Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihotest: Kako ljubav održati živom?

+4
Neukrotivi pastuh
Layla
Neu
AryMan
8 posters

Go down

Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty Psihotest: Kako ljubav održati živom?

Postaj by AryMan pon pro 28, 2009 2:02 pm

U duljim je vezama ponekad lako zaboraviti na nježnost, a posebno na seksualnost. Riješite test i otkrijte kako stojite s fizičkom privlačnošću.

Odgovorite na 7 pitanja i saznajte!

Rezultat možete "zalijepiti" u odgovor, ali bez spamanja!
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty405 / 999405 / 999Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty

[Vrh] Go down

Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty Re: Psihotest: Kako ljubav održati živom?

Postaj by Neu pon pro 28, 2009 2:07 pm

Vrsta: Tip A

Iako sada imate manje vremena koje možete provesti zajedno, vaš sklad uopće ne pati. Vi ste ipak sposobni i fizički partneru ili partnerici pokazati koliko vam je do njega ili nje stalo. Sjajno! Kad intenzitet nježnosti i seksualnosti popusti (a i konflikti se nakupljaju), takvo stanje brzo može postati navikom. „Ona me više ne voli ako ne dopušta da joj priđem“ – najlakše je pomisliti tako nešto, umjesto da se zatraži objašnjenje. A objašnjenje može glasiti, primjerice, „Ona ne želi spavati sa mnom jer joj je naprosto neugodno – vagina je tijekom dojenja suha i peče.“ „On ostaje duže u uredu jer sada osjeća mnogo više odgovornosti nego ranije pa je pod većim pritiskom.“ Mnogo je jednostavnije u vezama u kojima se za sukobe i nezadovljstva ne okrivljuje partnera, već vanjske faktore. Parovi koji su spremni dobrohotno sagledati probleme partnera i prijeći preko nekih sukoba, mnogo jednostavnije rješavaju sve izazove.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty999 / 999999 / 999Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty

[Vrh] Go down

Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty Re: Psihotest: Kako ljubav održati živom?

Postaj by Layla pon pro 28, 2009 2:19 pm

Vrsta: Tip A

Iako sada imate manje vremena koje možete provesti zajedno, vaš sklad uopće ne pati. Vi ste ipak sposobni i fizički partneru ili partnerici pokazati koliko vam je do njega ili nje stalo. Sjajno! Kad intenzitet nježnosti i seksualnosti popusti (a i konflikti se nakupljaju), takvo stanje brzo može postati navikom. „Ona me više ne voli ako ne dopušta da joj priđem“ – najlakše je pomisliti tako nešto, umjesto da se zatraži objašnjenje. A objašnjenje može glasiti, primjerice, „Ona ne želi spavati sa mnom jer joj je naprosto neugodno – vagina je tijekom dojenja suha i peče.“ „On ostaje duže u uredu jer sada osjeća mnogo više odgovornosti nego ranije pa je pod većim pritiskom.“ Mnogo je jednostavnije u vezama u kojima se za sukobe i nezadovljstva ne okrivljuje partnera, već vanjske faktore. Parovi koji su spremni dobrohotno sagledati probleme partnera i prijeći preko nekih sukoba, mnogo jednostavnije rješavaju sve izazove.
Layla
Layla
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 30.09.2009
Broj postova : 1348
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty55 / 99955 / 999Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty

[Vrh] Go down

Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty Re: Psihotest: Kako ljubav održati živom?

Postaj by Neukrotivi pastuh pon pro 28, 2009 3:53 pm

Vrsta: Tip A

Iako sada imate manje vremena koje možete provesti zajedno, vaš sklad uopće ne pati. Vi ste ipak sposobni i fizički partneru ili partnerici pokazati koliko vam je do njega ili nje stalo. Sjajno! Kad intenzitet nježnosti i seksualnosti popusti (a i konflikti se nakupljaju), takvo stanje brzo može postati navikom. „Ona me više ne voli ako ne dopušta da joj priđem“ – najlakše je pomisliti tako nešto, umjesto da se zatraži objašnjenje. A objašnjenje može glasiti, primjerice, „Ona ne želi spavati sa mnom jer joj je naprosto neugodno – vagina je tijekom dojenja suha i peče.“ „On ostaje duže u uredu jer sada osjeća mnogo više odgovornosti nego ranije pa je pod većim pritiskom.“ Mnogo je jednostavnije u vezama u kojima se za sukobe i nezadovljstva ne okrivljuje partnera, već vanjske faktore. Parovi koji su spremni dobrohotno sagledati probleme partnera i prijeći preko nekih sukoba, mnogo jednostavnije rješavaju sve izazove.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty72 / 99972 / 999Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty

[Vrh] Go down

Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty Re: Psihotest: Kako ljubav održati živom?

Postaj by Amante čet sij 07, 2010 2:56 pm

tip A
Amante
Amante
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 415
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty0 / 9990 / 999Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty

[Vrh] Go down

Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty Re: Psihotest: Kako ljubav održati živom?

Postaj by evitaa ned sij 24, 2010 8:56 am

Vrsta: Tip A

Iako sada imate manje vremena koje možete provesti zajedno, vaš sklad uopće ne pati. Vi ste ipak sposobni i fizički partneru ili partnerici pokazati koliko vam je do njega ili nje stalo. Sjajno! Kad intenzitet nježnosti i seksualnosti popusti (a i konflikti se nakupljaju), takvo stanje brzo može postati navikom. „Ona me više ne voli ako ne dopušta da joj priđem“ – najlakše je pomisliti tako nešto, umjesto da se zatraži objašnjenje. A objašnjenje može glasiti, primjerice, „Ona ne želi spavati sa mnom jer joj je naprosto neugodno – vagina je tijekom dojenja suha i peče.“ „On ostaje duže u uredu jer sada osjeća mnogo više odgovornosti nego ranije pa je pod većim pritiskom.“ Mnogo je jednostavnije u vezama u kojima se za sukobe i nezadovljstva ne okrivljuje partnera, već vanjske faktore. Parovi koji su spremni dobrohotno sagledati probleme partnera i prijeći preko nekih sukoba, mnogo jednostavnije rješavaju sve izazove.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty0 / 9990 / 999Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty

[Vrh] Go down

Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty Re: Psihotest: Kako ljubav održati živom?

Postaj by THUNDER_DINIX ned sij 24, 2010 11:21 am

Vrsta: Tip A
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty889 / 999889 / 999Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty

[Vrh] Go down

Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty Re: Psihotest: Kako ljubav održati živom?

Postaj by scorpio57 ned sij 24, 2010 12:27 pm

Tip B
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty65 / 99965 / 999Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty

[Vrh] Go down

Psihotest: Kako ljubav održati živom? Empty Re: Psihotest: Kako ljubav održati živom?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.