Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što božićni poklon govori o vašem partneru

+5
eva kant
Neukrotivi pastuh
diabolik.
fosforica
Neu
9 posters

Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by Neu pet sij 01, 2010 6:36 pm

Ono što ste dobili na poklon od vašeg muškarca za Božić navodno puno govori o vašoj vezi i o tome kako on vidi (i vidi li uopće) vašu zajedničku budućnost.
Na stranici handbag.com navode se neki od tih "simboličnih" poklona, jeste li spremne za ove informacije?

● Papuče
Bježite dok još možete! Vidi vas kao nježnu i brižnu osobu i tip je kojem treba zamjena za mamu, a u to ćete se pretvoriti ako ne budete pazili. Ako ga zaista volite, začinite vaš ljubavni život nekim provokativnim i seksi donjim rubljem i priuštite mu seks za pamćenje, ako to ne promijeni njegovu percepciju o vama - ništa neće.

● Kućanski aparat
Primite vašeg muškarca za ruku i objasnite mu da kućanski aparati nisu pokloni za vas nego za kuću. Ili pričekajte pa mu za rođendan kupite usisavaš i nadajte se da će shvatiti poruku.

● Knjiga, CD...
Ovo je dobar znak! Ako od njega dobijete novi album vaše omiljene grupe ili knjigu koju već dugo želite umotanu u slatki papir i s mašnicom znači da je pažljiv, i da zna što volite, obraća pažnju na vašu osobnost i uživa provoditi vrijeme s vama.

● Automobil
Budite oprezni i dobro promislite prije nego proslavite! Ovakvi pokloni često ukazuju na to da vas želi imati pod kontrolom i da vas želi posjedovati. Ovakvi neuobičajeni i skupi pokloni više govore u samom muškarcu i njegovom potrebom za moći nego o njegovoj ljubavi prema vama.

● Nakit
Ako od njega dobijete prsten to može izazvati ubrzani rad srca, ali važno je o kakvom se prstenu radi. Ako uz prsten ne ide prosidba, to znači da želi da ste uz njega ali bez braka na listi želja. Ako su poklon naušnice ili neki drugi komad nakita - to je već bolje, osim ako nije nešto preskupo jer to znači da ima novaca ali ne i mašte.


● Donje rublje
Ako vas ispod božićnog drvca dočeke donje rublje, to može proći - ako je po vašem ukusu, ali ako je donje rublje neki ultra neudoban, otrcan i neukusan kompletić kakav vi nikada ne biste sebi odabrali, vašem je muškarcu potrebna mala lekcija.

● Parfem
Parfem kao poklon simbolizira povezanost i intimnost između vas dvoje. Miris je ipak vrlo osobna stvar. Ako vam kupi parfem s kojim niste upoznati, a koji vam se sviđa - držite se tog muškarca. No ako vam kupi parfem koji bi bolje pristajao vašoj baki onda vaš muškarac ne zna ništa o vama.

● Vikend-putovanje
Činjenica da želi s vama provesti nekoliko dana dobar je barometar njegovih osjećaja i to pokazuje da cijeni kvalitetno vrijeme koje provodite zajedno.

● Cipele
Ovo ovisi o kakvim je cipelama riječ, tenisice za trčanje nisu isto što i Manolice! Muškarac koji vam pokloni dizajnerske trendy cipele odgovarajuće veličine ili ima fetiš na cipele, ili je gej ili je pravi muškarac kojeg se trebate držati. Veza između žena i cipela je sveta i svaki muškarac koji to shvati kako treba je onaj kojeg treba zadržati.


Izvor:net. hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty999 / 999999 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by fosforica sub sij 02, 2010 12:04 am

a ak ne dobiješ ništa?
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty21 / 99921 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by diabolik. sub sij 02, 2010 7:13 am

Poklon ne govori ništa, jer se poklonjenome konju u zube ne gleda.
Neznam zašto je usisavač neprikladniji poklon od skupog parfema? hmm
Ljudi slabijeg imovinskog stanja ( a ima ih priličan broj u nas) će se prije odlučiti za neki praktičan poklon, nego za skup parfem, ali će se i njemu više radovati, dok će oni koji imaju daleko više materijalnog od potonjih, luksuznome poklonu uvijek dati prednost.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty74 / 99974 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by Neukrotivi pastuh sub sij 02, 2010 7:26 am

Fali mi u testu:

Ili nešto drugo?!?

nn
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty72 / 99972 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by eva kant sub sij 02, 2010 8:09 am

da ima novaca, ali ne i mašte. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty92 / 99992 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by tanuki sub sij 02, 2010 10:25 am

šta si uzeo dragoj za božić?
100 kn. nije imala više Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty700 / 999700 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by THUNDER_DINIX sub sij 02, 2010 11:09 am

fosforica je napisao/la:a ak ne dobiješ ništa?

e onda nemas srece Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty889 / 999889 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by Love sub sij 02, 2010 12:33 pm

neu,pa kaj td nije tebi papuče kupio? Laughing vid što piše za papuče ak je Very Happy
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty672 / 999672 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by THUNDER_DINIX sub sij 02, 2010 12:45 pm

jesam Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty889 / 999889 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by Neukrotivi pastuh sub sij 02, 2010 12:47 pm

I jesu ti se promijenile percepcije uz pomoć papuča? kes
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty72 / 99972 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by THUNDER_DINIX sub sij 02, 2010 12:48 pm

meni ili njoj?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty889 / 999889 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by diabolik. sub sij 02, 2010 12:49 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:meni ili njoj?

● Papuče
Bježite dok još možete!
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty74 / 99974 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by THUNDER_DINIX sub sij 02, 2010 12:50 pm

naci ona mora pobjec? il ja ? Very Happy
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty889 / 999889 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by Love sub sij 02, 2010 12:59 pm

● Parfem
Parfem kao poklon simbolizira povezanost i intimnost između vas dvoje.


uvijek rose
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty672 / 999672 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by THUNDER_DINIX sub sij 02, 2010 1:00 pm

parfem kaze, de operi se Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty889 / 999889 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by Love sub sij 02, 2010 1:01 pm

Very Happy koja logika jel Laughing članci svašta pišu
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty672 / 999672 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by Neukrotivi pastuh sub sij 02, 2010 1:04 pm

Love je napisao/la:Very Happy koja logika jel Laughing članci svašta pišu

To je bilo pod upute Laughing
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty72 / 99972 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by Neu sub sij 02, 2010 1:38 pm

Love je napisao/la:neu,pa kaj td nije tebi papuče kupio? Laughing vid što piše za papuče ak je Very Happy
ja sam birala poklon, tjela sam te papuče. Što božićni poklon govori o vašem partneru 91798 Što božićni poklon govori o vašem partneru 91798
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty999 / 999999 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by Amyicha sub sij 02, 2010 1:55 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:parfem kaze, de operi se Laughing

looooooooooooool Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty113 / 999113 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by Neu čet pro 22, 2011 12:45 pm

najjača spika je što od ovoga na popisu nisam ništa kupila dečku, i sad, što moj poklon govori? Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty999 / 999999 / 999Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty

[Vrh] Go down

Što božićni poklon govori o vašem partneru Empty Re: Što božićni poklon govori o vašem partneru

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.