Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Franjo Tuđman

+16
Sizif2
makss
evitaa
Melgirl
damfisk
tanuki
Stevo Largo
scorpio57
Dawor
m
pustinja
Mass
Amyicha
Zeus
BAGIRA
Neukrotivi pastuh
20 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Franjo Tuđman Empty Franjo Tuđman

Postaj by Neu sub sij 09, 2010 11:27 am

Kakav vam je on bio kao predsjednik?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty999 / 999999 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Neukrotivi pastuh sub sij 09, 2010 11:29 am

Bio i ostao. Glava kuće.
Ode on, ode HR.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty72 / 99972 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by BAGIRA sub sij 09, 2010 11:29 am

Moj najbolji drugar, mnogo ga gotivim..kako smo samo osisali ovce
potpis: Slobodan Milosevic
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Zeus sub kol 21, 2010 9:12 am

Tuđman je visoki oficir partizanske vojske.
Zeus
Zeus
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 31.07.2009
Broj postova : 30
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Amyicha pon kol 23, 2010 8:32 am

ah cula sam od starijih da je on bio jako dobar. sad jel to istina nije nemam pojma, jer ja sam imala svega 4 godine kad je umro, tako da ja nemam pojma kakav je bio. al se sam sjecam da sam ga zvala tudiban ahaha Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty113 / 999113 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Mass pon kol 23, 2010 9:53 am

Sve zavisi od čovjeka do čovjeka, kome je kako odgovaro.. Nekom je i Hitler bio dobar, nekom i Tito.. Ne kažem da je ijedan od njih loš.. Sve je stvar iz kojeg kuta gledaš..
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty200 / 999200 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by pustinja pon kol 23, 2010 12:08 pm

Uspio je nešto što je uspjelo malom broju ljudi koroz hrvatsku povijest, okupiti naron i pokrenuti lavinu, osloboditi hrvatsku i dovesti do neovisnosti.
Kad je završio rat trebao je reći "dosta" i zvrnuti šiju lopovima unutar zemlje , makar i odstupiti sa mjesta predsjednika ali i dalje imati utjecaja na unutarnju politiku, dakle, ne dozvoliti pokradanje zemlje i tu za@ebo stvar. Da je onda imao snage to zaustaviti, mi bi bili mala švica, ali i on se prepustio zadovljstvima staroga rima, moći i nepobjedivosti i tu je bila jedina, ali kardinalna greška.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Mass pon kol 23, 2010 12:32 pm

Jedna od najvećih neistina koja se širi iz Tuđmanovih crkvenih i inih obožavatelja jest ona rečenica koju često ponavljaju: 'da nije bilo Tuđmana, ne bi bilo ni Hrvatske'.

'Osobno pak smatram da nije bilo Tuđmana da bi bilo i bolje i uspješnije Hrvatske i da bi se ona kudikamo brže i lakše obranila od velikosrpske agresije. Da ju je recimo vodio jedan Vlado Gotovac, Hrvatska bi, vjerujem već odavno bila u Europskoj Uniji i manje bi stenjala pod težinom kriminala i korupcije čiji su čvrsti temelji udareni upravo u devedesetim godinama pod vladavinom Franje Tuđmana', rekao je Jeleč.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty200 / 999200 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by m pon kol 23, 2010 12:59 pm

ma dobro rečeno ovisno iz kojeg kuta se gleda na jega kao osobu , ustvari što se stavi u fokus ....

ima dosta pozitivnih stvri a i dosta negativnih ....
da ne nabrajam , dosta ste rekli
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty14 / 99914 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Dawor pon kol 23, 2010 2:45 pm

BAGIRA je napisao/la:Moj najbolji drugar, mnogo ga gotivim..kako smo samo osisali ovce
potpis: Slobodan Milosevic

Tu je sve rečeno. Čovijek koji je dogovorio podjelu države (Juge), dogovorio agresiju na Hrvatsku, pustio da Vukovar padne itd. Svjesno je sa drugom Slobom odveo u smrt tisuće ljudi do jučer brače, drugara, susjeda. A zbog čega?
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by scorpio57 pon kol 23, 2010 6:22 pm

A bio je ipak PPRH sada šta je za vrijeme rat počinio neke kardinalne greške
povjest će reći iako i sada znamo koje.Pogotovo poslije rata,no nebi ga trpao
u isti koš sa Slobom šta se tiće rata i raspada te umjetne tvorevine.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty65 / 99965 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Mass pet pro 10, 2010 4:58 pm

Franjo Tuđman Franjo_Tuđman

14. svibnja 1922. - 10. prosinca 1999.


