše napade na policiju i službenu vlast RH, počnu dizati kuće u zrak istaknutim Hrvatima po Splitu, Zadru, ubijati ih noću i slično. I to zamisli da su Dalmatinci već jednom prije 50 godina htjeli i pokušali tako pobiti Hrvate po Dalmaciji, kako bi to Hrvati primili?
Sigurno bi se u Muću organiziralo i par Hrvata koji odbijaju nezavisnu Dalmaciju.

Narod Hrvata je 90-ih poludio i bio omađijan tuđmanovim glupostima
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 213
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 78
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by damfisk pon lis 07, 2013 9:20 pm

Ne laži.


Dalmatinci su Hrvati.


Nadalje, Hrvatska je LEGALNO proglasila neovisnost od SFR Jugoslavije.


Zašto toliko lažeš?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Godal sri lis 09, 2013 4:50 pm

damfisk je napisao/la:Ne laži.


Dalmatinci su Hrvati.


Nadalje, Hrvatska je LEGALNO proglasila neovisnost od SFR Jugoslavije.


Zašto toliko lažeš?
Radili su to i Srbi po Krajini, rušili su pravni poredak Hrvatske i Jugoslavije, ali je je RH to radila prema višim državnim istancama i također sama rušila državni poredak, i to s mnogo većim katasttrofalnim poslejdicama nego što je bilo "nelegalno organiziranje sela po kamenjaru".
Poticalo se bezakonje, praktički se uvodio divlji zapad u jednu uređenu i mirnu zemlju do tada.
A sve pljačke kasnije, pored tih smrti, rezultat su toga.

Sve to se događalo na području RH, i baš zbog toga vrijedi upravo suprotno od onog što ti promičeš "naš teritorij - imali smo pravo raditi što god". Ne, da, naš teritorij, ali i svi naši ljudi. I ljudi-Srbi i ljudi-Hrvati. Dakle moralna odgovornost RH vlasti je veća nego srbijanske.
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 213
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 78
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by evitaa sri lis 09, 2013 4:58 pm

Godal je napisao/la:
Radili su to i Srbi po Krajini, rušili su pravni poredak Hrvatske
Tocnije izvrsili agresiju na RH u cilju prisvajanja teritorija.

Godal je napisao/la:
i Jugoslavije, ali je je RH to radila prema višim državnim itakođer sama rušila državni poredak
Jugoslavija tada nije vise postojala.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Sizif2 sri lis 09, 2013 5:01 pm

Ti, kao ni tvoji mentori, ne možete osporiti činjenicu da je Tuđman s Miloševićem počeo dogovarati podjelu BIH puno prije rata u Hrvatskoj i Bih. Isto tako, neposredno prije rata u BIH o podjeli BIH, vodstvo BIH Hrvata je razgovaralo s Karađićem i Koljevićem, dakle, ljudima koji su bili organizatori srpske pobune u Hrvatskoj te u Hrvatsku slali do zuba naoružane četničke odrede iz bosanske krajne i potkozarja. Pregovarati s Karađićem i Koljevićem u tim trenucima bilo je kao da danas, Amerika i Velika Britanija pregovaraju s Bin Ladenom.
Sizif2
Sizif2
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 04.10.2013
Broj postova : 162
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by evitaa sri lis 09, 2013 5:48 pm

Mozemo podrzavat kojekakve teorije ali za tu

nemas niti jednog dokaza.

Milosevic je u vrijeme agresije na Hrvatsku , kontrolirao

Jna, za razliku od Hrvatske , Srbija je imala gomilu naoruzanja

potporu Mz , potporu tadasnjeg americkog tajnika Bakera, koji

je u Beogradu rekkao sve sto je Milosevic zelio cuti , samo nedovoljno

znanja da sprovede ono sto su Srbi u svojim knjigama ,

memorandumima mnogo ranije najavljivali.Tudman nije imao niti

oruzja, novaca , potpore pa nije li onda logicki da mu nije nista

drugo preostalo vec susreti s Milosevicem i pokusaji da se

nade mirno rjesenje.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Sizif2 sri lis 09, 2013 5:51 pm

Ma Tuđmana je trebalo uhititi nakon pada Vukovara.
Tada se već vidjelo da on nije normalan.

