Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

+5
Ive
eva kant
Neukrotivi pastuh
Prop
Neu
9 posters

Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Neu uto pro 08, 2009 5:38 pm

Meni je jako glupo kad neko stavi sliku a vi ne date rep +, ja svakom ko stavi sliku dajem šplus a vi nikad nikome maltene, uvijek kraj slike bude prazno dok ja ne dam plus pa se zeleni, zašto ste škrti? slika nekoga je najveći povod da neko dobije plus. ne mora neko bit lijep ni zgodan,al opet je stavio sebe, za mene je to dovoljno za plus.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty999 / 999999 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Prop uto pro 08, 2009 5:40 pm

Bez uvrede, ja slike forumaša nisan vidija jaaakooooooooo dugo! Very Happy

A i uz to, ne sitin se!
Tih repova sitin se samo kad pročitam nešto što mi zagolica pamet!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty108 / 999108 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Neukrotivi pastuh uto pro 08, 2009 5:40 pm

Pa imamo 4 rep+
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty72 / 99972 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by eva kant uto pro 08, 2009 5:41 pm

pa ti si admin i na taj način nagrađuješ hrabrost forumaša. meni je glupo davati rep+ nekome samo zato jer je stavio svoju fotku. rađe čuvam repove za neke kvalitetnije postove ili za nešto što me posebno dojmi.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty92 / 99992 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Gost uto pro 08, 2009 5:41 pm

eva kant je napisao/la:pa ti si admin i na taj način nagrađuješ hrabrost forumaša. meni je glupo davati rep+ nekome samo zato jer je stavio svoju fotku. rađe čuvam repove za neke kvalitetnije postove ili za nešto što me posebno dojmi.

potpisujem klanjanje
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Ive uto pro 08, 2009 5:42 pm

Prop ako nisi dugo vidio slike, savjetujem ti da posjediš, postoje neke dobre od Eve tamo Very Happy Laughing

@neu

Ma šta ja znam, ja dam rep kad se sjetim i za šta me pukne, većinom je to kad me netko dobro nasmije ili kad se slažem sa njegovim/njezinim stavovima... i koji put za akcijske slike a i obične slike Very Happy


Zadnja promjena: Ive; uto pro 08, 2009 5:42 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty111 / 999111 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Hell uto pro 08, 2009 5:42 pm

VI NISTE NORMALNI
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty497 / 999497 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Prop uto pro 08, 2009 5:43 pm

Ive je napisao/la:Prop ako nisi dugo vidio slike, savjetujem ti da posjediš, postoje neke dobre od Eve tamo Very Happy Laughing


Mi smo si frendovi, znam ja da je eva draga i lipa cura! Very Happy
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty108 / 999108 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Neukrotivi pastuh uto pro 08, 2009 5:45 pm

prop_ovednik je napisao/la:
Ive je napisao/la:Prop ako nisi dugo vidio slike, savjetujem ti da posjediš, postoje neke dobre od Eve tamo Very Happy Laughing


Mi smo si frendovi, znam ja da je eva draga i lipa cura! Very Happy


nn sad si me naljutio
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty72 / 99972 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Neu uto pro 08, 2009 5:46 pm

eva nema veze što sam admin, pa ne dam samo na prvu sliku rep +, dajem na svaku sliku svakome,jer slika je slika,kužiš?

uvreda je kad neko stavi sliku a niko mu ne da plus, sigurno bude glupo
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty999 / 999999 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Prop uto pro 08, 2009 5:46 pm

A štoooooooo? Very Happy
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty108 / 999108 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Neukrotivi pastuh uto pro 08, 2009 5:47 pm

Iden podiliti pluseve Laughing
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty72 / 99972 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Neu uto pro 08, 2009 5:48 pm

i svi kao pišu super slike vamo tamo a niko ne da plus, škrtice jedne Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša 589485
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty999 / 999999 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Gost uto pro 08, 2009 5:49 pm

ah navika...neda mi se to tiskati kao neki ludak fiju
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Love uto pro 08, 2009 9:02 pm

Dala sam ja mnogo repova na slike samo što ne kažem,ne svaki put..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty672 / 999672 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by walter pon pro 14, 2009 2:22 pm

ja sam dao puno rep+ u slikama, ali nisam objavljivao
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty80 / 99980 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by evitaa pon pro 14, 2009 2:27 pm

Svaki puta dam rep + formašu za sliku.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty0 / 9990 / 999Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty

[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Gost sub pro 19, 2009 2:41 am

Neukrotiva je napisao/la:Meni je jako glupo kad neko stavi sliku a vi ne date rep +, ja svakom ko stavi sliku dajem šplus a vi nikad nikome maltene, uvijek kraj slike bude prazno dok ja ne dam plus pa se zeleni, zašto ste škrti? slika nekoga je najveći povod da neko dobije plus. ne mora neko bit lijep ni zgodan,al opet je stavio sebe, za mene je to dovoljno za plus.

samo jednoj osobi sam davao rep+ bilo da je imala sliku il ne al nikad ni bilo iz stosa josa, vec cisto formalno. pametno piše.

pa naravno da ne mroa. ja sma hebeno ruzan ko krastavac povinuti ali to me ne sprijecava da budem uobrazen i licemjeran. Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša Empty Re: Kritiziram škrtarenje rep + u slikama forumaša

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.