Kad neće škorpija moram ja mn
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty200 / 999200 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Stevo Largo pet pro 10, 2010 8:51 pm




Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty20 / 99920 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by evitaa pet ruj 07, 2012 8:32 pm

Nikad necu velicati Tuđmana, pripisivat mu zahvalnost za neovisnost drzave ili jos gore, da je najveci Hrvat. SFRJ se ionako raspadala u to doba, on je samo odlucio povesti je u nezavisnost. Da bi se poslije ponasao kao mali diktator, apsolutna vlast, marionetska vlada i imenovanje gradonačelnika. Dakako, tu spadaju međunarodna izolacija (nije bilo koraka prema EU ili NATO-u, ali se Srbima nafta prodavala sve u 16), privatizacija i pretvorba, 200 bogatih obitelji, medijska cenzura, kult licnosti (prvi u Dnevniku, prvi na slikama u HDZ-u, paradirao u vojnoj opremi)
Opcenito i generalno , nije me briga sta je ni tko je , jedino mi je zao sta se po njegovu pitanju pretvaramo u neku malu, jadnu srednjoamericku ili srednjeazijsku drzavu u kojoj mase podizu spomenike takvim poput njega.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by tanuki uto ruj 03, 2013 6:36 pm

negativna ličnost u hrvatskoj povijesti, bio je komunista cijeli život, a onda se naglo promjenio kada je uvidio šansu!
da nije bilo miloševića nebi bilo ni tuđmana, pojavio se kao njegova kontrateža i u startu inferioran miloševiću!
kao komunista i državnik imao je veliki respekt naspram JNA i njegova direktna greška je pad Vukovara; a sa miloševićem je sjebao bosnu koja je i danas sjebana!
oko sebe je skupljao dupelisce, od kamionđija i skladištara stvarao generale!
hrvatsku nije obranio tuđman već hrvatski narod!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty700 / 999700 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Melgirl uto ruj 03, 2013 6:55 pm

Mislim da je Tuđman svakako pozitivna povijesna ličnost u Hrvatskoj. Tuđman je ipak stvarao Hrvatsku.

Za razliku od njegovog nasljednika koji će zauvijek ostati zapamćen kao:

Franjo Tuđman Mesic-seronja
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 26.04.2012
Broj postova : 270
Reputacija Reputacija : 79
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by tanuki uto ruj 03, 2013 7:38 pm

Melgirl je napisao/la:Mislim da je Tuđman svakako pozitivna povijesna ličnost u Hrvatskoj. Tuđman je ipak stvarao Hrvatsku.

Za razliku od njegovog nasljednika koji će zauvijek ostati zapamćen kao:

Franjo Tuđman Mesic-seronja
to je tvoje mišljenje, ovaj dikobraz je barem govorio ono što je mislio bez fige u đepu, znao se i nasmijati za razliku od krivoustog i ovog lignje danas Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty700 / 999700 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by damfisk sri ruj 04, 2013 9:15 am

Tuđman nije stvorio ništa. Hrvatsku su svojom žrtvom stvorili hrvatski branitelji, i svi oni stradali, prognani i unesrećeni. Hrvatsku su stvorili njezini građani.

Jedino šta je Franjo Tuđman stvorio bilo je materijalno bogatstvo za sebe, svoju familiju i desetak svojih najbližih dupeuvlakača.

I zato će u povijesti uvijek ostati upamćen kao KRIVOUSTI LJIGAVAC, što je bio cijelog svojeg života. Šupak, kukavica, beskičmenjak i teški kompleksaš.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Melgirl sri ruj 04, 2013 3:06 pm

Na ova dva gornja posta mogu samo napisat NAPUŠITE SE ... !! Tuđmana možete samo mrzit, jeba vas cigan mesić i njegova čerga s beduinom gadafijem na čelu. povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača povrača 

Pa sad neka me baniraju, jebe mi se živo. Ali gušt mi je odjebat ove mrzitelje Hrvatske. Smradovi jedni, ajte tamo u majčicu srbiju pa serite koliko vas volja!! Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 26.04.2012
Broj postova : 270
Reputacija Reputacija : 79
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by damfisk sri ruj 04, 2013 3:12 pm

Hrvat sam, čisšće hrvatske krvi od većine onih koji pljucaju po mojem domoljublju.

U Srbiju nikad nisam želio ić, niti sa Srbijom imam bilo kakve veze, i smatram da Srbija nikad ništa dobrog nije donijela Hrvatskoj, i duboko vjerujem da samo slaba Srbija znači dobro Hrvatskoj.

Mrzitelj Hrvatske nisam, niti ću biti, niti sam ikada bio.

Ali sam zato preziratelj Krivoustog Ljigavaca, i svih onih koji ga cijene.

