Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prirodna ili umjetna božićna jelka?

+17
histrion
Hunnerkongen
Lu.
Teo
AryMan
tanuki
Mr.Cooly
evitaa
THUNDER_DINIX
Love
Neu
Hera
Neukrotivi pastuh
Melinda
Prop
diabolik.
eva kant
21 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by eva kant ned pro 13, 2009 6:19 am

Koja vam se više sviđa? Koju vi rađe imate? I zašto?
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty92 / 99992 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by diabolik. ned pro 13, 2009 6:49 am

Od prošle godine kupujem isključivo živu jelkicu koju poslije praznika posadim na gruntu.
Prije sam kupovao prirodne, rezane, no sad svi mlate jezkom o toj ekologiji, pa sam se i ja ekološki osvijestio i tako ću odsad uvijek činiti jedno dobro djelo, za jednu malu jelkicu, sve tak dugo dok ću biti živ, ili sve dok zakonski ne ukinu kićenje jelke za Božić.
One umjetne jelke mi se ne sviđaju.
Ništa umjetno mi se ne svoiđa.
Čak niti umjetne sise na ženama, što me ipak malo zabrinjava.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty74 / 99974 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by eva kant ned pro 13, 2009 6:56 am

na mom gruntu jelkice vjerojatno ne bi uspjevale. susjeda je posadila više njih i pola ih se posušilo. zato ja neću ni pokušavati.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty92 / 99992 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by diabolik. ned pro 13, 2009 7:00 am

Probaj s jednom. Ništ te ne košta. Možda je u pitanju zemlja.
I kod mene se desilo da sam prije dosta vremena (ali ne u vezi Božića) sadio jelke na gruntu, pa su neke lijepo uspijevale, a neke su se osušile , ili jednostavno nisu rasle kak treba, a posađene su bile par metara dalje od onih lijepih i bujnih.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty74 / 99974 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by eva kant ned pro 13, 2009 7:10 am

ustvari, možda bi kod mene i uspjevalo, jer sve što vani zasadim raste ko ludo, iako se ne brinem previše oko toga. al mi zato u stanu ništa osim orhideja ne uspjeva. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty92 / 99992 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Prop ned pro 13, 2009 8:55 am

skofik je napisao/la:Od prošle godine kupujem isključivo živu jelkicu koju poslije praznika posadim na gruntu.
Prije sam kupovao prirodne, rezane, no sad svi mlate jezkom o toj ekologiji, pa sam se i ja ekološki osvijestio i tako ću odsad uvijek činiti jedno dobro djelo, za jednu malu jelkicu, sve tak dugo dok ću biti živ, ili sve dok zakonski ne ukinu kićenje jelke za Božić.
One umjetne jelke mi se ne sviđaju.
Ništa umjetno mi se ne svoiđa.
Čak niti umjetne sise na ženama, što me ipak malo zabrinjava.

Potpisao bih ovo za jelke, možda čak i ovo za sise, još se mislim Very Happy

Na ti repić!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty108 / 999108 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Melinda ned pro 13, 2009 9:01 am

uvijek kupujemo živu jelku... ona unosi onu svježinu, ima svoj miris...baš se osjeća da je Božić... istina da je kasnije rusvaj od iglica koje otpadaju pa ih se nađe još i pet mjeseci kasnije, ali zato prekrasno izgleda kad ju se okiti na Badnju večer.
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty10 / 99910 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by diabolik. ned pro 13, 2009 9:36 am

Melinda je napisao/la: istina da je kasnije rusvaj od iglica koje otpadaju pa ih se nađe još i pet mjeseci kasnije, .

