Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Božićne i novogodišnje porukice

4 posters

Go down

Božićne i novogodišnje porukice Empty Božićne i novogodišnje porukice

Postaj by Neu sri pro 09, 2009 2:12 pm

U ovu temu možete pisati lijepe porukice,citate a da imaju veze sa prigodicom koja dolazi.


U tijelu zdravlje, u duši mir, u mislima radost, u srcu mladost, a u radu uspjeh, puno sreće i lijepih snova neka tebi donese Božić i godina Nova!


Zadnja promjena: Neukrotiva; ned pro 27, 2009 9:48 am; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Božićne i novogodišnje porukice Empty999 / 999999 / 999Božićne i novogodišnje porukice Empty

[Vrh] Go down

Božićne i novogodišnje porukice Empty Re: Božićne i novogodišnje porukice

Postaj by Ive sri pro 09, 2009 7:41 pm

Srce ispunjeno toplinom, lice ozareno vedrinom, mir i dobro doma tvoga i sve najbolje za Bozic zelim ti iz srca svoga!
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Božićne i novogodišnje porukice Empty111 / 999111 / 999Božićne i novogodišnje porukice Empty

[Vrh] Go down

Božićne i novogodišnje porukice Empty Re: Božićne i novogodišnje porukice

Postaj by evitaa pon pro 14, 2009 7:03 pm

Ove Božićne večeri tisuće čestitaka traže svoje putove kroz guste pahuljice snijega. Neka ova moja pronađe put do tebe i kaže ti Sretan Božić, umjesto mene!
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Božićne i novogodišnje porukice Empty0 / 9990 / 999Božićne i novogodišnje porukice Empty

[Vrh] Go down

Božićne i novogodišnje porukice Empty Re: Božićne i novogodišnje porukice

Postaj by AryMan sri pro 23, 2009 1:20 pm

Šaljem ti stihove umotane snijegom i dobrotom, šaljem ti najljepše želje u ovoj noći okupanoj ljepotom. Sretna ti božicna noć, a radost i sreća sami će doći!

Nek ti miris božićnog drvca unese radost u ove dane, ja ti želim od sveg srca čestit Božić i božićne blagdane!

Nek vam srebrne zrake Božićnog jutra pod borom osvjetle poklon ispleten od zdravlja, sreće, mira i ljubavi... SRETAN BOŽIĆ!

Sreća, ljubav, zdravlje i veselje... to su za tebe moje božićne želje. Toplina u srcu neka ti sja, SRETAN BOŽIĆ od srca želim ti ja!

Dopusti da se Božić dogodi u tvom srcu, da se ljubav rodi svaki dan iznova, jer Božić postaje vidljiv u svakoj ljubavi među ljudima! Sretan Božić!

U tijelu zdravlje, u duši mir, u mislima radost, u srcu mladost, a u radu uspjeh, puno sreće i lijepih snova neka tebi donese Božić i godina Nova!
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Božićne i novogodišnje porukice Empty405 / 999405 / 999Božićne i novogodišnje porukice Empty

[Vrh] Go down

Božićne i novogodišnje porukice Empty Re: Božićne i novogodišnje porukice

Postaj by Neu ned pro 18, 2011 5:20 pm

Srce ispunjeno toplinom, lice ožareno vedrinom, mir i dobro doma tvoga, i sve najbolje za Božić želim ti iz srca svoga!.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Božićne i novogodišnje porukice Empty999 / 999999 / 999Božićne i novogodišnje porukice Empty

[Vrh] Go down

Božićne i novogodišnje porukice Empty Re: Božićne i novogodišnje porukice

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.