Tuđman i njegovi suradnici postavili su tako stvari da na kraju ispadne da smo mi krivi za rat u BIH. Tuđman nije trebao voditi nikakve pregovore oko BIH s Miloševićem i čelnicima bosanskih Srba. Trebao je ostati na stajalištu da je BIH međunarodno priznata država te de se predstavnici sva tri naroda trebaju dogovoriti oko njene budućnosti. Druga, Tuđman nije smio u krajevima s hrvatskom većinom stvarati paralelne protustavne organe vlasti i hrvatsku vojsku,. Ondašnji ustav BIH priznavao je pravo BIH na teritorijalnu obranu kao i na koordinaciju teritorijalnih obrana zajednica općina.
Dakle, hrvatska područja u BIH trebala je braniti teritorijalna obrana tih općina a kao oznaku je trebalo uzeti ljijane jer su ljiljani isto što i hrvatski grb, obzirom da je kralj Tvrtko bio hrvatski kralj Umjesto svega toga, Tuđman je vukao katastrofalno loše poteze koji su muslimanima omogućili diplomatsku ofenzivu i svojatanje Tvrtkovih simbola.
Sizif2
Sizif2
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 04.10.2013
Broj postova : 162
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by tanuki sri lis 09, 2013 5:53 pm

evitaa je napisao/la:Mozemo podrzavat kojekakve teorije ali za tu

nemas niti jednog dokaza.

Milosevic je u vrijeme agresije na Hrvatsku , kontrolirao

Jna, za razliku od Hrvatske , Srbija je imala gomilu naoruzanja

potporu Mz , potporu tadasnjeg americkog tajnika Bakera, koji

je u Beogradu rekkao sve sto je Milosevic zelio cuti , samo nedovoljno

znanja da sprovede ono sto su Srbi u svojim knjigama ,

memorandumima mnogo ranije najavljivali.Tudman nije imao niti

oruzja, novaca
, potpore pa nije li onda logicki da mu nije nista

drugo preostalo vec susreti s Milosevicem i pokusaji da se

nade mirno rjesenje.
ne tuđman već hrvatska,
tuđman je samo jedna žalosna figura koji je došala na pozornicu zahvaljujući miloševiću!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by evitaa sri lis 09, 2013 6:07 pm

tanuki je napisao/la:ne tuđman već hrvatska,
tuđman je samo  jedna žalosna figura  koji je došala na pozornicu  zahvaljujući miloševiću!
Tudman je dosao na vlast zahvaljujuci hrvatskom narodu koji je za njega glasao.

Zasto mislis da tu Milosevic ima ikakve zasluge?
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by zbracun sri lis 09, 2013 6:08 pm

Opet rasprave zbrda - zdola. Kratko rečeno, istina je šta Damfisk kaže, hrvatska je išla u osamostaljenje prema jugoslavenskim zakonima koji su u potpunosti priznavali svaku republiku i davali mogućnost odvajanja. To se je i dogodilo, skoro potpuno mirno. Ali, planovi određenih ljudi nisu bili takvi. Nisu računali da bi moglo doći do mirnog odvajanja koje se desilo, nego su bili sigurni da če doći do rata. Kad se pokazalo da rata neće biti, ubrzano se krenulo u njegovo ostvarenje. Bez rata nebi bilo niti velike pljačke, 200 bogatih porodica i stoke sitnog zuba (nas malih ljudi), Hrvatska bi postala jaka država u svakom pogledu. Od industrije, prehrambene industrije, poljoprivrede, turizma. Sve to šta je moglo od Hrvatske napraviti takvu državu je opljačkano, razdjeljeno, nešto i srušeno kao nepotrebno (silosi i slično). A sve je to bilo vlasništvo naroda, a ne države ili bilo koga drugog. Znači, to je na silu uzeto narodu i dano pojedincima sa namjerom da se upropasti. To nitko nije smio dirati bez onih koji su to gradili, ulagali svoj novac i rad u to, a to je radni narod, stanovnici Hrvatske.
Eto, jako ukratko, a pojedinosti se danas dosta teško mogu naći, pošto su i dokumenti, i TV i radio emisije i sve ostalo šta je vezano uz to, nestalo. Maknulo se da se nebi kasnije istina pojavila, da bi se mladima servirala njihova "istina". A puno toga smo onda i gledali na TV, i slušali preko radija. Događaji su bili svakodnevno u živo dostupni svima.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Godal sri lis 09, 2013 8:33 pm