Nikad mi neće bit jasni oni likovi koji Krivoustog Ljigavca poistovjećuju sa Hrvatskom, a idolopolonstvo liku i djelu Krivoustog Ljigavca poistovjećuju sa domoljubljem.

Franjo Tuđman NIJE stvorio Hrvatsku, Hrvatsku su stvorili njezini građani, koji su je na refernedumu izdvojili iz Jugoslavije, koji su je u ratu krvlju obranili, i koji je sada, u miru, izgrađuju svojim radom, trudom i vlastitim novcima.


Franjo Tuđman je stvorio sebi i svojima bogatstvo (na grbači tog istog hrvatskog naroda), a bio je tolika kukavca da tijekom cijelog rata nije prišao na 20 kilometara liniji bojišta.


Kada bi čitala nešto drugo, osim onog smeća od Hrvatskog Slova, možda bi ti neke stvari bile jasnije.

Ako ne želiš, to je onda tvoj problem.


Ali najljepše te molim da ne dovodiš u pitanje tuđe hrvatstvo, jer bi onda netko drugi mogao sasvim opravdano dovodit u pitanje i tvoje hrvatstvo, zar ne?

Ti smiješ mene vrijeđat i bezobrazno optuživat da mrzim svoju domovinu, ti smiješ jednog političara nazivat ciganom a ja ne smijem drugog političara nazivat Krivoustim Ljigavcem?

Jebeno ti je shvaćanje demokracije. Ono, baš jebeno.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Melgirl sri ruj 04, 2013 3:32 pm

aj ne bleji kad nemaš pojma. Da nisam vidila svojim očima možda bi mislila tako izopačeno kao i ti. Moj tata je faca u vojsci otkako je došao iz Legje stranaca ovamo. I danas je pojam mnogim jebivjetrima u vojsci koji se boje i samog njegovog imena. Dok sam bila s njim po Zagrebu i okolo, imala sam prilike iz prve ruke uvjerit se u činjenično stanje. Vidila sam dobro šta je to sve pok Predsjednik Tuđman priskrbio sebi i svojoj obitelji. Znaš li bijedni čovječe koliko je to? Možda 1% od onoga šta su pokrali sanader, rojs, pašalić, zagorac,čermak, mudrinić, valentić, škegro, mateša...oćeš još tih zvučnih imena? Nemaš pojma da je recimo dr. Miroslav Tuđman, inače naš skoro pa kućni prijatelj, još nije završio kuću na Braču? Znaš zašto? Nema se....znaš li jadniče da on još vozi Škodu Octaviju iz 1999.te! Znaš li zašto? Nema se...
Znaš li jadniče kakve i koliko kuća imaju ti sanaderi, rojsovi, zagorci, čermaci, valentići, škrgrići, mateše...i kakvih sve auta, jahti....

Stjepan Tuđman, mlađi sin, di je on? Nemaš pojma, naravno. Nevenka Tuđman? Di je ona? Nemaš pojma naravno! Ljudi žive svoj život, posjećuju onemoćalu bolesnu majku i očev grob. To je sve što im je ostalo od očeve bogato pokradene imovine. Jadniče jadni, bijedni! Samo znaš srat po drugima zavidan što su imali muda riskirat svoj i život svoje obitelji da bi stvorili nešto. Dok si ti istovremeno pametovao i mudrovao iza sigurnosti svoje tipkovnice!!
To je to što je obitelj Tuđman pokrala. Ono što su opljačkali neki drugi dok se on borio protiv raka, ne možeš njemu pripisivat! Pljačkaš i lopina je cigan mesić. Najgori i najpodmukliji izdajica koji je ikad hodao po ovoj Hrvatskoj zemlji!! Još i danas na cementari u Našicama stoji bojom ispisano mesić cigan! Zašto? Čija je to cementara? Tuđmanova? Aj ne pizdi, Boga tii!!!!!

Ako mrziš Tuđmana i Hrvatsku, onda je to tvoj problem.
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 26.04.2012
Broj postova : 270
Reputacija Reputacija : 79
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by damfisk sri ruj 04, 2013 3:43 pm

Ne blejim ovdje ja, djevojko, nego blejiš ti.

Bijedan čovjek ovdje nikako nisam ja. Ali iako inzistiraš, neću ti uzvratit uvredama.

Nisi ti vidjela ni djelić onog šta je Krivousti Ljigavac priskrbio svojoj familji.

S čak i da im je priskrbio ono šta si ti vidjela šećući po Zagrebu (a priskrbio im je puno puno više), kakve veze imaju Sanader i ostali s time?

Ako je Krivousti Ljigavac krao manje od Sanadera, to automatski znači da je Krivousti Ljigavac pošten?

I gdje sam ja to pravdao Sanadera i ostale, pa da mi ih sada ti spominješ?  


