Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maria Magdalena, grešnica ili svetica

+9
Narco
scorpio57
fosforica
GUSTI
diabolik.
tanuki
eva kant
Neukrotivi pastuh
Neu
13 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by Gost ned lis 23, 2011 12:12 pm

AKO postoji, odnosno je postojalo, vjerojatno je umrlo prije 1900+ godina, a na tv je bila neka emisija, davno sam ju gedao a i senilan sam pa sam zaboravio kako se zvala, uglavnom se govorilo da je isus imao i braće i djece, ne znam sve zočno tak da...ništa nije nemoguće, osim logike u religiji Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by Neu ned lis 23, 2011 12:15 pm

ako postoji, kako se za to dijete ne zna? ako je isusov sin, sigurno bi trebao imati neke super moći ne? kad pročitam ovu rečenicu presmiješna je ali ipak... Laughing
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by Gost ned lis 23, 2011 12:45 pm

pa da, Superman je vjerojatno neki njegov potomak Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by Neu ned lis 23, 2011 12:46 pm

Laughing

čuj, superman je za njega nula, nije superman stvorio svijet, zar ne? Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by Gost ned lis 23, 2011 12:57 pm

pa dobro, ne može se svaki dan stvarat svijet, dovoljno je jednom, ali superman je zavrtio zemlju prema nazad, ne može ni to baš svatko Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by Narco ned lis 23, 2011 3:10 pm

nakon gledanja davincijevog koda. pogledao sam sliku posljednje vecere,i stvarno izgleda kao zensko

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 3Leonardo-Da-Vinci-The-Last-Supper

tak da vjerujem u ono sto je diabolik rekao.

a dali je bila gresnica ili svetica. mislim da nije ni jedno ni drugo. obicna zena.
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by Neu ned sij 15, 2012 9:00 am

^slažem se, obična žena!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by jozefk ned sij 15, 2012 11:10 am

Marija je zena koja je dobila oprostenje od Isusa posto se pokajala. Znaci obicna zena.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by Meggy ! sri vel 22, 2012 6:43 pm

Slažem se sa tobom. Primjer svima nama. Zbog svog pokajanja žena vrijedna opnašanja smajlić
Meggy !
Meggy !
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 21.12.2011
Broj postova : 446
Reputacija Reputacija : 62
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by zbracun čet vel 23, 2012 8:29 pm

Točan odgovor bi bio, sveta grešnica Zločesti osmijeh .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by evitaa pet kol 24, 2012 6:18 pm

Neu je napisao/la:Dal je Maria Magdalena po vama bila svetica ili grešnica i zašto? Dal ste vi uz nju ili protiv nje?

Gresnica kako god okrenemo.

Ako nije prevarila muza vec zacela bezgresno,

uskratila mu je putene uzitke u braku

sto je u krscanstvu grijeh. Very Happy
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by Meggy ! sub kol 25, 2012 8:56 am

Marija Magdalena nije začeta bezgrešno kao ni bilo koji drugi čovjek na svijetu. Jedini koji je rođen od žene ,a bez grijeha je bio Isusjer se morao roditi kao savršen čovjek.
Čak ni Isuuva majka nije nije rođena bez grijeha...nitko.
Marija Magdalena je bila grešnica po tom pitanju jer je vodila nemoralni način života, pokajala se za grijehe, na što joj je Isus rekao da su je oprošteni...počela je sljediti Krista u njegovoj službi i živjeti život prikladan za onoga tko tvrdi da služi Bogu.
Primjer svima nama!
Meggy !
Meggy !
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 21.12.2011
Broj postova : 446
Reputacija Reputacija : 62
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by evitaa sub kol 25, 2012 7:23 pm

Bezgresno zacece je pojam koji se odnosi na nacin na koji je Marija zaceta, a pojam Djevica Marija na nacin na koji je Marija zacela.
Mozda ova formulacija pripomogne u boljem razumijevanju materinjeg jezika. Very Happy


evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Maria Magdalena, grešnica ili svetica - Page 2 Empty Re: Maria Magdalena, grešnica ili svetica

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.