zbracun je napisao/la:Opet rasprave zbrda - zdola. Kratko rečeno, istina je šta Damfisk kaže, hrvatska je išla u osamostaljenje prema jugoslavenskim zakonima koji su u potpunosti priznavali svaku republiku i davali mogućnost odvajanja. To se je i dogodilo, skoro potpuno mirno. Ali, planovi određenih ljudi nisu bili takvi. Nisu računali da bi moglo doći do mirnog odvajanja koje se desilo, nego su bili sigurni da če doći do rata. Kad se pokazalo da rata neće biti, ubrzano se krenulo u njegovo ostvarenje. Bez rata nebi bilo niti velike pljačke, 200 bogatih porodica i stoke sitnog zuba (nas malih ljudi), Hrvatska bi postala jaka država u svakom pogledu. Od industrije, prehrambene industrije, poljoprivrede, turizma. Sve to šta je moglo od Hrvatske napraviti takvu državu je opljačkano, razdjeljeno, nešto i srušeno kao nepotrebno (silosi i slično). A sve je to bilo vlasništvo naroda, a ne države ili bilo koga drugog. Znači, to je na silu uzeto narodu i dano pojedincima sa namjerom da se upropasti. To nitko nije smio dirati bez onih koji su to gradili, ulagali svoj novac i rad u to, a to je radni narod, stanovnici Hrvatske.
Eto, jako ukratko, a pojedinosti se danas dosta teško mogu naći, pošto su i dokumenti, i TV i radio emisije i sve ostalo šta je vezano uz to, nestalo. Maknulo se da se nebi kasnije istina pojavila, da bi se mladima servirala njihova "istina". A puno toga smo onda i gledali na TV, i slušali preko radija. Događaji su bili svakodnevno u živo dostupni svima.
to što ti socijalist pišeš nema veze s RH...tebi smeta kapitalizam.

Jugoslavija je i propala jer se vezala uz propalu ideologiju koju vas ti zagovaraš ili priželjkuješ.

I ti možeš prodati svoju njivu od koje recimo, imaš prihoda, ako ti je baš potreba za kapitalom. Nešto ti treba hitno kapital, recimo želiš na mjedeni mjesec sa ženom i prodaš jednu njivu, od njih sedam. Nastaviš raditi tijekom života i zaradiš još za tri njive i na kraju potomcima ostavljaš 9 njiva. I kako bi se onda osjećao sutradan da te tvoji osuđuju (kao što ti sada osuđuješ državu) zbog prodaje te jedne njive i zbog toga što im ostavljaš 9 njiva, a oni ti zamjeraju što im nisi ostavio 10, a očito je da se odgovorno ponašaš u svemu tome? A potomci onih od kojih si kupio tri njive proklinju svoje?

Što hoću reći, nije prodaja bauk. Prodato se može i kupiti opet. Nije grijeh prodati i nije grijeh kupiti, pogotovo ako se ima plan i ako se planski prodaje, dakle polako.

A osim toga, naravno ima i neplanskih prodaja, ne kažem ništa, nije li i ubojica Šlogar prodao stan da bi mogao živjeti i trošiti novac od prodaje stana? Ali vidimo da to nije problem kapitalizma i države, već ljudi. Vlast proizlazi iz naroda, nije to "vodstvo" palo s neba. Narod je sklon prodaji i zato to sve odobrava.

Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 213
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 78
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Godal sri lis 09, 2013 8:37 pm

A ovo za bogataše, sad ću reći još nešto kontroverzno, ali neka. Socijalizam ubija društvenu osjetljivost i kršćanski duh jer svi misle da će se za "potrebite" pobrinuti država odnosno netko drugi i tako svatko skida taj problem sa sebe.

Da, kapitalizam ogoljuje ljudsku zlobu, ali također je stavlja u prvi plan a svjesni ljudi to uočavaju, i poboljšavaju se. U kapitalizmu, vidimo da ekstremno uspješni i bogati, koji su toliko bogati da više ne vide smisao u daljnjem bogaćenju, počinju tražiti duhovno ispunjenje, u pomaganju drugima i poboljšavanju ovog svijeta...i služe za primjer.