A sad, kad kažeš da si kućni prijatelj sa onim otužnim poluproizvodom od potomka Krivoustog Ljigavca, stvari su sasvim jasne.

Čak mi je i logično da braniš tog konvertitskog ispljuvka, budući mu poznaješ njegov odvratan nakot.

Mrzim Tuđmana, i žao mi je samo šta je kukavički krepao u udobnoj bolnici, a ne u haškoj ćeliji u kojoj mu je mjesto.

Ali Hrvatsku ne mrzim, nego je volim. Volim je puno, neizmjerno puno više nego šta su je ikada voljeli svi tuđmanovi prirepci, svi slijepi, nesvjesni tuđmanoljupci i svi obnevidjeli kućni prijatelji tuđmanove štenadi koju je Krivousti Ljigavac skućio i zbrinuo po državnim službama, na grbaču poštenog naroda kojem je upravo Krivousti Ljigavac oderao kožu s leđa.

Da, mrzim Tuđmana. Ali volim, beskrajno volim Hrvatsku. I zato ću uvijek, stalno, dok god dišem svima govorit da je KRIVOUSTI LJIGAVAC bio lopov, pljačkaš, zlotvor, kukavica, smeće i konvertitska pička.

A sav njegov ogavni nakot ne vrijedi koliko i crno pod noktom poštenog hrvatskog branitelja, kojem taj Krivoust Ljigavac i njegova ulizička, pokvarena, lijena i beskorisna familija na čelu sa pičkom od Miroslava nije dala ništa, a uzela mu je sve.

I najveća je laž da su Krivousti Ljigavac riskirao život. Nije on riskirao ništa. Nikada. Jer je, kao kukavička pička i stisnuto preplašeno govno, kakvo je uvijek bio, stajao u sigurnosti svoje raskošne kuće, trošio novac hrvatskih građana i trgovao sa neprijateljima Hrvatske dok su pošteni hrvatski branitelji gubili ruke, noge, živote i mladost na bojištu - a svo to vrijeme Krivousti Ljigavac i njegova odvratna dječurlija su skupljali pare i trpali ih u svoj džep.

Crkli dabodga svi kao šta je crkao Krivousti Ljigavac. Bez kose, bez sućuti, prezreni od sviju.

S punim je pravom ona nakaradna neukusna nadgrobna ploča na Ljugavčevom grobu onako nakošena. Da sva govna koja pošteni Hrvati izaseru po njegovom grobu mogu skliznut.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Melgirl sri ruj 04, 2013 6:04 pm

Nije bolest sve što boli. Samo me čudi zašto moderatori i administratori dozvoljavaju ovakvo ponižavanje, vrijeđanje i izvrtanje činjenica hrvatske novije prošlosti kojom se danas ponosi ogromna većina Hrvata?
Osim šačice ovakvih ...nemam prikladnog izraza. Ovaj definitivno zaslužuje trajnu ignore opciju, makar što se mene tiče.

I to odmah! povrača povrača povrača povrača povrača 
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 26.04.2012
Broj postova : 270
Reputacija Reputacija : 79
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Neu sri ruj 04, 2013 6:16 pm

Melgirl, usmena opomena za izraze 'bijedan i sl' (samo usmena jer je ovo prvi puta). Molim te da forumaše ne nazivaš pogrdnim imenima. Hvala.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty999 / 999999 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by damfisk sri ruj 04, 2013 6:16 pm

Ignore ti je opcija uvijek.

Ali, iznošenje istine o jednoj od najvećih nesreća koja je zadesila ovaj narod - a ta nesreća je bio Krivousti Ljigavac - nije zabranjeno pravilima foruma.

Ono šta jest zabranjeno je vrijeđanje (a ti si mene vrijeđala), a zabranjeno je i iznošenje vrijednosnih sudova o drugim forumašima, onako kako si ti iznijela svoje vrijednosne sudove o meni.

S druge strane... ako nisi u stanju shvatit da netko drugi ima drugačije mišljenje o nečemu, i da to nije razlog da na najprimitivniji način vrijeđaš njegovo domoljublje, onda je možda najbolje rješenje ignore.

Iako, ja tebe ignorirat neću. Neki tvoji stavovi su jako racionalni, zreli pa čak i interesantni. Jedini je problem šta ne shvaćaš da Krivousti Ljigavac nije sinonim za Hrvatstvo, niti je svatko onaj tko misli drugačije Srbin i izdajnik.

No dobro... valjda će ti to doć s godinama...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Franjo Tuđman Empty0 / 9990 / 999Franjo Tuđman Empty

[Vrh] Go down

Franjo Tuđman Empty Re: Franjo Tuđman

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.