Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

+4
GUSTI
Amyicha
Neukrotivi pastuh
Neu
8 posters

Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? I_vote_lcap0%Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? I_vote_lcap67%Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? I_vote_rcap 67% 
[ 4 ]
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? I_vote_lcap17%Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? I_vote_lcap16%Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? I_vote_rcap 16% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 6
 
 

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by Neu sub sij 09, 2010 10:48 am

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Šta mislite
Zašto to mislite?


Anketa je preuzeta sa net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty999 / 999999 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by Neukrotivi pastuh sub sij 09, 2010 10:55 am

Neće, kasno je. Nema nikakvog spasa.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty72 / 99972 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by Amyicha sub sij 09, 2010 12:08 pm

Neće
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty113 / 999113 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by GUSTI sub sij 09, 2010 12:28 pm

kako iti jedan čovik može zaustavit porast temperature? hmm
jedino ako napravimo veliki ventilator, pa ni tad.
nema nam spasa.
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty21 / 99921 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by Angie sub sij 09, 2010 12:37 pm

ja bi ukinila klime (mislin na onaj vrag šta ladi liti Very Happy )

ugl to mi je brat priča (studira ekologiju), a i gledala san na emisiji jednoj....
ti klima uređaji su sotona Very Happy
ispuštaju freon, koji doslovno "buši" ozon....bla bla ugl na emisiji (mislim u japanu) neki veliki grad, i u gradu jedan stari deda ima kućicu koja je sva u zelenilu (biljkama), dok svi drugi stanbeni objekti koriste klimu, i sad nekom specijalnom kamerom snimaju (ono čudo što toplinu raspoznaje)....i svi objekti narančasti, a di je klima crveni...jedino kod tog starog dede plave boje (znači kod njega najhladnije i najprirodnije)

Ugl malo san se raspričala bezveze Razz Very Happy
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty14 / 99914 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by Angie sub sij 09, 2010 12:38 pm

e,da, znači nema nam spasa...jer ljudi se neće opametit, a ako se i to desi (da se opamete) bit će prekasno Very Happy
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty14 / 99914 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by Neukrotivi pastuh sub sij 09, 2010 12:39 pm

Angie je napisao/la:ja bi ukinila klime (mislin na onaj vrag šta ladi liti Very Happy )

ugl to mi je brat priča (studira ekologiju), a i gledala san na emisiji jednoj....
ti klima uređaji su sotona Very Happy
ispuštaju freon, koji doslovno "buši" ozon....bla bla ugl na emisiji (mislim u japanu) neki veliki grad, i u gradu jedan stari deda ima kućicu koja je sva u zelenilu (biljkama), dok svi drugi stanbeni objekti koriste klimu, i sad nekom specijalnom kamerom snimaju (ono čudo što toplinu raspoznaje)....i svi objekti narančasti, a di je klima crveni...jedino kod tog starog dede plave boje (znači kod njega najhladnije i najprirodnije)

Ugl malo san se raspričala bezveze Razz Very Happy

Nemoj klimu dirat belj
Po tebi bi se kuhao Mad
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty72 / 99972 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by Angie sub sij 09, 2010 12:52 pm

a viruj mi kuhat ćemo se i tako i tako ccc........ja bi to ukunila....svi posadite još drveća, biljaka, dobra izolacija...i eto, neće ti bit vruće....al za velike gradove, nemam rješenje...ma loše nam se piše jbg
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty14 / 99914 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by GUSTI sub sij 09, 2010 1:02 pm

tu du du nema nam pomoći tu du du du du du du tršš
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty21 / 99921 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by Neukrotivi pastuh sub sij 09, 2010 1:04 pm

GUSTI je napisao/la:tu du du nema nam pomoći tu du du du du du du tršš

...nema nam pomoći Wink
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty72 / 99972 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by tanuki sub sij 09, 2010 1:18 pm

dok se broj ljudi toliko povećava- nemoguće je zaustaviti klimatske promjene!
čak da ovog trenutka zaustavimo emisiju otpadne energije na današnjoj količini
rezultati u promjeni klime će kulminirati za 20 g!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty700 / 999700 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by Neukrotivi pastuh sub sij 09, 2010 1:21 pm

Sve su to samo nagađanja. Slijedi ono što PRIRODA stvara.
Odnos ravnoteže.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty72 / 99972 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by 9 pet oľu 12, 2010 11:24 am

Sve su to gluposti
9
9
Junior
Junior

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 724
Reputacija Reputacija : 49
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty0 / 9990 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by minutus sub lip 14, 2014 12:26 pm

naravno. Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Tumblr_loa8s68rcy1qe0eclo1_r1_500
natakneš svoju klimamasku i ideš za svojim poslom
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty0 / 9990 / 999Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty

[Vrh] Go down

Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature? Empty Re: Hoće li čovječanstvo zaustaviti globalni porast temperature?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.