Naravno, u monarhijama je to još znakovitije, kraljevske obitelji su poznate po svojim dobrotvornim akcijama i djelovanju.
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 213
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 78
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by damfisk ned lis 13, 2013 12:38 pm

Kakva gomila bestidnih laži i besmislenog sranja
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Godal ned lis 13, 2013 2:00 pm

Vjerojatno ste primjetili da manje pišem, a to je zato što sam zgrožen stanjem, kako na ovome forumu, u pogledu upravljačke politike, tako i stanjem u RH u cjelini. Još Hrvatska nije propala.


Neka ovaj upis ostane na ovoj temi i tako bude svjedočanstvo.
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 213
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 78
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by damfisk ned lis 13, 2013 2:17 pm

A šta tebe boli ona stvar za Hrvatsku? Ti si, jel'te, pripadnik "dalmatinske" nacije i deklarirani fan onog degeneriranog nakota potomaka prljavog svinjara i drumskog razbojnika koji sebe nazivaju "kraljevskom" familijom
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Godal ned lis 13, 2013 2:22 pm

damfisk je napisao/la:A šta tebe boli ona stvar za Hrvatsku? Ti si, jel'te, pripadnik "dalmatinske" nacije i deklarirani fan onog degeneriranog nakota potomaka prljavog svinjara i drumskog razbojnika koji sebe nazivaju "kraljevskom" familijom
Zar Dalmazia nije u RH?

Žalostan si ti mladiću, a i nisi toliko mlad da bi imao luksuz biti toliko glup, znaš....

Ako te nešto ne zaniima, fino preskoči ako nemaš šta pametno za napisati ili sudjelovati u raspravi. A ako misliš da je s ustrojem Republike Hrvatske sve u redu, i da je to održivo na dulji rok, onda si stvarno redikul...
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 213
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 78
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by damfisk ned lis 13, 2013 2:25 pm

Ne, redikul je onaj tko misli da su Dalmatinci nacija i tko podržava četničku kraljevsku obitelj i dokazano neprirodnu zajedinčku državu jugoslavenskog naziva.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Godal ned lis 13, 2013 2:36 pm

damfisk je napisao/la:Ne, redikul je onaj tko misli da su Dalmatinci nacija i tko podržava četničku kraljevsku obitelj i dokazano neprirodnu zajedinčku državu jugoslavenskog naziva.
Ti si na nivou 15-godišnjaka koji nije prošao nikakvu školu, izobrazbu, naobrazbu nego ga je odgaja u izolaciji samouki otac, inače sin ustaše, odgojen na jednaki način.

Pušiš i prepričavaš onu najgluplju propagandu, a na tvoju žalost nisi ni svjestan koliko si tragikomičan uslijed toga. Ali eto, na veselje drugih, inteligentnijih, barem se imamo čemu smijati.
Godal
Godal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 213
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 78
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by damfisk ned lis 13, 2013 2:39 pm

Urnebesno je smiješno kada drugima o podrijetlu i obrazovanju priča polupismeni balavac, izmučen kompleksima zbog svojih bosanskih predaka, i toliko manjkave izobrazbe da nije u stanju razlučit regionalnost od nacije, te pritom fasciniran takvim jadnim, otužnim figurama poput degeneriranih monarha, koji mogu predstavljati figuru autoriteta isključivo intelektualno inferionim specimenima homo sapiensa
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by evitaa ned lis 13, 2013 2:42 pm

Melgirl je napisao/la:Mislim da je Tuđman svakako pozitivna povijesna ličnost u Hrvatskoj. Tuđman je ipak stvarao Hrvatsku.

Za razliku od njegovog nasljednika koji će zauvijek ostati zapamćen kao:
Apsolutno negativan povjesna licnost. Slabo obrazovan,egocentrican,

osvetoljubiv, zavidan.

Omogucio najvecu pljacku hrvatskog naroda i nevidjeno socijalno raslojavanje.

Oko sebe je okupio sumnjive likove sa svih strana koji su i danas na najvaznijim polozajima u

politickom i privrednom zivotu Hrvatske.


Godal , ne moras dolaziti niti pisat na forum.

Nece te nitko to moliti, budi siguran.


Zbog konstantnog spamanja u ovom djelu foruma

kao i  konstantnog vrijedanja Damfiska , imas crveni karton.

Jos jedan post van teme ili odgovor meni , rezultirat ce banom.

Za to imas knjigu zalbe.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman - Page 2 Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.