Zato baš treba kupiti onu koja još rastre.
Ove rezane uvoze čak i iz rusije. Rezane su i po mjsec i više dana prije Božoća, neke eu čak i radioaktivne, tak da ti je najbolje kupit onu našu u tegli i nemaš brige.
More ti poslužiti i za više godina.
Nadam se .
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty74 / 99974 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by eva kant ned pro 13, 2009 9:40 am

e da, koliko se tih jelki posjeće samo za tu prigodu, to nije normalno. al dobro, to je uzgoj i svake se godine sade nove.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty92 / 99992 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Neukrotivi pastuh ned pro 13, 2009 9:41 am

Prirodnu bi ja jelku
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty72 / 99972 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Melinda ned pro 13, 2009 9:47 am

mi kupujemo obično kod nekog čovjeka koji ih uzgaja iza kuće, i kad dođeš i odabereš ju, odmah ju na licu mjesta odsiječe i stavi u onu mrežu. ne možemo kupovat one u tegli jer nemamo novaca za to, a i živimo u stanu, ne bismo ju imali gdje držati. ovo nam je praktičnije.
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty10 / 99910 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by diabolik. ned pro 13, 2009 9:47 am

Nije valjda da i ti slaviš??? hmm
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty74 / 99974 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by diabolik. ned pro 13, 2009 9:49 am

Melinda je napisao/la:onu mrežu. ne možemo kupovat one u tegli jer nemamo novaca za to, a i živimo u stanu, ne bismo ju imali gdje držati. ovo nam je praktičnije.

Prošle godine je bila kod nas ista cijena za rezane i one u tegli.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty74 / 99974 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Hera ned pro 13, 2009 9:50 am

umjetna definitivno...
Hera
Hera
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 07.12.2009
Broj postova : 188
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty0 / 9990 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by diabolik. ned pro 13, 2009 9:51 am

Hera je napisao/la:umjetna definitivno...
Vidi se ko je tu ekološki najosvješteniji....
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty74 / 99974 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Hera ned pro 13, 2009 9:53 am

Hvala skofik....ipak žao mi je drveća.... jedan ali vrijedan Laughing
Hera
Hera
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 07.12.2009
Broj postova : 188
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty0 / 9990 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Neu ned pro 13, 2009 9:58 am

eva supika tema,rep+


pa ja imam već dugo umjetnu jelku zato što prije smo imali prirodnu i onda je mama svaki čs morala usisavat jer su otpadale iglice,taklo da je puno jednostavnije imat umjetnu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty999 / 999999 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by diabolik. ned pro 13, 2009 10:00 am

Neukrotiva je napisao/la:


pa ja imam već dugo umjetnu jelku zato što prije smo imali prirodnu i onda je mama svaki čs morala usisavat jer su otpadale iglice,taklo da je puno jednostavnije imat umjetnu.
Ja sam mislio da vi to radi ekološke osvješćenosti idete na umjetno, a u biti vi to radi komocije, iliti lijenosti činite..
Laughing
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty74 / 99974 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Neu ned pro 13, 2009 10:02 am

ko prizna pola mu se doda Prirodna ili umjetna božićna jelka? 43981
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty999 / 999999 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Melinda ned pro 13, 2009 10:23 am

skofik je napisao/la:Nije valjda da i ti slaviš??? hmm

oprosti, ali zašto ne bih slavila? -.-'
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty10 / 99910 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by diabolik. ned pro 13, 2009 10:36 am

E, Melindica, nije to tebi upućeno, već onom hajvanu koji danas ima rođendan, a nije cijenjenom pučanstvu postao bar neke slikice torti, koljačića, žestica, rakijica, pivica, gemištica, golišavijeh slikica....

Jebeš takav rođendan.. Laughing Laughing

Neukrotivi bez uvrede, ali tak jedan pjevac u jedna pjesma pjeva,,, Laughing Laughing
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty74 / 99974 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Melinda ned pro 13, 2009 11:42 am

aha oprosti onda Very Happy napisao si to poslije mene pa se zeznuh =)
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty10 / 99910 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Love ned pro 13, 2009 12:00 pm

Uvijek imamo prirodnu,volimo miris bora da se osjeti a ja imam jedan mali umjetni borić ktome smajlić
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty672 / 999672 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by THUNDER_DINIX ned pro 13, 2009 12:42 pm

samo prirodna
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty889 / 999889 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by evitaa pon pro 14, 2009 1:00 am

Već dvije godine imam umjenu jelku .
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty0 / 9990 / 999Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty

[Vrh] Go down

Prirodna ili umjetna božićna jelka? Empty Re: Prirodna ili umjetna božićna jelka?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.